Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  10 maja 2012 (pierwszy post)

Hejć...
Od jutra w kinach graja Avengers 3D
Wybiera sie ktoś ?
A moze ktos był na jakiejś przedpremierze ? ( jak byla oczywko)
Ja lece jutro:D zbyt długo sie jaram tym filmem :rotfl:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  11 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hm, osobiście wolę się wspomagać napisami, nie zawsze dosłyszę wszystko a nie lubię tracić czegokolwiek :D Matura ustna była fajna, nie wiem czemu niektorzy brali sobie tematy, które ich nie interesowały. :D Wiadomo, jak zawsze, Identiko z GOT, ale o ile pierwszy sezon byl nieźle odzwierciedlony względem książki, tu przy ostatnim odcinku drugiego zrobiłam mega wtf, haha. :D Ciekawe jak z tego wybrną dalej. :-) Poza tym nie mam nic do scen seksu i czytając książke nie raz pomyślałam, że Martin to stary zbereźnik, ale nieco przeginają. :D (niezly offtop).

Co do ekranizacji i Ksiazki nie mogę się wypowiedziec gdyż nie czytałam. Wiem ze ludzie się burzyli bo w ksiazce młodsi są bohaterowie. No ale głupie by to było jak by 14 latek latał z mieczem i nawet wygrywał wojny. Czy Dany która tez chyba ma w ksiazce 13 czy ileś lat i pieprzy się jak rasowa ladacznica ( sorry za okrślenia) . Nie no ja jak czegoś nie rozumiem to sobie mogę cofnąć i właczyć lektora :D technika poszła do przodu :D

Konto usunięte
Konto usunięte: To rób, lepsze miejsca zalapiesz, ja mam w samym centrum prawie i widzam ze z 5 osob poza mna na razie bedzie.

Sprawdzałam na 3 salach graja moze 20 osób zarezerwowało -.-

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

daenerys
daenerys
  11 maja 2012
Szpila
Szpila: Co do ekranizacji i Ksiazki nie mogę się wypowiedziec gdyż nie czytałam. Wiem ze ludzie się burzyli bo w ksiazce młodsi są bohaterowie. No ale głupie by to było jak by 14 latek latał z mieczem i nawet wygrywał wojny. Czy Dany która tez chyba ma w ksiazce 13 czy ileś lat i pieprzy się jak rasowa ladacznica ( sorry za okrślenia) . Nie no ja jak czegoś nie rozumiem to sobie mogę cofnąć i właczyć lektora :D technika poszła do przodu :D

Ale przeczytasz i zobaczysz :w00t: :D Hm, podobno Martin sam coś tam marudził, że zbyt młodych ich "zrobił" w tych książkach. :-) To fantastyka, więc łaj not? :-D Spoko, nie utożsamiam sie jakoś szczególnie z postacią, nie odbieram komentarzy względem niej osobiście. :D
No tak, ale ja jestem leniwa, a na napisy gapić sie ne musze jak ie chce :-D

Szpila
Szpila: Sprawdzałam na 3 salach graja moze 20 osób zarezerwowało -.-

Chyba niewiele osób się na to nakręciło. :rotfl: Ale ja ostatnio oglądałam Thora i nawet mi się podobał no i Szerlok! ;-D
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  11 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Przeczytam na pewno :D
a co Avengers'ów to napalona jetem na Chrisa Evansa :napalony:( Kapitan Ameryka), zreszta już od dawna :D

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

daenerys
daenerys
  11 maja 2012
Szpila
Szpila: a co Avengers'ów to napalona jetem na Chrisa Evansa ( Kapitan Ameryka), zreszta już od dawna :D

A to akurat już nie mój typ, już bardziej Mark Ruffalo w wersji szczupłej i z zarostem, ale widać każdy znajdzie coś dla siebie. :ziober2:
Miłego seansu i opisz wrażenia jeśli pójdziesz! :-D
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  11 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A to akurat już nie mój typ, już bardziej Mark Ruffalo w wersji szczupłej i z zarostem, ale widać każdy znajdzie coś dla siebie. Miłego seansu i opisz wrażenia jeśli pójdziesz! :-D

Kiedys miałam faze na Gerarda Bultera ( chyba tak się pisało) przeszło mi :D
okej napisze wrazenia czekam też na Twoje :)

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

daenerys
daenerys
  11 maja 2012
Szpila
Szpila: Kiedys miałam faze na Gerarda Bultera ( chyba tak się pisało) przeszło mi :D okej napisze wrazenia czekam też na Twoje :)

A, ten, kojarzę go z P.S I love you chyba tylko, bo 300 nie ogladałam jakoś, nawet okej jest. :D
Jasne, napiszę. :-)
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  11 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A, ten, kojarzę go z P.S I love you chyba tylko, bo 300 nie ogladałam jakoś, nawet okej jest. :D

w Brzydkiej prawdzie tez grał, całkiem nie taka najgorsza kom. rom.
w 300 sie w nim zakochałam x3
Konto usunięte
Konto usunięte: Jasne, napiszę. :-)

Ok to jestesmy umówione :D

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Renifer
Renifer
  11 maja 2012
Szpila
Szpila: Wybiera sie ktoś ?

Po niedzieli się wybiorę, liczę na miazgę :)
Mam nadzieje że Hawkeye mnie nie zawiedzie :)
kuba92762
kuba92762
  11 maja 2012

Dla mnie mistrzostwo.
Dzieciństwo wróciło, nie wiem jakie będą odczucia ludzi, którzy nie czytali komiksów, ale nie powinni się zawieść:)

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  11 maja 2012
Renifer
Renifer: Po niedzieli się wybiorę, liczę na miazgę :)

Ja chyba tez po niedzieli.
Wgl seanse mam na 10, 12 i 15 :zonk:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

daenerys
daenerys
  12 maja 2012

Też dzisiaj nie poszlam :-P

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  12 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Też dzisiaj nie poszlam :-P

Ja myśle ze pójde koło czwartku bo bede już po maturach a mam je pon., środa czwartek.

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Renifer
Renifer
  13 maja 2012
Szpila
Szpila: Wgl seanse mam na 10, 12 i 15

Godzina bez znaczenia, byle nie 3D :P

Boże Nick Fury czarny :and:, żeby było mało to jeszcze łysy :and:
Danielek
Danielek
  13 maja 2012
Szpila
Szpila: Wybiera sie ktoś ?

Jutro na godzinę 16.
Renifer
Renifer
  15 maja 2012

"Avengers" jest obecnie światowym fenomenem, bijąc wszelkie rekordy popularności. Marvel przygotował specjalny filmik, dziękując fanom za tak wielkie zainteresowanie.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C9GA1HE2QNg

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.