Nowy Temab
Paktofonika-Nie ma mnie dla nikogo
lista tematów
Czego słuchasz w tym momencie? strona 766 z 900
Konto usunięte: Ja nie mam nic przeciwko prezentowaniu swojej przynależności ideowej do czegośtam, tylko za tą prezentacją zewnętrzną, musi iść rzeczywiście pewne myślenie. Osobiście tego nie zauważam, bo gówno to nie punk, który opiera się na koncertowaniu, piciu tanich win i narzekaniu na brak szlug ;-). Ruch punk dziś to śmieszna efemeryda, starzy załoganci pozamykali się na nielicznych skłotach, a młodzi skaczą w koszulkach włochatego na koncertach Strachów Lachów. Jeżeli coś, co z założenia ma być opozycją do systemu, staje się jego gałęzią, zresztą biznesową, to wg. mnie traci swoją pierwotną formę, a uczestnicy tego "przedsięwzięcia" to najczęściej zbuntowani nastolatkowie, których jedynym problemem jest to, że muszą chodzić do szkoły. A to co wykrzykują w hasłach najczęściej nie dotyczy ich czterech ścian. Co do innych grup się nie wypowiem, bo nie znam środowisk, więc nie chcę osądzać.
w sumie prawda
nic dziwnego, że teraz średnia wieku na takich koncertach jest co najmniej śmieszna,
podoba mi się nawet choć lubię czystość
pewnie nie wie :>
można na Ciebie liczyć

Konto usunięte: nic dziwnego, że teraz średnia wieku na takich koncertach jest co najmniej śmieszna,
Ja nikomu nie bronię chodzić na koncerty, sam miałem kiedyś 15 lat, ale że tak powiem w pokorze przychodziłem posłuchać muzyki, also, nie zabierałem ze sobą 15 pieprzniętych idiotek nagrywających pogo na telefon
.Mnie tu urzekła perkusja, z racji zainteresowań
.Na bank!
.Zawsze do usług :D
Konto usunięte: Ja nikomu nie bronię chodzić na koncerty, sam miałem kiedyś 15 lat, ale że tak powiem w pokorze przychodziłem posłuchać muzyki, also, nie zabierałem ze sobą 15 pieprzniętych idiotek nagrywających pogo na telefon .
no rozumiem
ostatnio właśnie poszłam sobie posłuchać muzyki na koncercie akurat i manchester, ot tak, a jakieś małe potwory z tyłu w legginsach w kwiaty i koszulkach pidżamy porno zaczęły robić coś na wzór pogo, litości.
graaaaaasz?
śpiewasz?
myjesz się?
masz ulizane włosy?
dobra, pogodzę się z faktem, że nie wiem
zapamiętam :D
Konto usunięte: ostatnio właśnie poszłam sobie posłuchać muzyki na koncercie akurat i manchester, ot tak, a jakieś małe potwory z tyłu w legginsach w kwiaty i koszulkach pidżamy porno zaczęły robić coś na wzór pogo, litości.
Hahahah, skąd ja to znam. Po dobrym pogo miałem kiedyś żebra połamane, ale klub upadł, właściciel zmarł, żebra się zrosły, ciepłe kapcie na nogi
.Perkusja, obecnie w zawieszeniu niestety, ale wrócę z podwójną siłą
.Zdarza się
.Jeszcze mam włosy ;D.
Musisz z tym żyć, ale nie załamuj się!
Mam nadzieję, że ja też
.Konto usunięte: Hahahah, skąd ja to znam. Po dobrym pogo miałem kiedyś żebra połamane, ale klub upadł, właściciel zmarł, żebra się zrosły, ciepłe kapcie na nogi .
boszz, połamane żebra
to i tak dobrze, że wyszedłeś w całości z tego :D
zagraj koncert, wpadnę z rudą!
uff :D
długie ? :D
no nie wiem
możesz, ale nie musisz

Za blisko filaru przemknąłem ;).
Ruda słucha hip-hopów chyba
. Kiedyś zagram, ale to będzie czas, kiedy będę wiedział, że gram dobrze, póki co nie ma się czym chwalić
.Średnie chyba
, długie miałem w liceum, teraz nie mam cierpliwości ;d.Ohohoh! Jak tak piszesz, to muszę ;D.
biedny.. filar
Konto usunięte: Ruda słucha hip-hopów chyba . Kiedyś zagram, ale to będzie czas, kiedy będę wiedział, że gram dobrze, póki co nie ma się czym chwalić .
ona słucha wszystkiego :> tzn. może nie słucha metalu
na bank dobrze grasz, ale fakt dla takich gwiazd to musi być profeska
to dobrze, średnie najlepsze :D
no nie chciałam być taka dosadna, ale musisz

To wszystko przez to, że był czarny!
.Jeszcze
. Gdybym grał dobrze, robiłbym karierę, a tak gram do kotleta = do siebie
. Spoko, podszkolę się, żeby tak zacnej publiki nie zawieść :D.W sumie racja, bezproblemowe, i nie wyglądam jak dziecko z Auschwitz.
.Zrób screena, w razie bym zaprzeczał w przyszłości
.rasista
masz zamiar ją nawrócić? :D
Konto usunięte: Gdybym grał dobrze, robiłbym karierę, a tak gram do kotleta = do siebie . Spoko, podszkolę się, żeby tak zacnej publiki nie zawieść :D.
porównanie kotleta do siebie najlepsze!
no musisz! :D
ja zawsze mam rację :D
w sumie w krótkich chyba dobrze wyglądasz o ile pamięć mnie nie zawodzi :D
no ja Ci dam!!!


