HipHopowa94
Posty: 17 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
HipHopowa94
  9 czerwca 2011 (pierwszy post)

Hej :) Czy słuchacie może klasyki polskiego rapu..mam na myśli Paktofonikę lub Kaliber 44 ? Ktoś poza mną interesuje się dokłądniej biografią Magika?

HipHopowa94
Posty: 17 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
HipHopowa94
  21 czerwca 2011
79AsonUnique79
79AsonUnique79: e Ty miałeś lat w 1996 roku ???? Wtedy jak pół polski jarało się Kalibrem . Ile lat miałeś jak wyszła "Kinematografia" ??? Jak "Jestem Bogiem"było słychać w każdym radiu rano, południe i wieczorem . Przestańcie smarkacze mi tu rozprawiać nad Magikiem . Byl czymś zjawiskowym w tych czasach .


100% prawdy !
SchizeQ
Posty: 25 (po ~133 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 49
SchizeQ
  21 czerwca 2011
79AsonUnique79
79AsonUnique79: SchizeQ:jakiej twórczosci? Prawdopodobnie gdyby nie to ze szybko po wydaniu kinematografii sie zabił to o plycie(fakt, dobrej) malo kto by uslyszal. W tym samym roku wyszlo CD Grammatik - Światła Miasta i plyty maja bardzo zblizony poziom, a jakos boom na ta druga nie bylo i nie ma :> Ile Ty miałeś lat w 1996 roku ???? Wtedy jak pół polski jarało się Kalibrem . Ile lat miałeś jak wyszła "Kinematografia" ??? Jak "Jestem Bogiem"było słychać w każdym radiu rano, południe i wieczorem . Przestańcie smarkacze mi tu rozprawiać nad Magikiem . Byl czymś zjawiskowym w tych czasach .

Jestem z Katowic więc mam na to zupelnie inne spojrzenie. Ale pamietam ze wiekszosc znajomych zainteresowala sie PFKą dlatego ze byl szum odnosnie Magika, smierci, pogrzebu, bylo to bardzo wazne wydarzenie tutaj. Dlatego tez moj odbior moze byc taki nie inny.

Nie mam tez nic do ich muzyki, patrzac na progress Fokusa(nie liczac drobnych wpadek) sadze ze Magik moglby dzisiaj rowniez wymiatac. Ale ogolnie kultu Magika nie ogarniam i nie ogarne. Tak jak i nie ogarniam kultu dwupaka(rowniez bardzo znienawidzonego tutaj) i kazdego martwego artysty i czlowieka, wynoszonego ponad to kim na prawde byl.
Tak, a Lech Kaczynski wielki patriota, maz stanu i najlepszy prezydent ever.
HipHopowa94
Posty: 17 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
HipHopowa94
  21 czerwca 2011
SchizeQ
SchizeQ: Jestem z Katowic więc mam na to zupelnie inne spojrzenie. Ale pamietam ze wiekszosc znajomych zainteresowala sie PFKą dlatego ze byl szum odnosnie Magika, smierci, pogrzebu, bylo to bardzo wazne wydarzenie tutaj. Dlatego tez moj odbior moze byc taki nie inny. Nie mam tez nic do ich muzyki, patrzac na progress Fokusa(nie liczac drobnych wpadek) sadze ze Magik moglby dzisiaj rowniez wymiatac. Ale ogolnie kultu Magika nie ogarniam i nie ogarne. Tak jak i nie ogarniam kultu dwupaka(rowniez bardzo znienawidzonego tutaj) i kazdego martwego artysty i czlowieka, wynoszonego ponad to kim na prawde byl. Tak, a Lech Kaczynski wielki patriota, maz stanu i najlepszy prezydent ever.


Masz inne spojrzenie na to wszystko, bo pamiętasz co się działo zaraz po śmierci Magika. Ja wtedy (jako 6 latka) nie miałam pojęcia, ze ktoś taki istnieje...być może dlatego próbuje go wyidealizować. I być może nie powinnam tego robić... ale zgadzam się z Tobą, że Magik najprawdopodobniej gdyby żył tworzył by zajebiste kawałki. Według mnie i tak mało kto na polskiej scenie potrafi zbliżyć się do jego poziomu.

A co do tego jak to określiłes "kultu Magika" chociaż sama hmm..powiedzmy, ze jestem troche zafascynowana jego osobą i twórczością, to po części się z Tobą zgadzam. Był wokół niego szum ze względu na to, ze popełnił samobójstwo..chociaż to nie umniejsza faktu, iż pomimo tego jego dorobek muzyczny jest godny pozazdroszczenia.
tibauld
tibauld
  21 czerwca 2011
HipHopowa94
HipHopowa94: Czy słuchacie może klasyki polskiego rapu..mam na myśli Paktofonikę lub Kaliber 44 ?

Nigdy się z nimi nie spotkałem, warto posłuchać, przybliżyć sobie twórczość? :ninja:
MuyBueno
MuyBueno
  22 czerwca 2011
HipHopowa94
HipHopowa94: Według mnie i tak mało kto na polskiej scenie potrafi zbliżyć się do jego poziomu.

Nie no ludzie ........ proszę.

Zamknijcie Temab ;/
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  22 czerwca 2011

Peja jest lepszy niz magik.udowodnij mnie zle

Gothiclady
Gothiclady
  22 czerwca 2011

peja będzie dobry jak skoczy pod pociąg czy tam walec...

Mercury114
Mercury114
  22 czerwca 2011
HipHopowa94
HipHopowa94: Jestem z Katowic


Fajne miasto...często tam przebywam. Super ekipa :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Peja jest lepszy niz magik


To już jest kwestią gustu. Jak dla mnie lepszy nie jest od magika ale jak napisałem to zależy od gustu bo każdy ma jaki ma...

Konto usunięte
Konto usunięte: warto posłuchać, przybliżyć sobie twórczość?


Hmm...sądzę, że warto posłuchać :)

HipHopowa94
HipHopowa94: patrzac na progress Fokusa(nie liczac drobnych wpadek)


"...Jestem Fokus i nie lubię samolotów..."

HipHopowa94
HipHopowa94: Ale ogolnie kultu Magika nie ogarniam i nie ogarne.


Hmm...Kult? Fajny zespół. A tak na poważnie to tak zawsze jest z wybitniejszymi artystami po ich śmierci. Tak samo było z Freddiem Mercury z zespołu Queen i tak będzie z innymi. Aczkolwiek nie wynoszę Magika na piedestał...po prostu miał "moc". Lubię go słuchać i rozkminiać teksty.

HipHopowa94
HipHopowa94: Tak, a Lech Kaczynski wielki patriota, maz stanu i najlepszy prezydent ever.


To ja lecę bo "dzień jak Kaczuszka zleciał..." ^^
Mercury114
Mercury114
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: HipHopowa94: Jestem z KatowicFajne miasto...często tam przebywam. Super ekipa :)


Sorki...pomyłka. Źle skopiowałem. Wybacz :/
HipHopowa94
Posty: 17 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
HipHopowa94
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Peja jest lepszy niz magik


Tego nie byłabym taka pewna..
Gothiclady
Gothiclady
  30 czerwca 2011

oj umówmy się, że każdy jest lepszy od Peji :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.