SlodkidlaDziewczyn
SlodkidlaDziewczyn
  28 lipca 2011 (pierwszy post)

Jest to moje pierwsze nagranie, z własnym tekstem.. Zapraszam

http://www.youtube.com/watch?v=pqcjSvb6lqc

HorrorCore
HorrorCore
  28 lipca 2011

Eska to wezmie, nie martw sie jeszcze tylko załatw feat Sylwie Grzeszczak :mrgreen:

SlodkidlaDziewczyn
SlodkidlaDziewczyn
  28 lipca 2011

Ja się nie sprzedaje .. To chyba chodzi o to, by przelać na kawałek papieru swoje uczucia hmm? Każdy pisze to co czuję :)

LeceWkulki
LeceWkulki
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się nie sprzedaje ..

no ciekawe.. każdy tak mówi, ale jak poczuje grubszą kasę, to od razu leci jak sęp.
SlodkidlaDziewczyn
SlodkidlaDziewczyn
  28 lipca 2011

Słuchaj jest różnica zarabiać poprzez to.. I jest różnica, gdy się zarabia poprzez nagrywanie pod kogoś. Rozumiesz?:)

Letal
Letal
  28 lipca 2011

zbytnio nie interesuje się takim rodzajem muzyki... słowa może i są ok jak dla mnie. ale podkład muzyczny nie leży mi zbytnio... ale powodzenia w dążeniu do celu. skoro sprawia Ci to radość nagrywaj dalej :)

HorrorCore
HorrorCore
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchaj jest różnica zarabiać poprzez to.. I jest różnica, gdy się zarabia poprzez nagrywanie pod kogoś. Rozumiesz?:)

Jeśli mowimy o nie nagrywaniu pod kogoś to mozna nawijać o mrówce wchodzącej do mrowiska i myśle, ze bedzie to bardziej pomyśłowe i oryginalne niz hasło "miłość" od którego juz pewnie wiekszość z nas bierze odruch wymiotny. Filmy miłośne, muzyka o miłości. Tanizna oplatana pieknymi słowami i pieknymi scenami.
SlodkidlaDziewczyn
SlodkidlaDziewczyn
  28 lipca 2011

Słuchaj.. Każdy śpiewa na różne tematy.. To że w piosence jest miłość to nie oznacza, że inna nie może posiadać innej tematyki :) Po prostu to zależne jest od samopoczucia oraz tego w jakim etapie się znajdujesz.. Jeżeli piszesz, lub nagrywasz to powinieneś to wiedzieć Kolego :)

explorator666
explorator666
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest to moje pierwsze nagranie, z własnym tekstem.. Zapraszam http://www.youtube.com/watch?v=pqcjSvb6


Brawo!! kolejny mezo który wali smęty na taśmę...

szczerze to nie rób tego co robią wszyscy (no prawie wszyscy) znajdź jakiś swój styl i zaśpiewaj nie wiem nawet o tym jak robisz sobie rano sniadanie ale nie o miłości bo tych pseudopiosenek o tym jest fuul... a Twoja jest kolejna...
znajdź taki temat którym ludzie sie zainteresują lub taki którego jeszcze nie było...
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest to moje pierwsze nagranie, z własnym tekstem.. Zapraszam http://www.youtube.com/watch?v=pqcjSvb6lqc

banał & żenada
LeceWkulki
LeceWkulki
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchaj jest różnica zarabiać poprzez to.. I jest różnica, gdy się zarabia poprzez nagrywanie pod kogoś. Rozumiesz?:)

Ciekawa jestem jakbyś zareagował, GDYBY jakaś wytwórnia płytowa do Ciebie napisała, żebyś nagrał płytę o gównie, za ogromne pieniądze.. ciekawe czy dalej byś pisał, że się nie sprzedałeś :] Rozumiesz?
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Brawo!! kolejny mezo który wali smęty na taśmę...

:rotfl:

kiczowate jak dla mnie.
muzyka denna - już w wielu dennych piosenkach o miłości się znalazła.

słowa też, rzeczywiście rzygać mi się chcę.

nagraj coś w stylu Eldo - Nie pytaj mnie o nią :nutki:

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

MusicMaker
MusicMaker
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawa jestem jakbyś zareagował, GDYBY jakaś wytwórnia płytowa do Ciebie napisała, żebyś nagrał płytę o gównie, za ogromne pieniądze.. ciekawe czy dalej byś pisał, że się nie sprzedałeś :] Rozumiesz?

Raczej by nie napisała więc to ta różnica.
Wytwórnie piszą(co rzadko sie zdarza) do ludzi którzy mogą coś takiego nagrać :)
Poza tym góra kasy od polskiej wytwórni... :D
Tak czy owak + za podejście do tematu.
LeceWkulki
LeceWkulki
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej by nie napisała więc to ta różnica. Wytwórnie piszą(co rzadko sie zdarza) do ludzi którzy mogą coś takiego nagrać :) Poza tym góra kasy od polskiej wytwórni... :D Tak czy owak + za podejście do tematu.

To był zbyt drastyczny i całkiem abstrakcyjny przykład, jaki podałam.
Chodziło mi bardziej o to, że każdy na początku się zapiera, że robi coś co lubi itd.. a potem dopiero jak poczuje smak pieniędzy, zaczyna robić i 'tworzyć' coś, czego wcześniej pewnie by się wstydził :)
SIimak
SIimak
  29 lipca 2011

nie ma nic gorszego niż "rap" o miłości :ble:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.