EloEloDwaTrzyZero
EloEloDwaTrzyZero
  6 marca 2012 (pierwszy post)

W tym temacie chce polecić kilka dobrych pozycji filmowych. Moim zdaniem nowoczesne Polski film to mix starych filmów .


Rękopis znaleziony w Saragossie (1964)
-Komedia kostiumowa. Jeden z bardziej nie docenionych w Polsce filmów. Na świecie bardzo ceniona pozycja. Dziwi mnie że żadna stacja nie chce pokazać tego filmu.
Film na podstawie powieści Jana Potockiego. W filmie pojawiają sie opętane kobiety "księżniczki" .

Sanatorium pod Klepsydrą (1973) - Kolejny film który nie był pokazany w telewizji , film o chłopaku który odwiedził sanatorium w którym przybywał jego ojciec . Najlepsze to że jego ojciec tam żył ponieważ tam był inny wymiar czasowy.

Menedżer (1985) - Zapomniana klasyka. Nawet muzyka się nie zapisała z tego filmu a naprawdę dobre hity z lat 80. Polecam ten film głównie tym którzy chcą się zajmować interesami i walką o awans.

NobodyLadyy
NobodyLadyy
  6 marca 2012

Nie ma co porównywac starych filmów z tym nowszym kinem.
..Ale mnie ostatnio pozytywnie (co dziwne) zaskoczył jeden, Big love. Jednak, kwestia gustu!

Gothiclady
Gothiclady
  7 marca 2012

Lincz, Dom Zły, Sala Samobójców

stare kino - Psy, Sztos etc

Belfegor666
Belfegor666
  7 marca 2012

jeden z lepszych polskich filmów to Miś

inne to np symetria, dzień świra

EloEloDwaTrzyZero
EloEloDwaTrzyZero
  7 marca 2012

Symetria dobry film. Polecam te filmy.

Dobry film też polecę kobietom

Przygoda z Piosenka

Natalia
Natalia
  9 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dzień świra

Troche nudnawy
Winterfell
Winterfell
  9 marca 2012

Z polskich lubię Młode Wilki i Nic śmiesznego.

Alucard
Alucard
  11 marca 2012

Skrzydlate świnie, Killer, Seksmisja,Piłkarski poker, Miś, Symetria, Sami Swoi, Job, Jak rozpętałem drugą wojnę światową, Ostatni dzwonek, Poranek kojota, Wesele, Skazany na bluesa, Psy, Dług, Pieniądze to nie wszystko,Uprowadzenie Agaty, Sztos, Kariera Nikosia Dyzmy, Testosteron, Rękopis znaleziony w Saragossie, Wodzirej, Kingzajs, Kogel-mogel, Operacja Samum, Co mi zrobisz jak mnie złapiesz, Znachor :zakochany:, Komornik, Wyjście awaryjne, C.K. Dezerterzy, Dublerzy, U Pana Boga za piecem, Edi, Nie lubię poniedziałku, Wiedźmin, Pułkownik Kwiatkowski, Nocne graffiti, Demony wojny wg Goi, to ja złodziej, samowolka, kroll, Żółty szalik.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Skrzydlate świnie, Killer, Seksmisja,Piłkarski poker, Miś, Symetria, Sami Swoi, Job, Jak rozpętałem drugą wojnę światową, Ostatni dzwonek, Poranek kojota, Wesele, Skazany na bluesa, Psy, Dług, Pieniądze to nie wszystko,Uprowadzenie Agaty, Sztos, Kariera Nikosia Dyzmy, Testosteron, Rękopis znaleziony w Saragossie, Wodzirej, Kingzajs, Kogel-mogel, Operacja Samum, Co mi zrobisz jak mnie złapiesz, Znachor , Komornik, Wyjście awaryjne, C.K. Dezerterzy, Dublerzy, U Pana Boga za piecem, Edi, Nie lubię poniedziałku, Wiedźmin, Pułkownik Kwiatkowski, Nocne graffiti, Demony wojny wg Goi, to ja złodziej, samowolka, kroll, Żółty szalik.

wszystkie oglądałem, wszystkie lubie
nie widzę jeszcze w zestawieniu Ajlawju i Wszyscy Jesteśmy Chrystusami
poza tym dalsze odcinki Samych Swoich i Galimatias
Janosik jeszcze :-D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Winterfell
Winterfell
  11 marca 2012

Przecież uprowadzenie Agaty było masakryczne.

Alucard
Alucard
  11 marca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: nie widzę jeszcze w zestawieniu Ajlawju i Wszyscy Jesteśmy Chrystusami

To akurat mi się nie podobało :-D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: poza tym dalsze odcinki Samych Swoich i Galimatias

To akurat miałem na myśli w tych napisanych ;-D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Janosik jeszcze :-D

Ale serial :ninja:

Winterfell
Winterfell: Przecież uprowadzenie Agaty było masakryczne.

Nie znasz się na polskim kinie, hollyłudy mi mózg wyprały :(
Winterfell
Winterfell
  11 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znasz się na polskim kinie, hollyłudy mi mózg wyprały :(

Niemniej to było okropne. Strasznie sztuczne i idiotyczne. Kompletnie nie czuło się tego buntu i szaleństwa. Siedziałam z miną - :nielapie: przez większą część filmu.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 marca 2012

cóż nie pojawiło się jeszcze - z wymienionych sporo to klasyków
z nowszych dodam Wszystko co kocham , Mała Moskwa , Boisko Bezdomnych

śmieszy mnie też Czas Surferów

...Ignorance is bliss...
Belfegor666
Belfegor666
  12 marca 2012
Natalia
Natalia: Troche nudnawy

eee ja zawsze mialem beke jak go ogladałem
Gothiclady
Gothiclady
  12 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Killer, Miś, Sami Swoi, Job, JPoranek kojota, Psy, Dług, Pieniądze to nie wszystko,Sztos, Testosteron,Kingzajs, Kogel-mogel,Co mi zrobisz jak mnie złapiesz, Komornik, U Pana Boga za piecem, Edi, Demony wojny wg Goi,, samowolka, kroll,.


NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wszyscy Jesteśmy Chrystusami


NuTiiiiii
NuTiiiiii: poza tym dalsze odcinki Samych Swoich i Galimatias


Rejs, Jancio Wodnik
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.