BigBabyJesus
BigBabyJesus
  21 września 2011 (pierwszy post)

Do wrocławskiego sądu wpłynął akt oskarżenia w sprawie łodzianina Adam O. W kwietniu we Wrocławiu raper Adam O. został zatrzymany za jazdę samochodem pod wpływem marihuany. Muzyk miał przy sobie ponad 16 gramów konopi indyjskich.
Po godz. 1 w nocy 18 kwietnia Adam O., kierujący samochodem marki Subaru, został zatrzymany na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Bujwida we Wrocławiu. Ponad dwie godziny spędził na posterunku policji. Badania wykazały, że prowadził po zażyciu narkotyków.
Muzyk znany jest jako zwolennik legalizacji miękkich narkotyków, takich jak marihuana.
Zarówno posiadanie narkotyków, jak i prowadzenie samochodu w stanie odurzenia traktowane są przez polskie prawo jako przestępstwa.
Zwolennicy legalizacji miękkich narkotyków chcą zmiany ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 2005 roku, tak aby karze nie podlegali posiadacze niewielkich ich ilości, a dokładnie od 1 do 3 gramów, na własny użytek.
Ilość marihuany jaką posiadał przy sobie Adam O. nie mieści się w tej formule. Wrocławscy stróże prawa szacują, że z 16 gramów "trawki" można wydzielić około stu działek narkotyku.
Marcin Grabski z Asfalt Records, menadżer muzyka zaprzecza, że taka sytuacja miała miejsce i odmawia komentarza na ten temat. Raperowi może grozić kara do trzech lat więzienia.

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/1083829,lodzki-raper-adam-o-jechal-po-trawie,id,t.html?kategoria=660

Q1: Jak wiadomo od trawy się zaczyna, co będzie później będzie zabijał, gwałcił dzieci lub co gorsza staruszki?
Q2: Na ile lat do więzienia powinien pójść Adam O?
Q3: Czy powinni mu odebrać prawa rodzicielskie i zakazać sprzedaży jego płyt?
Q4: Umiecie zrobić triforce?
  ▲
▲ ▲
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  23 września 2011

  ▲
▲ ▲

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  23 września 2011

jestem wilku ze mną ludzi kilku
ostry 3 lata tylko wierze

PanHeisenberg
PanHeisenberg
  23 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A2: Nie powinien pojsc do wiezienia, chyba, ze maja dowody, ze ta trawa i jej ilosc byla do dilowania

ahahahahahaha...jak mają mu to udowodnić? Może jak będzie miał przy sobie 10 kg i powie, że to na użytek własny, mają mu udowodnić, że to do dilowania? :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: A3. Nie - od samego jarania trawki nikt jeszcze nie przestal byc dobrym rodzicem

Ale znam takiego, który się przez to zadłużył, rzuciła go dziewczyna, stracił pracę. Wszystko trzeba delikatnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jak wiadomo od trawy się zaczyna, co będzie później będzie zabijał, gwałcił dzieci lub co gorsza staruszki?

Eee...bez przesady. Trawa zajarana baaardzo sporadycznie fajnie odpręża. Choć odmawiam od dłuższego czasu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Na ile lat do więzienia powinien pójść Adam O?

Na Tyle ile wybroni go jego adwokat.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Czy powinni mu odebrać prawa rodzicielskie i zakazać sprzedaży jego płyt?

Mógł sobie zajarać, ale żeby wsiadać po tym do auta? Trochę nieodpowiedzialne. Mając dzieci powinno się skończyć, lub zdecydowanie spasować z tym tematem.
SIimak
SIimak
  24 września 2011

DOBRZE OSTRY SADZIĆ PALIĆ ZALEGALIZOWAĆ!

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  24 września 2011

Wedłuk mnie powinni go wsadzić na przynajmniej 15 lat, bo marihuana to bardzo silny narkotyk i paląc ja daje zły przykład dzieciom które go słuchają. Ktoś taki nie jest też odpowiedzialnym ojcem, więc powinni mu odebrać dziecko i zakazać sprzedaży jego płyt propagujących sporzywanie narkotyków!

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  24 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wedłuk mnie powinni go wsadzić na przynajmniej 15 lat, bo marihuana to bardzo silny narkotyk i paląc ja daje zły przykład dzieciom które go słuchają. Ktoś taki nie jest też odpowiedzialnym ojcem, więc powinni mu odebrać dziecko i zakazać sprzedaży jego płyt propagujących sporzywanie narkotyków!

odkrywcze jak ostatnie 10 płyt ostrego
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 września 2011

Szkoda Ostrego, jego płyty zawsze będą u mnie na honorowej półce.

a teraz zarzucę sobie Ja i mój lolo.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JAHMEEK
JAHMEEK
  25 września 2011

GŁUPOTY.
50razy już umarł i żyje.

MuyBueno
MuyBueno
  26 września 2011

Huj z osteerem ....
Ale jak się robi te triforce no ?

:rotfl:

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jak się robi te triforce no ?

Alt 255, Alt 255, Alt 30, ENTER, Alt 30, Alt 32, Alt 30
Ta wiedza może uratować ci kiedyś życie, ale nie dziękuj...

  ▲
▲ ▲
Gothiclady
Gothiclady
  27 września 2011

Bujaka jamajka miłość w 100% jaraj, jaraj, jaraj OSTRy na prezydenta

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jak się robi te triforce no ?


jósz jósz czekaj

http://www.youtube.com/watch?v=KOaIXENhsDo

tag :rotfl:
ZwyczajnieNie
ZwyczajnieNie
  1 października 2011

jest łosiem że dał się z tym tak normalnie zatrzymać...już lepiej by zrobił jak by się zamknął w tym aucie i zjadł to 16g - miał by tylko zarzuty za bycie pod wpływem :D a na komisariacie miał by jazdę życia

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  1 października 2011

Właśnie sobie uświadomiłem że nie będę mógł powiedzieć: "OSTRy to lamus, co on wie o życiu jeśli nawet w więzieniu nie siedział?" :smutny:

Gothiclady
Gothiclady
  1 października 2011
cycq
cycq
  3 października 2011

╔╝Cyna╚╦╗
╬╣«Nie ma lipy» ♫

ło :D Adam do wieńzienia!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.