goodsdevil
goodsdevil
  24 marca 2013 (pierwszy post)

Macie coś przeciwko lesbijką, gejom i biseksualnym?

Bianka
Bianka
  29 marca 2013

a będziesz w stanie unieszczęśliwić własnego syna i zabronić mu ? czy tam dać wybór ja- on? daj spokój :)

Suffix
Suffix
  29 marca 2013
Bianka
Bianka: a będziesz w stanie unieszczęśliwić własnego syna i zabronić mu ?

Owszem, wybić mu homoseksualizm z głowy, pokazać, że dziewczyny są ciekawsze. ;-)
Bianka
Bianka
  29 marca 2013

nie mam pytań.

Pjotrek
Pjotrek
  29 marca 2013

dokładnie podbijam nadposta xD

Suffix
Suffix
  29 marca 2013
Bianka
Bianka: nie mam pytań.

Nie no, bez przesady. To było niepoważne z mojej strony. Trudno powiedzieć co by się zrobiło nie będąc postawionym w takiej sytuacji.
goodsdevil
goodsdevil
  30 marca 2013

Problem polega na tym że płeć męska toleruje tylko lezbijki bo to kobiety i to ich jara, a jak zobaczą już gejów to jest dla nich braza wstyd itp, i się wkurzają i wychodzą z tego nie przyjemności

Suffix
Suffix
  30 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Problem polega na tym że płeć męska toleruje tylko lezbijki bo to kobiety i to ich jara, a jak zobaczą już gejów to jest dla nich braza wstyd itp, i się wkurzają i wychodzą z tego nie przyjemności

Chyba nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, że moglibyśmy spotykać się z facetem, ba! co więcej uprawiać z nim seks czy się całować.
SloncaBlask
SloncaBlask
  1 kwietnia 2013
Pjotrek
Pjotrek: Ciekawe czy bd taka tolerancyjna jak Twój syn przyprowadzi na niedzielny obiad chłopaka ;)

pewnie byłby zawód z tego powodu bo by się nie doczekało wnuków.... taki mój mały pogląd
Eve
Eve
  2 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie coś przeciwko lesbijką, gejom i biseksualnym?

Co do ich ogólnego istnienia, nie mam nic przeciwko, tylko obnoszenia się z tym nie umiem zrozumieć ;>
Zresztą, obnoszenia się ze związkiem 'standardowym', heteroseksualnym też nie lubię.

Btw, podobno facetów pociągają całujące się dziewczyny, to prawda? :woot:
Kiedyś w rozmowie kumple mi się zwierzyli :D
FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  2 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie coś przeciwko lesbijką, gejom i biseksualnym?


pewnie jestes gejem i zapytales ogolnikowo o reakcję ludzi bo bales sie przyznać na początku bo nie wiedziales jaka bedzie reakcja.

co do tematu to na gejow,lesby,transów mam wyebane wprost proporcjonalnie jak na religię. jesli nie bedą mi prać mózgu to ja również pozostaje bierny.

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

Arwena27
Arwena27
  5 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie coś przeciwko lesbijką, gejom i biseksualnym?

Nie , każdy ma prawo mieć odmienny gust ;) Uważam jednak że jest to choroba psychiczna którą należy leczyć ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.