SlodkidlaDziewczyn
SlodkidlaDziewczyn
  28 lipca 2011 (pierwszy post)

Jest to moje pierwsze nagranie, z własnym tekstem.. Zapraszam

http://www.youtube.com/watch?v=pqcjSvb6lqc

MusicMaker
MusicMaker
  29 lipca 2011

generalnie nie słyszałem jeszcze rapu o miłości :D

SlodkidlaDziewczyn
SlodkidlaDziewczyn
  29 lipca 2011

Słuchajcie.. Ja nie prosiłem o to, by ktoś mi pisał o czym mam nawijać.. To nie temat o tym, by pisać "Rap o miłości to siamto.. Tego jest dużo.. " Co mnie obchodzi ile tego jest i że to już nudne..

Słuchajcie.. Lubię o tym pisać, lubię o tym nawijać.. Mogę pisać o życiu, jak i na każdy temat. Ale to chyba chodzi o to, by robić to co się lubi tak ?

Jeżeli jest już 1000 takich nut, to będzie 1001. Tyle na ten temat.

explorator666
explorator666
  29 lipca 2011
SIimak
SIimak: nie ma nic gorszego niż "rap" o miłości

dokładnie !!!

Konto usunięte
Konto usunięte: generalnie nie słyszałem jeszcze rapu o miłości :D

posłuchaj pseudo raperów liber/mezo/doniu...masakra:lol2:
HorrorCore
HorrorCore
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: posłuchaj pseudo raperów liber/mezo/doniu...masakra

No niestety lecz musze potwierdzić RAP o miłości to tylko pseudo RAP imo too.
Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchajcie.. Lubię o tym pisać, lubię o tym nawijać.. Mogę pisać o życiu, jak i na każdy temat. Ale to chyba chodzi o to, by robić to co się lubi tak ?

Jeśli to lubisz to sobie to rób ale dla grona słuchaczy to bedzie kiła i tego nie zmienisz. Nie lepiej być oryginalnym niz być nudziarzem ? Każda nowa twarz w kulturze muzycznej wybija sie tylko tym, ze jest oryginalna, a Ty zacząłeś robic coś czego w ogole nie pojmujesz, a szkoda. Wróze z fusów i przyszłości nie ma ...
explorator666
explorator666
  29 lipca 2011
HorrorCore
HorrorCore: No niestety lecz musze potwierdzić RAP o miłości to tylko pseudo RAP imo too.

Zgadza sie:)

HorrorCore
HorrorCore: Jeśli to lubisz to sobie to rób ale dla grona słuchaczy to bedzie kiła i tego nie zmienisz.

dokładnie....wtedy każdy komu to puścisz wysmieje Cie.

Znajdź czlowieku swój styl zacznij nawijać nawet o tym jak obierasz ziemniaki na zupę ale nie o tym samym co nawija 90% ciot... tak sie nie pokażesz. Na co komu kolejne smęty jak jest ich juz masa. Wystarczy włączyć jakąś vive itp...tam puszczają najczęściej komercyjne gówno z pewnymi wyjątkami.
Spiewanie o miłości to zostaw Wodeckiemu i innym:)
MusicMaker
MusicMaker
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: posłuchaj pseudo raperów liber/mezo/doniu...masakra

To wyjaśnia czemu nie słyszałem :D
SlodkidlaDziewczyn
SlodkidlaDziewczyn
  29 lipca 2011

Ale ja nie tylko o miłości.. To tylko jedna piosenka.. Masakra :) Inne tematy też będą :)

explorator666
explorator666
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To wyjaśnia czemu nie słyszałem :D

hehe:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja nie tylko o miłości.. To tylko jedna piosenka.. Masakra :) Inne tematy też będą :)

to weż tym razem postaraj sie i stworz we łbie cos unikalnego z czym warto wyjsc do ludzi a nie do zwierząt. Coś co jeszcze w polsce nikt nie stworzył. (czyli nie o blokach, o jeb*niu policji,jaraniu, smierci) bo takie coś już jest.

A jeszcze lepiej człowieku gdybyś na temat rapu załapał podstaw.(bo chyba to co próbujesz tworzyć to rap? tak?)chyba że to nie rap to wtedy nie męcz się...
polecam m.in. La Coka Nostra, Necro, Mr. Hyde, Ice Cube i wielu innych. Bo na większości artystach z polski to nie ma co sie wzorować...
Comet1589
Comet1589
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=pqcjSvb6lqc


Jak dla mnie to nagranie jest dla 15sto letnich zdołowanych dziewczyn które ryczą przy takiej muzyce. Psychorap dawaj :rock:
explorator666
explorator666
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Psychorap dawaj

właśnie:) pier*olnij tutaj poządnym hardcorowym rapem bo tego teraz ludzie potrzebują...
a popyt na psalmy skończyl sie wraz z muzyczną karierą meza,libera i donia :D
tibauld
tibauld
  30 lipca 2011

Generalnie jak nie słyszeliście rapu o miłości, to tępe strzały jesteście.

SlodkidlaDziewczyn
SlodkidlaDziewczyn
  1 sierpnia 2011

Krytyka najlepszym paliwem jest:) W przeciągu 2 tygodni, nagram dwie nowe nuty. I ani jedna, ani druga nie będzie o miłości ;) Wtedy spytam o opinię;) Dziękuję bardzo wszystkim ;)

SlodkidlaDziewczyn
SlodkidlaDziewczyn
  12 sierpnia 2011
http://www.youtube.com/watch?v=4dIJ7AFsYnY Moja nowa nuta..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.