ladyzgaga012
ladyzgaga012
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)

UWAŻAM ŻE TA ARTYSTKA TWORZY BARDZO DOBRA MUZYKĘ I DOBRZE PROMUJE SWOJĄ OSOBOWOŚĆ BARDZO DOBRZE I PRZEDE WSZYSTKIM JEST SOBĄ A TO JEST NAJWAŻNIEJSZE W ŻYCIU KAŻDEGO CZŁOWIEKA***

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  8 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo na Pudelku napisali, że jej piosenki to kopie utworów Madonny sprzed lat, bez żadnego pokrycia z resztą?

nie wiem co na pudelku napisali, ale jak czytujesz to mozesz przytoczyc, chetnie sie dowiemy

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem, mógłbyś mi to tak krótko wyjaśnić?

wyjasniłem zdaje sie w poprzednim poscie, czytaj całosc zamiast wyławiac rzeczy wyrwane z kontekstu, taka moja krótka rada

Konto usunięte
Konto usunięte: Ma dość niezwykłą barwę głosu

co w niej niezwykłego? nie rozumiem. mógłbys mi to tak krótko wyjasnic?
Sebuch
Sebuch
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: uuu bo się spocisz nabijaczu ;-) mów za siebie i ta groźna mina spozierająca z miniaturki :(

ja i co teraz mam sobie kupic taka gejowa obcisla bluze tak jak ty :crylol:
lepsza grozna mina niz z gej party :rock:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  9 kwietnia 2011
Sebuch
Sebuch: ja i co teraz mam sobie kupic taka gejowa obcisla bluze tak jak ty

to przykre ze nie wyczuwasz prowokacji w moich zdjeciach ale jestes z czata wiec to tłumaczy twoje płytkie postrzeganie
a jesli juz tak nastapiłes na ten podkoszulek (czemu bluze?)
to gejowy ciuch mozna wyrzucic, ale gejowej twarzy juz nie, taka wskazówka dla ciebie
jakie szczescie ze ma kto mi robic zdjecia, a ty musisz sobie strzelac je sam z perspektywy robienia loda :( 1006 nabitych postów i jeszcze przyjaciół nie znalazłes? :and:

Sebuch
Sebuch: gej party

a wodzirejem sebóh w czapeczce

eot, po raz drugi. nie masz z kim rozmawiac to kup sobie dyktafon, nie zasmiecaj juz wiecej tego tematu, ja bynajmniej nie zamierzam.
a jesli odpiszesz na ten post i dalej bedziesz zasmiecac temat to znaczy ze jestes jeszcze wiekszym kretynem niz za jakiego uwaza cie 3/4 forum.
Sebuch
Sebuch
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a wodzirejem sebóh w czapeczce eot, po raz drugi. nie masz z kim rozmawiac to kup sobie dyktafon, nie zasmiecaj juz wiecej tego tematu, ja bynajmniej nie zamierzam. a jesli odpiszesz na ten post i dalej bedziesz zasmiecac temat to znaczy ze jestes jeszcze wiekszym kretynem niz za jakiego uwaza cie 3/4 forum.

zejdz na ziemie czleku , na jakiej planecie wyladowales ?
ja mam sie przejmowac tym co pisza ludzie z forum ktorzy mnie nie znaja ? :crylol:
smieszny jestes nie trzeba isc do cyrku :)

Konto usunięte
Konto usunięte: to przykre ze nie wyczuwasz prowokacji w moich zdjeciach ale jestes z czata wiec to tłumaczy twoje płytkie postrzeganie a jesli juz tak nastapiłes na ten podkoszulek (czemu bluze?) to gejowy ciuch mozna wyrzucic, ale gejowej twarzy juz nie, taka wskazówka dla ciebie jakie szczescie ze ma kto mi robic zdjecia, a ty musisz sobie strzelac je sam z perspektywy robienia loda :( 1006 nabitych postów i jeszcze przyjaciół nie znalazłes?

pierw pisales ze zla mina hahaha
zastanow sie milion razy zanim cos napiszesz bo jak na razie to same denne bajki piszesz , zero w tym prawdy , wiem ze zostal ci do dzis uraz z dziecinstwa ale znajdziesz swojego chlopaka marzen to ci komin przeczysci :crylol:
od kiedy nabijajac posty mozna znalezc przyjaciol , chyba tylko ty tak robisz :zonk:
twoje plytkie myslenie mnie powala :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 kwietnia 2011

nic nowego nie wymyslila, a ludzie leca jak muchy do gowna. piedoli ze jest oryginalna, a wcale nie jest

mieszanka saade/madonny/cher/cyndi lauper/roisin murphy etc.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  25 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: nic nowego nie wymyslila, a ludzie leca jak muchy do gowna. piedoli ze jest oryginalna, a wcale nie jest

Podbijam, ale ciemnota woli wierzyć, że Gaga spadła z nieba i jest objawieniem :zonk:

bekap
bekap
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: UWAŻAM ŻE TA ARTYSTKA TWORZY BARDZO DOBRA MUZYKĘ

nie

Konto usunięte
Konto usunięte: DOBRZE PROMUJE SWOJĄ OSOBOWOŚĆ BARDZO DOBRZE

polska język trudna język ale tak

Konto usunięte
Konto usunięte: JEST SOBĄ

wnioskujesz po czym?
MiszczHydeparka
MiszczHydeparka
  2 maja 2011

obserwuje go

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.