EloEloDwaTrzyZero
EloEloDwaTrzyZero
  6 marca 2012 (pierwszy post)

W tym temacie chce polecić kilka dobrych pozycji filmowych. Moim zdaniem nowoczesne Polski film to mix starych filmów .


Rękopis znaleziony w Saragossie (1964)
-Komedia kostiumowa. Jeden z bardziej nie docenionych w Polsce filmów. Na świecie bardzo ceniona pozycja. Dziwi mnie że żadna stacja nie chce pokazać tego filmu.
Film na podstawie powieści Jana Potockiego. W filmie pojawiają sie opętane kobiety "księżniczki" .

Sanatorium pod Klepsydrą (1973) - Kolejny film który nie był pokazany w telewizji , film o chłopaku który odwiedził sanatorium w którym przybywał jego ojciec . Najlepsze to że jego ojciec tam żył ponieważ tam był inny wymiar czasowy.

Menedżer (1985) - Zapomniana klasyka. Nawet muzyka się nie zapisała z tego filmu a naprawdę dobre hity z lat 80. Polecam ten film głównie tym którzy chcą się zajmować interesami i walką o awans.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To akurat mi się nie podobało :-D

Dla mnie klasyki jak w/w

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale serial

a no

RexMundi
RexMundi: śmieszy mnie też Czas Surferów

Też spoko.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Interwencja
Interwencja
  20 marca 2012

sami swoi :

222slodki222
222slodki222
  2 kwietnia 2012

e = mc2, czas surferów , chłopaki nie płaczą. poranek kojota.

LuznyGosc
LuznyGosc
  6 kwietnia 2012

Psy, Psy 2.

jointowniepale
jointowniepale
  7 kwietnia 2012

Salto, Pociąg, Popiół i diament, Rękopis znaleziony w Saragossie to arcydzieła polskiej kinematografii i dodatkowo we wszystkich wystąpił legendarny Zbyszek Cybulski :)
Na pewno filmy Kieślowskiego jak Trzy Kolory, Podwójne życie Weroniki, Krótki film o zabijaniu, Dekalog.
Z nowszych to Dzień świra i Róża ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.