Bassline89
Bassline89
  5 lutego 2011 (pierwszy post)

Jak na razie pomysłu dalej brak ;D W swoim czasie się dokończy ;d
1. TAJFUN :D Fidget-House http://www19.zippyshare.com/v/9134907/file.html
2. Cover Formacji SIR MIX A-LOT-Baby got back http://www.dailymotion.pl/video/x1r7qc_sir-mix-a-lotbaby-got-back_music
Moja wersja Dubstepowa zapowiada się bardzo mocno ;p http://www19.zippyshare.com/v/51431426/file.html

Bassline89
Bassline89
  6 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bassline89:Tutaj na 2/9 wypowiedziało sie miło za to dziękuje :) Gratuluję zapisz w kalendarzu, bo więcej nie będzie.

Jeb.ie mnie twój smutek :banan:
PomylilesAdres
PomylilesAdres
  6 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja żartowałem. W zasadzie dawno nie słyszałem takiego dziadostwa, ale ja się nie znam, więc nie bierz tego do siebie zbytnio. Idę bo chyba Was tutaj nieźle strolowałem , huehue, moi drodzy przyjaciele forumowi.

tak sobie wmawiaj.. już ''poszłeś" :rotfl:
PomylilesAdres
PomylilesAdres
  6 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeb.ie mnie twój smutek

:crylol: jak dziecko

:zonk:
Sebuch
Sebuch
  6 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Bo wrzuca swoje 2 grosze niepotrzebnie

moze mial taka potrzebe aby cos napisac :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj na 2/9 wypowiedziało sie miło za to dziękuje :) Widzicie sami obrażacie się nawzajem tematy niżej i ci sami goście też krytycy zasrani. I akurat mam sukcesy mam 4 lable w uk 1 w usa i 2 komercyjne w Polsce hehe

a ty co jakies marne statystyki prowadzisz ? :zonk:
nie posikaj sie ze szczescia , co jak co ale krytyki sie boisz :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ma kiepskie dni, bywa, myślę, że niedługo wróci do nas wesoły Nutek

rozumiem
CarlsProject
Posty: 66 (po ~250 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
CarlsProject
  6 lutego 2011

Wesoło tutaj:P
Czasami przglądam muzyczne fora anglo-języczne ale taka jazda to tylko u nas:w00t:

Sebuch
Sebuch
  6 lutego 2011
CarlsProject
CarlsProject: Wesoło tutaj:P Czasami przglądam muzyczne fora anglo-języczne ale taka jazda to tylko u nas

tutaj zawsze jest wesolo :)
CarlsProject
Posty: 66 (po ~250 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
CarlsProject
  6 lutego 2011
Sebuch
Sebuch: tutaj zawsze jest wesolo :)

Fakt;)
Ale jak to u Was jest z ocenianiem muzyki? Np. dużo ludzi tu pisze " to gówno" a potem dodaje że nie słucha takiej muzyki .To tak jak bym ja miał oceniać dajmy na to death metal . Wiem że to nie moje klimaty więc nawet za to się nie biore bo każdy utwór brzmi dla mnie jak zabawa z młotem pneumatycznym -ah wspomnienia...;P
PsychoKiller
Posty: 3079 (po ~93 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
PsychoKiller
  6 lutego 2011
CarlsProject
CarlsProject: Ale jak to u Was jest z ocenianiem muzyki? Np. dużo ludzi tu pisze " to gówno" a potem dodaje że nie słucha takiej muzyki .To tak jak bym ja miał oceniać dajmy na to death metal . Wiem że to nie moje klimaty więc nawet za to się nie biore bo każdy utwór brzmi dla mnie jak zabawa z młotem pneumatycznym -ah wspomnienia...;P


Zazwyczaj jest tak jak piszesz - najwiecej do gadania maja Ci, co nie maja o tym pojecia. Znajdzie sie kilku uzytkownikow, ktorzy naprawde potrafia "swiezo" ocenic i doradzic co i jak.

Bedziemy chronic tylko to co kochamy,
Bedziemy kochac tylko to co rozumiemy,
Bedziemy rozumiec tylko to co poznamy.

Bassline89
Bassline89
  6 lutego 2011
PsychoKiller
PsychoKiller: Zazwyczaj jest tak jak piszesz - najwiecej do gadania maja Ci, co nie maja o tym pojecia. Znajdzie sie kilku uzytkownikow, ktorzy naprawde potrafia "swiezo" ocenic i doradzic co i jak.

Zgadzam się z tobą w 100 %
Sebuch
Sebuch
  6 lutego 2011
CarlsProject
CarlsProject: Fakt;) Ale jak to u Was jest z ocenianiem muzyki? Np. dużo ludzi tu pisze " to gówno" a potem dodaje że nie słucha takiej muzyki .To tak jak bym ja miał oceniać dajmy na to death metal . Wiem że to nie moje klimaty więc nawet za to się nie biore bo każdy utwór brzmi dla mnie jak zabawa z młotem pneumatycznym -ah wspomnienia...;P

jak wiadomo sa gusta i gusciki , kazdy woli co innego i nie rozmawia sie o guscikach :)
niektorzy pisza gowno bo nie maja nic ciekawego do powiedzenia , szukaja zaczepki lub maja jakis problem ze saba :) ale zalozyciel tego dzisiejszego tematy nie potrafi przyjac ktyryki dlatego sypie miesem we wszystkich ;]
Sebuch
Sebuch
  6 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadzam się z tobą w 100 %

lepiej przyjmij krytyke :and:
NoChange
NoChange
  6 lutego 2011
Sebuch
Sebuch: lepiej przyjmij krytyke

Jego ego mu na to nie pozwala.. Szkoda mi takich ludzi.
Bassline89
Bassline89
  6 lutego 2011

Krytyka krytyką jak nie mają nic do powiedzenia niech nie piszą że gówno dno że polifonia pisałem z jednym ziomkiem a wy sie wpierda.laliście sorry musiałem się bronić tobie też by nerwy puściły ich zdanie jest dla mnie nie ważne

Sebuch
Sebuch
  6 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jego ego mu na to nie pozwala.. Szkoda mi takich ludzi.

to przykre ... :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Krytyka krytyką jak nie mają nic do powiedzenia niech nie piszą że gówno dno że polifonia pisałem z jednym ziomkiem a wy sie wpierda.laliście sorry musiałem się bronić tobie też by nerwy puściły ich zdanie jest dla mnie nie ważn

no wlasnie a ty jej nie potrafisz przyjac jestes slaby :zonk:
NoChange
NoChange
  6 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Krytyka krytyką jak nie mają nic do powiedzenia niech nie piszą że gówno dno że polifonia pisałem z jednym ziomkiem a wy sie wpierda.laliście sorry musiałem się bronić tobie też by nerwy puściły ich zdanie jest dla mnie nie ważne

Forum - internetowa forma dyskusji
każdy może tutaj wziąć udział; mogłeś na priv sobie z nim popisać, jak tak bardzo wrażliwy jestes na krytykę.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.