goodsdevil
goodsdevil
  24 marca 2013 (pierwszy post)

Macie coś przeciwko lesbijką, gejom i biseksualnym?

PurePaprika
Posty: 216 (po ~97 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 74
PurePaprika
  25 marca 2013

Nie mam do nich nic, niech sobie żyją, ruchają sie ...
ale związki małżeńskie mdz gejami i lesbijkami to juz przesada. nie mówiąc o adopcjach!!!! o_O

Rude wredne!

goodsdevil
goodsdevil
  25 marca 2013

Mi chodziło bardziej o tolerancje :)

SloncaBlask
SloncaBlask
  26 marca 2013

wielu nie toleruje natomiast ja uważam że wszystko jest do zaakceptowania jeśli się człowiek tym za bardzo nie obnosi... nie toleruję typowych pedałków takich ach i och ale toleruję typowych gejów którzy się tym nie obnoszą i nie robią z siebie kobiet od razu...

PurePaprika
Posty: 216 (po ~97 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 74
PurePaprika
  26 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi chodziło bardziej o tolerancje :)

Toleruje ;)

Rude wredne!

Pjotrek
Pjotrek
  26 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie coś przeciwko lesbijką, gejom i biseksualnym?

niech sobie zyja jak chca byle nie w miejscach publicznych
Paulinessa
Paulinessa
  27 marca 2013

Kiedyś nie tolerowałam, ale teraz jestem neutralna. Niech sobie każdy żyje jak chce.

Suffix
Suffix
  27 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie coś przeciwko lesbijką, gejom i biseksualnym?

Szczerze? To nie mam nic do tego, że związki partnerskie żądają legalizacji ale nic poza tym. Niech biorą śluby, uprawiają namiętny seks, żyją na kocią łapę ale co do homoseksualistów - OD DZIECI WARA ZBOCZEŃCY!
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  27 marca 2013

lesbijki sa fajne !!! a reszta mnie nie obchodzi ,niech se robią co chcą a bym tego nie widział ....a kisz

Suffix
Suffix
  27 marca 2013
adiluki
adiluki: lesbijki sa fajne !!! a reszta mnie nie obchodzi ,niech se robią co chcą a bym tego nie widział ....a kisz

Zawsze lesbijka będzie wyglądała lepiej od homoseksualisty. Tylko żeby dzieci Ci homo nie adoptowali.
Bianka
Bianka
  28 marca 2013
Pjotrek
Pjotrek: niech sobie zyja jak chca byle nie w miejscach publicznych

a niech i tam żyją. Ich życie, ich wybór.
Suffix
Suffix
  28 marca 2013
Bianka
Bianka: a niech i tam żyją. Ich życie, ich wybór

I bez ekscesów przy ludziach.
Pjotrek
Pjotrek
  28 marca 2013
Bianka
Bianka: a niech i tam żyją. Ich życie, ich wybór.

Bianeczko ale nie na naszych oczach ;)
Bianka
Bianka
  28 marca 2013

Why not? Nie mam problemow z zaakceptowaniem związków homoseksualny tak samo jak z hetero czy to publicznie czy nie i traktuje je tak samo. Kochają się, wiążą razem przyszłość, maja plany czy marzenia i innym nic do tego. Ludzie maja to do siebie ze lubią wciskac nochale w nie swoje sprawy:P a z niczego robią wielkie halo.. przeżywanie i poddanie się mediom bo takie są afery i tak robi "większość zbuntowanych ludzi" Osoby tolerancyjne, otwarte no i przede wszystkim mające własne zdanie są ciekawe wręcz pociągające:D zmieniłam temat trochę ale trudno.

Pjotrek
Pjotrek
  29 marca 2013

Ciekawe czy bd taka tolerancyjna jak Twój syn przyprowadzi na niedzielny obiad chłopaka ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.