Bassline89
Bassline89
  5 lutego 2011 (pierwszy post)

Jak na razie pomysłu dalej brak ;D W swoim czasie się dokończy ;d
1. TAJFUN :D Fidget-House http://www19.zippyshare.com/v/9134907/file.html
2. Cover Formacji SIR MIX A-LOT-Baby got back http://www.dailymotion.pl/video/x1r7qc_sir-mix-a-lotbaby-got-back_music
Moja wersja Dubstepowa zapowiada się bardzo mocno ;p http://www19.zippyshare.com/v/51431426/file.html

Bassline89
Bassline89
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bassline89:Teksty ci się konczą suzy :) A Ty tu jesteś, żeby zaczepki szukać, czy przyszedłeś się pochwalić, lecz niestety nikt tego nie zrobił? Proponuję udać się do psychiatry, bo w Twoim przypadku psycholog już może być mało wystarczający

Jak narazie droga suzy to ty zaczepki szukasz
NoChange
NoChange
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiesz co już masz mi napisać jaka szkoda napisz do pani domu tam dadzą ci radę

Ty już dostałeś? To może teraz napisz jak powinno się muzykę robić, skoro ona Ci nie wychodzi?:rotfl:
Sebuch
Sebuch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taczki i te sprawy no no nie wiedziałem że pegeerus z cibie Nie wiesz co już masz mi napisać jaka szkoda napisz do pani domu tam dadzą ci radę

naucz sie kopiowac posta bo jak na razie wszystko ci sie miesza ... :zonk:
ja to nie ty zacznijmy od tego :rock:
Bassline89
Bassline89
  7 lutego 2011

Jeżeli mi nie wychodzi to czemu mam labla ? czemu ludzie kupuja moje kawałki ? czemu sie przy nich bawią ? Dałem wam mojego myspace to obstukania tam jest wszystko na mój temat i jakos nie spotkałem się z tak durnowatą krytyka na temat mojej muzyki jak tu hehe. zobacz jeszcze raz tego myspace i wróć z editem. Jak sie muze robi ? Dam ci to czego chcesz Fl Studio+vst i vsti kilka samepków kick clap hihat czyli dramy vst to są dźwięki na których mozna krecić bassy leady itp :) Tak to wygląda suzy http://www.youtube.com/watch?v=PLKanXA1P7c

Sebuch
Sebuch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu ludzie kupuja moje kawałki ?

czyli w jakims znanym dobrym sklepie ?:D
NoChange
NoChange
  7 lutego 2011
Sebuch
Sebuch: czyli w jakims znanym dobrym sklepie ?:D

w empiku chyba :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dałem wam mojego myspace to obstukania tam jest wszystko na mój temat i jakos nie spotkałem się z tak durnowatą krytyka na temat mojej muzyki jak tu hehe.

Mam niejednego znajomego, który zajmuje się produkcją muzyczna. Tyle że w przeciwieństwie do Ciebie oni nie zakładają tematu na forum typu fotka.pl, tym bardziej jeśli kawałki są nieskończone. Także skończ waść, stydu oszczędź, póki jakiś Twój fan nie zauważy tak marnego tematu i Twych szczeniackich wypowiedzi.. Bo przykro mi patrzeć, że masz prawie 22 lata a reprezentujesz swoimi wypowiedziami poziom 14 letniego chłopca z gimnazjum.
Dorośnij chłopczyku :zonk:
Sebuch
Sebuch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w empiku chyba

hahahah a ja myslalem ze na bazarze :lol:
NoChange
NoChange
  7 lutego 2011
Sebuch
Sebuch: hahahah a ja myslalem ze na bazarze

Wątpię by u niego w mieście w ogóle jakikolwiek empik był :tak:
Sebuch
Sebuch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wątpię by u niego w mieście w ogóle jakikolwiek empik był

no to trzymajmy sie tego bazaru :lol:
SIimak
SIimak
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę mi tu Sebucha nie obrażać, bo podam adres przyjedzie i ci wpiedoli

Co ten Arkadiusz wyprawia... żeby podawać Adres Slimaków obcym sebuchom??
czy ten Arkadiusz ocipiał??
MusicMaker
MusicMaker
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli mi nie wychodzi to czemu mam labla ? czemu ludzie kupuja moje kawałki ? czemu sie przy nich bawią ? Dałem wam mojego myspace to obstukania tam jest wszystko na mój temat i jakos nie spotkałem się z tak durnowatą krytyka na temat mojej muzyki jak tu hehe. zobacz jeszcze raz tego myspace i wróć z editem. Jak sie muze robi ? Dam ci to czego chcesz Fl Studio+vst i vsti kilka samepków kick clap hihat czyli dramy vst to są dźwięki na których mozna krecić bassy leady itp :) Tak to wygląda suzy http://www.youtube.com/watch?v=PLKanXA1P7c

Dźwięki to się kręci na VSTi nie VST.
Na softcie nigdy nie ukręcisz brzmienia jakie daje hardware nie wspominając juz o analogach. Nagrywanie muzyki na kompie to ZABAWA w muzykę bo komp to nie studio i nigdy go nie zastąpi. Soft nigdy nie da Ci analogowego brzmienia, przetworników, lamp, oraz niskiej latencji itd.
Skoro jesteś taki mądry, to co powinno się znaleźć na sumie w bardzo profesjonalnie zgranym kawałku ?
Oraz pytanie numer dwa
W jaki sposób wyciąć korektorem częstotliwość 80hz? tylko 80hz żadnych innych!

Jakie masz odsłuchy i wymiary pomieszczenia ?
Prosiłem abyś wymienił nazwy tych labeli!

p.s.
Tak mam swoje kawałki i nie musisz mi tego pisać na pw, jednak póki nie dojdziesz do mojego poziomu w ogóle nie odczuwam potrzeby czegokolwiek udowadniania. Ja wiem że potrafię i nie muszę szczekać.
FromPolandProject
FromPolandProject
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli mi nie wychodzi to czemu mam labla ? czemu ludzie kupuja moje kawałki ? czemu sie przy nich bawią ? Dałem wam mojego myspace to obstukania tam jest wszystko na mój temat i jakos nie spotkałem się z tak durnowatą krytyka na temat mojej muzyki jak tu hehe. zobacz jeszcze raz tego myspace i wróć z editem. Jak sie muze robi ? Dam ci to czego chcesz Fl Studio+vst i vsti kilka samepków kick clap hihat czyli dramy vst to są dźwięki na których mozna krecić bassy leady itp :) Tak to wygląda suzy http://www.youtube.com/watch?v=PLKanXA1P7c


Ziom trochę pokory, FL Studio ? vst ? naprawde nie ma się czym chwalić.

Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro jesteś taki mądry, to co powinno się znaleźć na sumie w bardzo profesjonalnie zgranym kawałku ?


Ja podpowiem. Na początek dal bym maxymalajzer z fla jeżeli te... tam zielone słupki nie zapalą się na czerwono to znaczy że coś zrobiliśmy nie tak na to EQ mid Q 1,3 6khz +3 dB, side Q 1,3 1khz +2 dB (szerokie brzmienie gwarantowane) w kompresorze wybieramy gotowy preset: "mastering" na to i limiter tak żeby ładnie się wszystko przydusiło. Well done. Wszystko z zachowaniem odpowiedniej kolejności i proporcji, żeby nie było.

Konto usunięte
Konto usunięte: W jaki sposób wyciąć korektorem częstotliwość 80hz? tylko 80hz żadnych innych!


Ale dałeś takie proste, odpalam winampa zapisuje preset: o nazwie "unnecessary 80hz", zapisz, load i gotowe :D
MusicMaker
MusicMaker
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja podpowiem. Na początek dal bym maxymalajzer z fla jeżeli te... tam zielone słupki nie zapalą się na czerwono to znaczy że coś zrobiliśmy nie tak na to EQ mid Q 1,3 6khz +3 dB, side Q 1,3 1khz +2 dB (szerokie brzmienie gwarantowane) w kompresorze wybieramy gotowy preset: "mastering" na to i limiter tak żeby ładnie się wszystko przydusiło. Well done. Wszystko z zachowaniem odpowiedniej kolejności i proporcji, żeby nie było.

Błąd i to duży.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale dałeś takie proste, odpalam winampa zapisuje preset: o nazwie "unnecessary 80hz", zapisz, load i gotowe :D

Tutaj tragedia....
Na PW Ci napisze
MusicMaker
MusicMaker
  8 lutego 2011

Zrzut dobrze ustawionej kompresji co by kolegę trochę dokształcić.

oraz kawałek do którego owa kompresja się odnosi.
http://www10.speedyshare.com/files/26746347/download/kompresja.mp3

Bassline89
Bassline89
  8 lutego 2011

Dałem wam adres mojego myspace poszukaj maker kliknij i wruć z editem :fuck2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.