xOczyPelneLezx
xOczyPelneLezx
  19 maja 2011 (pierwszy post)
Hej :)

Jako, że właśnie ukończyłam matury (:mrgreen:) mam sporo wolnego czasu. Postanowiłam więc nadrobić zaległości w czytaniu książek :) Tak wiem, że było już mnóstwo takich tematów. Jakie książki możecie mi polecić? Nie mam jasno sprecyzowanych wymagać.


Pozdrawiam- Karolcik :calusek:
jestemZDZICH
jestemZDZICH
  19 maja 2011

Może milenium,
poleciłbym twórczość dukaja albo świat dysku ale to chyba nie ta strefa

corsaaa
corsaaa
  21 maja 2011

zalezy co lubisz? osobiscie polecam Ci Dana Browna ;) wszystkie jego ksiazki sa jak dla mnie kapitalne, ale szczegolnie zapadly mi w pamieci dwie: "kod leonarda" i "anioly i demony" ;)

Edge
Edge
  24 maja 2011

Joseph Heller - Paragraf 22

można się pośmiać ;)

Bumbleble
Bumbleble
  24 maja 2011

ja polecam "Arabska żona" życiowe i fajne.
:-) na pewno warto przeczytać.

Letal
Letal
  24 maja 2011

Stephen King - Bastion

PushUp
PushUp
  30 maja 2011

Ogólnie pozycje Mario Puzo.
Alex Kava - Kolekcjoner
Brown Dan Kod Da Vinci, Anioły und demony
Dumas Aleksander - Hrabia Monte Christo
Winegardner Mark - Powrót Ojca Chrzestnego, Zemsta Ojca Chrzestnego.
Hitch"COCK" :mrgreen: Alfred

no i Steven King filmy do bani, ale książki wypas...

Zależy co kto lubi...

Edge
Edge
  31 maja 2011

kolejna książka, o której sobie przypomniałem

Adam Fawer- Szczególna przypadłość

Teo1986
Teo1986
  4 czerwca 2011

Z czystym sumieniem mogę polecić "Kompanie Braci" Stephena E. Ambrose'a. Właśnie skończyłem czytać. Zainteresuje nie tylko miłośników historii. Książka w niczym nie ustępuje fajnemu serialowi, jaki nakręcono na jego podstawie. Poza tym polecam wyżej już wymienionego Stephena Kinga. Polecam też stare książki fantastyczne i przygodowe, m.in. H. G. Wellsa (np. "Pierwsi ludzie na księżycu") albo A. C. Doyla (to ten od Sherlocka Holmsa).

HankChinaski
HankChinaski
  8 czerwca 2011

Charles Bukowski - "Szmira"! pisana przed śmiercią, w okresie niepoczytalności co sprawia, że jest zabawna i mocno nieogarnięta :)

Sensi
Sensi
  9 czerwca 2011

Jasper Kent - "Dwunastu" i "Trzynaście lat później"
Do tego książki Nicolasa Sparksa (jeśli znasz filmy "I wciąż ją kocham", "Pamiętnik", "Szkoła Uczuć", "List w butelce" i kilka innych) to to są filmy na podstawie jego powieści.
Anne Rice i jej "Kroniki Wampirów"
Książki Cobena, Kinga i Browna
"GONE. Zniknęli" Micheal Grant - genialna powieść, kolejne części jeszcze lepsze.

KroplaRosy
KroplaRosy
  18 czerwca 2011
Sensi
Sensi: Do tego książki Nicolasa Sparksa

ma fajne historie, ale jego sposób pisania odstrasza :nie:
madelinesmile
madelinesmile
  20 czerwca 2011

W zależności od tego w jakich typach książek gustujesz :P Polecam książkę :
,, Kwiat pustyni " Dirie Waris
Książka poruszająca, opowiadająca historie opartą na faktach :)

prezydentnixon
prezydentnixon
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zalezy co lubisz? osobiscie polecam Ci Dana Browna ;) wszystkie jego ksiazki sa jak dla mnie kapitalne, ale szczegolnie zapadly mi w pamieci dwie: "kod leonarda" i "anioly i demony" ;)


Czy ja wiem, czy wszystkie? Gdy czytalem Jego ostatnia, to mialem wrazenie jakby byla to juz tylko powtorka z rozrywki. Gdzies to juz wszystko w Brown'a poprzednich ksiazkach widzialem.

Niemniej, dla relaksu, obleci :P
KostrzewskA
Posty: 923 (po ~162 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 20
KostrzewskA
  21 czerwca 2011

Na zupełnym luzie:
S@motność w sieci,
jeśli jeszcze nie czytałaś ;)

"W każdym razie gdybym zmarł, każcie mnie pochować głową w dół, bo świat niewątpliwie musi się przewrócić do góry nogami. Taki, jaki jest, pozostać nie może."
Karol Bunsch - Olimpias
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.