Bassline89
Bassline89
  5 lutego 2011 (pierwszy post)

Jak na razie pomysłu dalej brak ;D W swoim czasie się dokończy ;d
1. TAJFUN :D Fidget-House http://www19.zippyshare.com/v/9134907/file.html
2. Cover Formacji SIR MIX A-LOT-Baby got back http://www.dailymotion.pl/video/x1r7qc_sir-mix-a-lotbaby-got-back_music
Moja wersja Dubstepowa zapowiada się bardzo mocno ;p http://www19.zippyshare.com/v/51431426/file.html

NoChange
NoChange
  6 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba się bronić a najlepszą obroną jest atak :)

Atak na poziomie przedszkolaka? Gratuluję po raz kolejny.
Bassline89
Bassline89
  6 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bassline89:Trzeba się bronić a najlepszą obroną jest atak :) Atak na poziomie przedszkolaka? Gratuluję po raz kolejny.

Tobie podziękuje :nfw:
NoChange
NoChange
  6 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tobie podziękuje

Bo ktoś Ci mówi prawdę? Dorośnij, bo z takim podejściem to niczego nie osiągniesz.
Bassline89
Bassline89
  6 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bassline89:Tobie podziękuje Bo ktoś Ci mówi prawdę? Dorośnij, bo z takim podejściem to niczego nie osiągniesz.

:w00tjump:
Następny proszę
NoChange
NoChange
  6 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Następny proszę

Na koniec przeczytaj mój opis pod wypowiedziami. Tymczasem żegnam, bo szkoda mi czasu na takie coś jak Ty ;]
CarlsProject
Posty: 66 (po ~250 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
CarlsProject
  6 lutego 2011

Ja też spadam -już chyba argumentów brakuje bo powtarzają się te same rzeczy tylko ujęte innymi słowami :P
Miłego wieczoru wszystkim ;)
P.S.Ciekawe jak jutro rano tu zajrze , do ilu stron pociągniecie ;p

MusicMaker
MusicMaker
  7 lutego 2011

Ostro 9 stron, czegoś takiego jeszcze nie widziałem :D Jak ja coś tu dam to dostaje 1-2 posty nie wiem, pewnie to dlatego że nie ma co krytykować :D

Gdybyś się tak nie nosił, jaki to Ty zajebisty jesteś wtedy bym pominął skomentowanie tego.

Kawałek: [color=cyan]TAJ-FUN

-Polifonia to, to nie jest, ale fakt że bas jest fatalny i w ogóle mi się jakoś nie zgrywa,a po drugie tutaj nie ma aranżacji, parę dźwięku na krzyż i tyle.
...i faktycznie takie rzeczy to się robi na programach typu
ejay, przynajmniej od strony aranżacji tak to brzmi.

Kolejna sprawa to kompresja która po prostu jest MASAKRYCZNA!! Jak można było tak zapiać kompresje!

- bass jest rozlazły bez kontroli.

Mix jest zrobiony tak że generalnie słychać tutaj tylko bass i trochę werbel i jak kolega nie zrozumie co tutaj mam na myśli to niech się nie produkuje pisząc bzdury.

Nie mam pojęcia co za label Cię przygarnął, chyba taki co przygarnia wszystkich. Lepiej wydawać na własną rękę niż pod flagą "nocnika z [color=violet]siuśkami"

Jednym zdaniem, nudne jak flaki z olejem,

ale....

"DOBRZE POMPUJE AŻ SIĘ KARNISZ TRZĘSIE" !!
MusicMaker
MusicMaker
  7 lutego 2011

kurde miało być karnisz wibruje nie trzęsie. To przez zmęczenie ^^

Bassline89
Bassline89
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostro 9 stron, czegoś takiego jeszcze nie widziałem :D Jak ja coś tu dam to dostaje 1-2 posty nie wiem, pewnie to dlatego że nie ma co krytykować :D Gdybyś się tak nie nosił, jaki to Ty zajebisty jesteś wtedy bym pominął skomentowanie tego. Kawałek: TAJ-FUN -Polifonia to, to nie jest, ale fakt że bas jest fatalny i w ogóle mi się jakoś nie zgrywa,a po drugie tutaj nie ma aranżacji, parę dźwięku na krzyż i tyle. ...i faktycznie takie rzeczy to się robi na programach typu ejay, przynajmniej od strony aranżacji tak to brzmi. Kolejna sprawa to kompresja która po prostu jest MASAKRYCZNA!! Jak można było tak zapiać kompresje! - bass jest rozlazły bez kontroli. Mix jest zrobiony tak że generalnie słychać tutaj tylko bass i trochę werbel i jak kolega nie zrozumie co tutaj mam na myśli to niech się nie produkuje pisząc bzdury. Nie mam pojęcia co za label Cię przygarnął, chyba taki co przygarnia wszystkich. Lepiej wydawać na własną rękę niż pod flagą "nocnika z siuśkami" Jednym zdaniem, nudne jak flaki z olejem, ale.... "DOBRZE POMPUJE AŻ SIĘ KARNISZ TRZĘSIE" !!

Tak więc tak dzięki za wpis ;d Co do tajfuna mixa nie ma ;p bo mix zawsze się robi na koniec utworu że są nie dokończone to brak mixu bynajmniej tajfun bo ten drugi już coś tam ma w sobie bass sie poprawi bo to tylko demo jest dużo kombinacji z wtyczkami vst wystarczy trochę pokręcić :p i nie label tylko lable panie kolego i nie przygarnia wszystkich bo na poziom trzeba troche popracować moje 5 lat pracy nie idzie na marne dla was jestem nikim może i tak być 5 słuchaczy w tą czy w tamtą nie rusza mnie to :) traczki są dobre bo właśnie kolejny label się zgłosił :)
Sebuch
Sebuch
  7 lutego 2011

tak najlepsza obrona jest atak ale nie tak jak ty to robisz obrazajac innych :zonk:

MusicMaker
MusicMaker
  7 lutego 2011

Wypisz nazwy tych labelów to po pierwsze, chętnie to zweryfikuje, bo ja też mogę sobie pisać ile to labeli mnie kocha.
Ja mam za sobą 10 lat i za parę miesięcy papier realizatora dźwięku, więc Twoje 5 w ogóle do mnie nie przemawia tym bardziej że to brzmi jakbyś ledwo rok miał za sobą.
Na koniec utworu robi się mastering a nie mix. Mix robi się w trakcie aranżacji.
Poza tym nie gadaj bzdur że nie robiłeś mixu bo jakoś wyraźnie słyszę wtyczki na barwach, po prostu nie umiesz tego dobrze zrobić, widać presety się nie sprawdzają.

Tak na koniec, żaden szanujący i utalentowany artysta nie pokazał by gówna przed publicznością. Ty pokazujesz coś co się nagle urywa, ma parę dźwięków na krzyż i totalnie skopaną dynamikę jak i cały mix.
Coś takiego tylko utwierdza mnie w przekonaniu że jesteś kolejnym pozerem, który próbuje zabłysnąć na forum fotki.

MusicMaker
MusicMaker
  7 lutego 2011

Nie doczytałem...
"DUŻO KOMBINACJI Z WTYCZKAMI" "WYSTARCZY TROCHĘ POKRĘCIĆ"

TURLAM SIĘ Z ŚMIECHU, TAKIEJ BZDURY TO JA TUTAJ JESZCZE NIE WIDZIAŁEM. Że tacy ludzie biorą się za muzykę jasny ch* :D
:crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol::crylol:

Lepiej przestań pisać za nim jeszcze bardziej się zbłaźnisz.

Sebuch
Sebuch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś kolejnym pozerem, który próbuje zabłysnąć na forum fotki

zgadzam sie :)
Sebuch
Sebuch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej przestań pisać za nim jeszcze bardziej się zbłaźnisz

obawiam że już się zbłaźnił ... :and:
Bassline89
Bassline89
  7 lutego 2011

Dobra już wiem że jestem najgorszy hehe a i jeszcze jedno dzisiaj się od 4 rano bawię i podziele się z tobą powiedz mi co tym razem źle zrobiłem i specjalnie dla ciebie mastering zrobiłem :disco: http://www50.zippyshare.com/v/32245262/file.html

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.