MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 stycznia 2013 (pierwszy post)
Heloł :mrgreen:.

Logując się na pocztę znów trafiłam na w miarę ciekawy artykuł, mianowicie:

Odpychające, okrutne, krwawe. Najbrutalniejsze filmy wszech czasów.

Gdzie przedstawiono ranking filmów, które ponoć szokowały i szokują do dziś, oto on:


1. Pasja (2004)
2. Eden Lake (2008)
3. Dzika Banda (1969)
4. Urodzeni mordercy (1994)
5. Martwica mózgu (1992)
6. Battle Royale (2000)
7. Dredd 3D (2012)
8. Kill Bill (2003-2004)
9. Serbski film (2010)
10. Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974)
11. Salo, czyli 120 dni Sodomy (1974)

12. Men Behind The Sun
13. Królik doświadczalny 2: Kwiat ciała i krwi

(Kolejność mam wrażenie, że jest przypadkowa)

źródło:filmtok.pl


Q: Które filmy widzieliście ?
Q: Jakie tytuły byście dodali do listy, a może któreś byście wyrzucili ?
Q: Podajcie jeden tytuł, taki, który wg.Was kryje najbardziej brutalne treści.
Q: Jakie sceny sprawiają, że macie ochotę daną produkcję wyłaczyć ? Gdzie są Wasze granice, jeżeli chodzi o przemoc/ohydne sceny ?
Q: Jeżeli lubisz produkcje typu: Martyrs/ Wrong Turn/Skazani na Strach/ Hostel/Ostatni dom po lewej, to wytlumacz mi dlaczego. Jakie emocje Tobie towarzyszą, kiedy oglądasz sceny tortur/mordów/okrucieństw po prostu ?

Pozdrawiam :mrgreen:
:ziober2:
marszczerano
marszczerano
  21 stycznia 2013

I spit on youre grave.
Polecam.
d83ddc12

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  21 stycznia 2013

tak więc tworca rankingu byl najprawdopodobniej katolik. bo ateista na pewno by na 1 miejscu pasji nie postawil.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  21 stycznia 2013

magdalena czemu nie moge dac tobie plusa? dla moderatorow nie mozna? to jest nie fair :(

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  22 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: I spit on youre grave. Poleca


Polecasz bo Mahonek ?;D

Konto usunięte
Konto usunięte: ak więc tworca rankingu byl najprawdopodobniej katolik. bo ateista na pewno by na 1 miejscu pasji nie postaw


Możliwe, mimo iż nie oglądałam to jestem pewna, że są brutalniejsze filmy :).

Konto usunięte
Konto usunięte: magdalena czemu nie moge dac tobie plusa? dla moderatorow nie mozna? to jest nie fai


Na samym początku, kiedy nowa fotka wchodziła w fazę testów można było oceniać wypowiedzi modów, potem się to zmieniło ;D.
:ziober2:
Strobista
Strobista
  22 stycznia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Ty własnie mi się kojarzysz z takim chorym kinem ;D. Totalnie nie rozumiem, jak można oglądać takie filmy, no ale o gustach się ponoć nie dyskutuje ;D. Ale chyba w wiekszości mężczyźni oglądają takie rzeczy, nie uważasz ? Dlaczego ?


haha spoko:D
ja to ogladam z czystej ciekawości. początkami byl wlasnie rotten,potem Faces of Death, jakies badziewia na necie typu egzekucje itp, groteska, piły,hostele az do produkcji L.V. i na tym poprzestalem.
nie wiem czy męzczyźni tylko ogladają takie rzeczy, kwestia podejscia do tego i psychiki. a no i stalowego żołądka przy produkcjach L.V.
ten dzieciak podobno byl sztuczny (przynajmniej tak gdzies tam bylo napisane) chory syf...
styka51
styka51
  23 stycznia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Q: Które filmy widzieliście ?


Pasję i Salo widziałam.
MaqdaIena
MaqdaIena: Podajcie jeden tytuł, taki, który wg.Was kryje najbardziej brutalne treści.

Hostel i Salo właśnie.
MaqdaIena
MaqdaIena: Q: Jakie sceny sprawiają, że macie ochotę daną produkcję wyłaczyć ? Gdzie są Wasze granice, jeżeli chodzi o przemoc/ohydne sceny ?


Jakieś wiertła w głowie, jedzenie obrzydliwych rzeczy :ninja:
MaqdaIena
MaqdaIena: eżeli lubisz produkcje typu: Martyrs/ Wrong Turn/Skazani na Strach/ Hostel/Ostatni dom po lewej, to wytlumacz mi dlaczego.

Oglądałam tylko Hostel z wymienionych i sama nie wiem dlaczego, chyba z ciekawości :ninja:
iwal
iwal
  3 lutego 2013
d83dde0a"serbski film" z tej listy bije wszystkie:) czasami trzeba obejrzeć 2-3 razy sceny bo w głowie się nie mieści;) albo dociera po fakcie;)
takisezwykuyhuopak
Posty: 118 (po ~144 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 13
takisezwykuyhuopak
  7 lutego 2013

Trochę mnie dziwi w tym rankingu obok siebie serbski czy Salo z Pasją czy Kill Bill.

DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate
  7 lutego 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Jakie tytuły byście dodali do listy, a może któreś byście wyrzucili ?

Jak dla mnie warto dodac jeszcze ten film http://www.filmweb.pl/film/Martyrs.+Skazani+na+strach-2008-449390
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 lutego 2013


aj piekny demot
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.