xOczyPelneLezx
xOczyPelneLezx
  19 maja 2011 (pierwszy post)
Hej :)

Jako, że właśnie ukończyłam matury (:mrgreen:) mam sporo wolnego czasu. Postanowiłam więc nadrobić zaległości w czytaniu książek :) Tak wiem, że było już mnóstwo takich tematów. Jakie książki możecie mi polecić? Nie mam jasno sprecyzowanych wymagać.


Pozdrawiam- Karolcik :calusek:
teoretyk
teoretyk
  28 czerwca 2011

witaj.Zależy co lubisz czytać.Sensacja: Trylogia bournea-Roberta Ludluma,Klub Dumas-Arturo Perez- Revarte,Fechmistrz-Arturo Perez-Reverte,Ojciec Chrzestny -Puzo.Przygoda książki Cliva Cusslera,fantastyka:Saga o wiedziminiwe-Sapkowski,Andrzej Pilipiuk-Kroniki Jakuba wedrowycza.Lieratura faktu:Monachium .Zemsta-Jonsa,

lobb90
lobb90
  30 czerwca 2011

wszystkie ze strony www.pozmierzchu.pl a najbardziej "Syrena" !!
I gorąco polecam książkę "Strefa Cienia" i drugą część "Strefa światła" na faktach autentycznych o dziewczynie z Polski dokładnie o ile mi wiadomo z Wałbrzycha która na prawdę wiele w życiu przeszła... jak ją czytałam to szczęka mi opadła do samych stóp, bo nie wierzyłam, że stary dziad (!!) może tak namieszać w głowie 18 latki (albo 17 -dosyć dawno to czytałam) albo w ogóle że można tak człowiekowi w głowie namieszać...
Serdecznie polecam!

LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: faktach autentycznych


Hmmm faktach autentycznych ? :) Muszę poczytać :)
Kaorcia
Posty: 2 (po ~166 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kaorcia
  6 lipca 2011

Jedenaście minut, Pamiętnik narkomanki , Dziennik nimfomanki ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.