ladyzgaga012
ladyzgaga012
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)

UWAŻAM ŻE TA ARTYSTKA TWORZY BARDZO DOBRA MUZYKĘ I DOBRZE PROMUJE SWOJĄ OSOBOWOŚĆ BARDZO DOBRZE I PRZEDE WSZYSTKIM JEST SOBĄ A TO JEST NAJWAŻNIEJSZE W ŻYCIU KAŻDEGO CZŁOWIEKA***

MisterWhite
MisterWhite
  7 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: LADY GAGA


Brzyyyyyyydal
Babsy
Babsy
  7 kwietnia 2011

ja lubie jej piosenki, co do stylu- nie bardzo. no ale niewazne co mowia, byleby nazwiska nie przekrecili;)

Bassline89
Bassline89
  7 kwietnia 2011

Nie ma co :lodzik: by zrobiła bo do tego sie tylko nadała ;D

Letal
Letal
  7 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I PRZEDE WSZYSTKIM JEST SOBĄ

no a kim ma być ? Rysiem Ochudzkim czy Kubą Wojewódzkim ?
SIimak
SIimak
  7 kwietnia 2011

a jak wykluła sie z jajka to już w ogóle beke zaebałem niesamowitą......

marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: UWAŻAM ŻE TA ARTYSTKA TWORZY BARDZO DOBRA MUZYKĘ I DOBRZE PROMUJE SWOJĄ OSOBOWOŚĆ BARDZO DOBRZE I PRZEDE WSZYSTKIM JEST SOBĄ A TO JEST NAJWAŻNIEJSZE W ŻYCIU KAŻDEGO CZŁOWIEKA***

Nie przepadam za jej piosenkami ani klipami. Raz że nie moje klimaty a dwa, widać że wszystko co robi jest pod publikę.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  7 kwietnia 2011
Jezus
Jezus: Myślę, że masz duże szanse u Sebucha.

podbijam

Konto usunięte
Konto usunięte: UWAŻAM ŻE TA ARTYSTKA TWORZY BARDZO DOBRA MUZYKĘ I DOBRZE PROMUJE SWOJĄ OSOBOWOŚĆ BARDZO DOBRZE I PRZEDE WSZYSTKIM JEST SOBĄ A TO JEST NAJWAŻNIEJSZE W ŻYCIU KAŻDEGO CZŁOWIEKA***

zrobiła kariere na pomysłach liny morgany, ogólnie cała jest jednym wielkim plagiatem i tandetą, to tyle.
Sebuch
Sebuch
  8 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podbijam

ty nie masz u nikogo szans :crylol:
Jezus
Jezus
  8 kwietnia 2011
Sebuch
Sebuch: ty nie masz u nikogo szans

Jaki pocisk, uuuu.
Gothiclady
Gothiclady
  8 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: DOBRZE PROMUJE SWOJĄ OSOBOWOŚĆ


chyba swoją osobę...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  8 kwietnia 2011
Sebuch
Sebuch: ty nie masz u nikogo szans

nono pocisk w stylu dowcipu z Familiady, tak trzymac, szkoda ze tylko ty sie smiejesz ze swoich 'zartów' :(
Sebuch
Sebuch
  8 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nono pocisk w stylu dowcipu z Familiady, tak trzymac, szkoda ze tylko ty sie smiejesz ze swoich 'zartów' :(

ty w ogole nie znasz sie na zartach , zyjesz virtualnym zyciem a to przykre :ziew:
tibauld
tibauld
  8 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I PRZEDE WSZYSTKIM JEST SOBĄ A TO JEST NAJWAŻNIEJSZE W ŻYCIU KAŻDEGO CZŁOWIEKA***

Ciekawe jak to sprawdziłeś. :P
newwaver
newwaver
  8 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: UWAŻAM ŻE TA ARTYSTKA TWORZY BARDZO DOBRA MUZYKĘ I DOBRZE PROMUJE SWOJĄ OSOBOWOŚĆ BARDZO DOBRZE I PRZEDE WSZYSTKIM JEST SOBĄ A TO JEST NAJWAŻNIEJSZE W ŻYCIU KAŻDEGO CZŁOWIEKA***

No, fajna prowokacja, nie ma co...

Jednak wypowiem się.
Na samym początku jej kariery patrzyłem na nią sceptycznie. Wizerunek niezdecydowany, muzycznie jakoś też nie zaskakiwała. Tak to na początku kariery bywa, wokalista, by zaistnieć, musi podporządkować się wytycznym wytwórni, dopiero, gdy osiągnie jako taką pozycję staje się bardziej niezależny.
Gaga nie raz udowodniła, że jest nie tylko skandalistką, która ubiera się w mięso. Ma dość niezwykłą barwę głosu, gdy słucha się jej na żywo, to stają dęba włosy w miejscach, których na co dzień się nie pokazuje.
Porównywanie jej do kogokolwiek nie ma najmniejszego sensu, przynajmniej ja tak uważam. A już w ogóle do

Damjan
Damjan: Mandaryny

bo jeśli według kogoś są

Damjan
Damjan: na tym samym poziomie

to jest to ewidentny objaw muzycznej ignorancji.

Co by nie zrobiła, trzeba przyznać, że jest ogromnie oryginalna.

Konto usunięte
Konto usunięte: cała jest jednym wielkim plagiatem

Bo na Pudelku napisali, że jej piosenki to kopie utworów Madonny sprzed lat, bez żadnego pokrycia z resztą?
Nie rozumiem, mógłbyś mi to tak krótko wyjaśnić?
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  8 kwietnia 2011
Sebuch
Sebuch: zyjesz virtualnym zyciem a to przykre


uuu bo się spocisz nabijaczu ;-) mów za siebie
i ta groźna mina spozierająca z miniaturki :(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.