xEVILx
xEVILx
  3 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Ja najczęściej oglądam Friza i jego ekipę, bo sądzę, że mają bardzo fajne pomysły na filmiki, ale również FitLovers prowadzą fajnie swój kanał :D
A wy kogo najczęściej oglądacie i z jakiego powodu?:)

Tomekk2019
Tomekk2019
  23 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomekk2019: Ja Karonia kiedys ogladalem jak jeszcze mowil jak IVONA W sumie... fakt, Karoń się już trochę pogubił ale trzeba przyznać że to on mi wybił z głowy taka logikę na zasadzie "komunizm to takie coś co miało pomóc wszystkim ale się nie udało bo ludzie, Żydzi, costacostam etc."


Przede wszystkim glosno mowi o obecnym marksizmie kulturowym. To chyba najwazniejsze ale jak sam mowil, jest o 15 lat za pozno. Ludzkosc jest juz jedna noga w nim.
KrasnyCzapek
KrasnyCzapek
  23 sierpnia 2019

No co poradzisz panie Tomku. Ja sam nieraz zastanawiam się co będzie jak/jeśli ta antykultura wygra. Czyżby miały nadejs czasy które "nie zrodzą już ani jednego nadczłowieka“ panie Tomku? No nic, jedno jest pewne, czekają nas ciekawe czasy.

CrazyIvan
CrazyIvan
  25 sierpnia 2019

Najczesciej jest to motobieda, irytujacy historyk, historia bez cenzury i sporo kanalow o broni palnej, modelarstwie i konfliktach zbrojnych. Aha i jeszcze food emperor

dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  28 sierpnia 2019

Ja najczęściej electroczort233 oglądam :-) I jego transmisje Z gier na ŻYWO PS4 :-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.