HipHopowa94
Posty: 17 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
HipHopowa94
  9 czerwca 2011 (pierwszy post)

Hej :) Czy słuchacie może klasyki polskiego rapu..mam na myśli Paktofonikę lub Kaliber 44 ? Ktoś poza mną interesuje się dokłądniej biografią Magika?

HipHopowa94
Posty: 17 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
HipHopowa94
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrozum małolata,że tutaj siedzą kumaci ludzie,prawdziwe imprezowe automaty co jeżdżą samolotami. Nikt poważnie nie będzie rozmawiał z takim ochłapem jak Ty. Zajmij się życiem,swoim życiem- nie wiem,puzzzle układaj albo coś.


Małolata...ja pier*** masz 21 lat (przynajmniej tak napisałes/aś ) i myślisz, że jesteś wielce dorosły/a. -.-Kumaci ludzie? ta... jak cholera...
A ochłapem to nazywaj sobie swoich znajomych, a nie kogoś, kogo nie znasz... i nie oczekuje, abys Ty ze mną poważnie rozmawiał/a.
Nie wpieprzam sie do Twojego życia..więc nie każ mi sie zająć swoim.
Jeśli masz coś do powiedzenia na temat, kórego dotyczy to forum, to dajesz, a jak nie, to nie marnuj energii na zapieprzanie palcami po klawiaturze....
HipHopowa94
Posty: 17 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
HipHopowa94
  19 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: HipHopowa94:ale wiece co nim kierowało..jakie myśli go do tego skłoniły ale kogo to interesuje?

Jeśli Ciebie to nie interesuje, to śmiem zapytać po co się tutaj wypowiadasz?
EvilRockerz666
EvilRockerz666
  20 czerwca 2011
HipHopowa94
HipHopowa94: Jeśli Ciebie to nie interesuje, to śmiem zapytać po co się tutaj wypowiadasz?

Wypowiadać może się tutaj każdy użytkownik fotka.pl, z tego co mi się wydaje to to forum jest publiczne a nie przeznaczone dla super pro fanów polskiego Davida Copperfield'a (czyli magika), którego popisowym numerem miał być magiczny skok.
Gothiclady
Gothiclady
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wypowiadać może się tutaj każdy użytkownik fotka.pl, z tego co mi się wydaje to to forum jest publiczne a nie przeznaczone dla super pro fanów polskiego Davida Copperfield'a (czyli magika), którego popisowym numerem miał być magiczny skok.


jw + skoro już się tak znasz panno 'mondralińska' to:

HipHopowa94
HipHopowa94: kim tak naprawde nic nie wiedzą. Wiecie tylko tyle,że Magik popełnił samobójstwo..ale wiece co nim kierowało..jakie myśli go do tego skłoniły... ale istoty o takich małych mózgach nigdy tego nie zrozumieją.


uświadom nas.
SchizeQ
Posty: 25 (po ~133 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 49
SchizeQ
  20 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: EvilRockerz666: Wypowiadać może się tutaj każdy użytkownik fotka.pl, z tego co mi się wydaje to to forum jest publiczne a nie przeznaczone dla super pro fanów polskiego Davida Copperfield'a (czyli magika), którego popisowym numerem miał być magiczny skok. jw + skoro już się tak znasz panno 'mondralińska' to: HipHopowa94:kim tak naprawde nic nie wiedzą. Wiecie tylko tyle,że Magik popełnił samobójstwo..ale wiece co nim kierowało..jakie myśli go do tego skłoniły... ale istoty o takich małych mózgach nigdy tego nie zrozumieją. uświadom nas.

"kur.. znowu odejmą mi noty za wiatr " :lol:
Gothiclady
Gothiclady
  20 czerwca 2011

teraz poważnie pytam, bo może z nim rozmawiała na ten temat i dlatego wie co nim kierowało :)

SchizeQ
Posty: 25 (po ~133 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 49
SchizeQ
  20 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: teraz poważnie pytam, bo może z nim rozmawiała na ten temat i dlatego wie co nim kierowało :)

w 2000 roku miala lat 6 wiec.. :P
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  20 czerwca 2011
:ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew:
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

EvilRockerz666
EvilRockerz666
  20 czerwca 2011
79AsonUnique79
79AsonUnique79: TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Poczekajmy jeszcze trochę na jej odpowiedź, może być śmiesznie :tak:
HipHopowa94
Posty: 17 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
HipHopowa94
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Poczekajmy jeszcze trochę na jej odpowiedź, może być śmiesznie


Już nie będę tego komentowała... -.-

SchizeQ
SchizeQ: Gothiclady: EvilRockerz666:Wypowiadać może się tutaj każdy użytkownik fotka.pl, z tego co mi się wydaje to to forum jest publiczne a nie przeznaczone dla super pro fanów polskiego Davida Copperfield'a (czyli magika), którego popisowym numerem miał być magiczny skok.jw + skoro już się tak znasz panno 'mondralińska' to:HipHopowa94:kim tak naprawde nic nie wiedzą. Wiecie tylko tyle,że Magik popełnił samobójstwo..ale wiece co nim kierowało..jakie myśli go do tego skłoniły... ale istoty o takich małych mózgach nigdy tego nie zrozumieją.uświadom nas."kur.. znowu odejmą mi noty za wiatr "


Hmm... miałam na myśli to, że nikt tego tak naprawdę nie wie... i ja i Wy..więc dlaczego tak go krytykujecie? Nie znamy jego prawdziwego życia.. więc czemu ciągle szydzicie z niego. Dobra, nikt nie jest idealny... Magik może i był nienormalny..na pewno posiadał wiele wad, ale według mnie był wspaniałym artystą. Podziwiam jego twórczość. Wy macie prawo do własnego zdania.. Ja doceniam jego kawałki.. Wynie musicie, gusta nie podlegają dyskucji.. ale umiejcie uszanować inny styl...nie musicie go lubic, ale go szanujcie.. tyla miałam do powiedzenia.
Mercury114
Mercury114
  21 czerwca 2011
HipHopowa94
HipHopowa94: Dobra, nikt nie jest idealny...


Idealnych ludzi nie ma :) Każdy popełnia błędy i popełniać je będzie...

HipHopowa94
HipHopowa94: Magik może i był nienormalny..


"...Mam jedną pierdo...oną schizofrenię
Zaburzenia emocjonalne
Proszę, puść to na antenie
Powiem Ci, że to fakt
Powiesz mi, że to obciach
Pierd...lę Cię
I tak rozejdziesz się po łokciach..."

HipHopowa94
HipHopowa94: był wspaniałym artystą


Oj tak :) Zgadzam się w 100 % Mieli fajne teksty.

HipHopowa94
HipHopowa94: Podziwiam jego twórczość


Ja również. Życie życiem. Nie oceniam go pod względem "wyczynów" w życiu lecz pod względem twórczości.

HipHopowa94
HipHopowa94: ale umiejcie uszanować inny styl...nie musicie go lubic, ale go szanujcie..


Inaczej... w dzisiejszym czasie raczej jego pamięć. Jego nie ma a żarty tego typu na jego temat jakie się tu pojawiły są nie smaczne i nie logiczne jak ten "czemu magik nie jeździ na rowerze? Bo mu się umarło...". Żart poniżej krytyki. Styl jak to styl. Każdy artysta jakiś swój tam styl ma. Jeden lepszy, drugi gorszy... Styl magika był ciekawy i nie powtarzalny. Dzisiaj na scenie większość artystów ma z du...y styl wysrany, każdy tak samo brzmi i dużo kakofonii
SchizeQ
Posty: 25 (po ~133 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 49
SchizeQ
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pod względem twórczości.

jakiej twórczosci?
Prawdopodobnie gdyby nie to ze szybko po wydaniu kinematografii sie zabił to o plycie(fakt, dobrej) malo kto by uslyszal. W tym samym roku wyszlo CD Grammatik - Światła Miasta i plyty maja bardzo zblizony poziom, a jakos boom na ta druga nie bylo i nie ma :>
MuyBueno
MuyBueno
  21 czerwca 2011
SchizeQ
SchizeQ: Grammatik - Światła Miasta

SchizeQ
SchizeQ: jakos boom na ta druga nie bylo i nie ma

:woot:
Jak nie ma jak jest.Ta płytka po 1000 zeta stoi. ;)))
HipHopowa94
Posty: 17 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
HipHopowa94
  21 czerwca 2011
SchizeQ
SchizeQ: jakiej twórczosci? Prawdopodobnie gdyby nie to ze szybko po wydaniu kinematografii sie zabił to o plycie(fakt, dobrej) malo kto by uslyszal. W tym samym roku wyszlo CD Grammatik - Światła Miasta i plyty maja bardzo zblizony poziom, a jakos boom na ta druga nie bylo i nie ma :>

I tu się z Tobą nie zgodze... nie wiem, czy wiesz, ale Paktofonika była pierwszym polskim zespołem, kóry wystapił dla polonii w stanach..
Grammatik tego dokonał?
Nie mówię, że Grammatik ma gorszą muzykę, bo akurat tego zespołu raczej nie słucham, ale Kinematografia nie osiągnęła sukcesu przez amobóstwo Magika.
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  21 czerwca 2011
SchizeQ
SchizeQ: jakiej twórczosci? Prawdopodobnie gdyby nie to ze szybko po wydaniu kinematografii sie zabił to o plycie(fakt, dobrej) malo kto by uslyszal. W tym samym roku wyszlo CD Grammatik - Światła Miasta i plyty maja bardzo zblizony poziom, a jakos boom na ta druga nie bylo i nie ma :>

Ile Ty miałeś lat w 1996 roku ???? Wtedy jak pół polski jarało się Kalibrem .
Ile lat miałeś jak wyszła "Kinematografia" ??? Jak "Jestem Bogiem"było słychać w każdym radiu rano, południe i wieczorem .
Przestańcie smarkacze mi tu rozprawiać nad Magikiem . Byl czymś zjawiskowym w tych czasach .

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.