Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  10 maja 2012 (pierwszy post)

Hejć...
Od jutra w kinach graja Avengers 3D
Wybiera sie ktoś ?
A moze ktos był na jakiejś przedpremierze ? ( jak byla oczywko)
Ja lece jutro:D zbyt długo sie jaram tym filmem :rotfl:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Belfegor666
Belfegor666
  10 maja 2012

nie lubie sajens fikszyn:ninja:

daenerys
daenerys
  10 maja 2012

Ja się wybieram, ale nie wiem kiedy. :-)

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  10 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się wybieram, ale nie wiem kiedy. :-)

Jutro wchodzi do kin. No u mnie jest Helios i w Heliosie jest od jutra.
Ty oglądasz GoT ?
Konto usunięte
Konto usunięte: nie lubie sajens fikszyn

nie wiesz co dobre :mrgreen:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

daenerys
daenerys
  10 maja 2012
Szpila
Szpila: Jutro wchodzi do kin. No u mnie jest Helios i w Heliosie jest od jutra. Ty oglądasz GoT ?

Tak, wiem, ale nie chciałabym się wpychać w tłum, poza tym nie wiem czy ktoś z mojego otoczenia lubi takie filmy by z kimś pójść. :)
Tak, oglądam, stąd nick, ale zaczyna mnie irytować co robią tam z Dany, w książce mnie nie irytowała, a tu.. :nielapie:
kuba92762
kuba92762
  10 maja 2012
Szpila
Szpila: Wybiera sie ktoś ?

Rezerwacja już dokonana na jutro :)
Szkoda, że bez 2D.

Szpila
Szpila: Jutro wchodzi do kin. No u mnie jest Helios i w Heliosie jest od jutra.

Helios to syf, ale jak sie wyjścia nie ma :mrgreen:
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  10 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, oglądam, stąd nick, ale zaczyna mnie irytować co robią tam z Dany, w książce mnie nie irytowała, a tu..

Co było w ostanim odcinku bo sobie nie nagrałam, wiem wiem jutro powtóreczka :D
Po maturze mam zamiar sie wziac za przeczytanie ksiazek :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Rezerwacja już dokonana na jutro :) Szkoda, że bez 2D.

No szkoda tansze bilety by były, ale jeżeli efekty sa fajne to warto zapłacic wiecej :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Helios to syf, ale jak sie wyjścia nie ma

Wiem ze syf. Jedyne Kino w miescie, do Lodzi nie mam zamiaru jeżdzić.

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

kuba92762
kuba92762
  10 maja 2012
Szpila
Szpila: No szkoda tansze bilety by były, ale jeżeli efekty sa fajne to warto zapłacic wiecej :D

No, a poza tym nie lubię 3D.

Szpila
Szpila: Wiem ze syf. Jedyne Kino w miescie, do Lodzi nie mam zamiaru jeżdzić

No rozumiem, ale pracowanie tam to kpina.
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  10 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No, a poza tym nie lubię 3D.

okulary troche wkurzaja i mnie np oczy bolą .
Konto usunięte
Konto usunięte: No rozumiem, ale pracowanie tam to kpina.

Kierownik kina mój dobry znajomy wiec wnosze na sale co chce:D nie jest tak źle.
Ale jesli chodzi np o repertuar kinowy to masakra czasem jest. -.-

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

daenerys
daenerys
  10 maja 2012
Szpila
Szpila: Co było w ostanim odcinku bo sobie nie nagrałam, wiem wiem jutro powtóreczka :D Po maturze mam zamiar sie wziac za przeczytanie ksiazek :D

To nie będę Ci spoilerować co dokładnie. Będzie o Branie i Theonie, chyba najciekawsza scena, będzie o Aryi, dziwna scena, będzie o Jonie Snowie, wtf scena, o Daenerys, sceny wtf do kwadratu. :D
A książki oczywiście polecam, myśli bohaterów, których brak w serialu dużo dają, dodają im nowego wymiaru wręcz. :-) Teraz jestem na 4 książce, to ją przejrzałam tylko tak, to nawet pewna postać, która zdaje się być taka sobie okazuje się być całkiem ciekawa z tego fragmentu co przeczytałam. :-)

Szpila
Szpila: okulary troche wkurzaja i mnie np oczy bolą

Czyli nie tylko mnie, najs. :D

Zerknelam na bilety i jutro jestem wieczorem zajęta a w weekend bilety są parę zl droższe, yhm, chyba, ze pojde rano, jak zalatwie cos na uczelni, nawet jest sporo świetnych miejsc. :woot:
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  10 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie będę Ci spoilerować co dokładnie. Będzie o Branie i Theonie, chyba najciekawsza scena, będzie o Aryi, dziwna scena, będzie o Jonie Snowie, wtf scena, o Daenerys, sceny wtf do kwadratu. :D A książki oczywiście polecam, myśli bohaterów, których brak w serialu dużo dają, dodają im nowego wymiaru wręcz. :-) Teraz jestem na 4 książce, to ją przejrzałam tylko tak, to nawet pewna postać, która zdaje się być taka sobie okazuje się być całkiem ciekawa z tego fragmentu co przeczytałam. :-)

okej, bede jutro ogladac :D albo po jutrze :D
ksiazki zawsze sa lepsze od ekranizacji, Sam LOTR film nie jest tak dobry jak ksiązka :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli nie tylko mnie, najs. :D

:pjontka:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zerknelam na bilety i jutro jestem wieczorem zajęta a w weekend bilety są parę zl droższe, yhm, chyba, ze pojde rano, jak zalatwie cos na uczelni, nawet jest sporo świetnych miejsc.

Ja mam po 23 zł

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Belfegor666
Belfegor666
  10 maja 2012
Szpila
Szpila: nie wiesz co dobre

wole gore:]
daenerys
daenerys
  11 maja 2012
Szpila
Szpila: okej, bede jutro ogladac :D albo po jutrze :D ksiazki zawsze sa lepsze od ekranizacji, Sam LOTR film nie jest tak dobry jak ksiązka :)

Ja oglądam online albo ściągam z napisami, nie znoszę wersji z lektorem, w ogóle Gilly powinna być przetłumaczona jako Goździk (ta co rozmawiała z Samem, tym grubym i Jonem chociaż nie powinna), zdziwiłam się aż co to za postać jak wystąpila pierwszy raz. :D
No wiadomo, chociaż a LOTRa też widzialam tylko jedną część i choć mi się baaardzo podobala,to sie nie mogę zabrac do reszty. :D

Szpila
Szpila: :pjontka:

Mogliby je wygodniejsze zrobić. :ninja:

Szpila
Szpila: Ja mam po 23 zł

Studencki 3D w dni tygodnia też widze 23 a w weekend 25, to normalny 29, uff. :D
Ok, rezerwacja zrobiona, idę jutro. :ninja:
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  11 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja oglądam online albo ściągam z napisami, nie znoszę wersji z lektorem, w ogóle Gilly powinna być przetłumaczona jako Goździk (ta co rozmawiała z Samem, tym grubym i Jonem chociaż nie powinna), zdziwiłam się aż co to za postać jak wystąpila pierwszy raz. :D No wiadomo, chociaż a LOTRa też widzialam tylko jedną część i choć mi się baaardzo podobala,to sie nie mogę zabrac do reszty. :D

na N moge wyłaczyc lektora jada mi po ang i tak najcześciej ogladam . Bo z lektorem nie rozumiem co mówia ;x
LOTRa przeczytaam raz czytam 2 zresztą mam prace maturalna na polski zwiazana z twórczościa Tolkiena. Film nie jest zły ale nie oddaje wszystkiego :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Mogliby je wygodniejsze zrobić

To prawda, na nos takie silikonowe coś :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Studencki 3D w dni tygodnia też widze 23 a w weekend 25, to normalny 29, uff. :D

mam nadzieje że pójde tez jutro rezerwacji nie robiłam :D

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

daenerys
daenerys
  11 maja 2012
Szpila
Szpila: na N moge wyłaczyc lektora jada mi po ang i tak najcześciej ogladam . Bo z lektorem nie rozumiem co mówia ;x LOTRa przeczytaam raz czytam 2 zresztą mam prace maturalna na polski zwiazana z twórczościa Tolkiena. Film nie jest zły ale nie oddaje wszystkiego :)

Hm, osobiście wolę się wspomagać napisami, nie zawsze dosłyszę wszystko a nie lubię tracić czegokolwiek :D
Matura ustna była fajna, nie wiem czemu niektorzy brali sobie tematy, które ich nie interesowały. :D
Wiadomo, jak zawsze, Identiko z GOT, ale o ile pierwszy sezon byl nieźle odzwierciedlony względem książki, tu przy ostatnim odcinku drugiego zrobiłam mega wtf, haha. :D Ciekawe jak z tego wybrną dalej. :-)
Poza tym nie mam nic do scen seksu i czytając książke nie raz pomyślałam, że Martin to stary zbereźnik, ale nieco przeginają. :D (niezly offtop).

Szpila
Szpila: To prawda, na nos takie silikonowe coś

No właśnie :-D

Szpila
Szpila: mam nadzieje że pójde tez jutro rezerwacji nie robiłam :D

To rób, lepsze miejsca zalapiesz, ja mam w samym centrum prawie i widzam ze z 5 osob poza mna na razie bedzie. :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.