RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 marca 2010 (pierwszy post)
Witam

Już dziś 3 Marca o godz. 21.30 rusza najnowsza edycja tanecznego show
YCD



Oceniać ich będzie srogie jury, tym razem w nowym składzie:
Augustin Egurrola, Michał Piróg i Anna Mucha, zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami".
Zwycięscy castingów czeka wyjazd do Tel Avivu na warsztaty i ostateczną selekcje

Temat ten jest Oficjalnym Tematem o 5 edycji You Can Dance

wszelkie pytania opinie i wszelkiego rodzaju inne wątki dotyczące tego programu proszę poruszać tu i nie zakładać osobnych tematów

jako że nie wyświetlono jeszcze pierwszego odcinka z castingu kilka pytań na rozgrzewkę

- Będziesz oglądać YCD ?
- Czy uważasz że Mucha sprawdzi się jako jurorka programu czy jednak nie pasuje do tego typu produkcji
- Przerwa między IV a V edycją trwała rok - czy to wystarczająco by "odkryć" nowe taneczne talenty ?
- Jest ktoś z poprzednich edycji komu chcielibyście dać jeszcze jedną szanse ?
- Czy finaliści poprzednich edycji powinni znowu próbować swoich sił w programie ?
- Porównując poziom taneczny amerykańskiej edycji z naszą widać kolosalne różnice na minus dla nas -
czy to skutek gorszych tancerzy czy słabych choreografów ?


no to chyba na tyle
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji



Uwaga

- uszanuj zdanie i gust innych użytkowników
- Wszelkie niekulturalne teksty pod adresem uczestników jak i forumowiczów nagradzane będą banem
...Ignorance is bliss...
shamaramorgan
shamaramorgan
  6 marca 2010
RexMundi
RexMundi: a mnie skręca jak widze co niektórych

przynajmniej jest śmiesznie ;]

RexMundi
RexMundi: każdy z nich tam miał talent ale i pokorę, a on nie

zmienił się od pierwszej części to fakt. Ale ja lubię ludzi, którzy znają swoją wartość i w to, że wiedzą, że są dobrzy w tym, co robią.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zmienił się od pierwszej części to fakt. Ale ja lubię ludzi, którzy znają swoją wartość i w to, że wiedzą, że są dobrzy w tym, co robią.

tam setki takich którzy nie umia tańczyć mimo to wiedzą o tym że sa dobrzy i nie rozumieja dlaczego jury ich krzywdzi :)
...Ignorance is bliss...
shamaramorgan
shamaramorgan
  7 marca 2010
RexMundi
RexMundi: tam setki takich którzy nie umia tańczyć mimo to wiedzą o tym że sa dobrzy i nie rozumieja dlaczego jury ich krzywdzi :)

ale Rafał przecież ma talent :)

swoją drogą na Fox Live leci amerykańska wersja you can dance, no i tak jak i talenty jest tam przeciez tyle samo osób, które nie potrafią tańczyć. Zresztą nasi wyjeżdżają za granicę a tam "tylko" do Vegas :mrgreen:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Rafał przecież ma talent :)

ale nie wystarczający :D

Konto usunięte
Konto usunięte: woją drogą na Fox Live leci amerykańska wersja you can dance

ogladam
IV edycja powtórka
bedzie mój idol Joshua :D

Konto usunięte
Konto usunięte: no i tak jak i talenty jest tam przeciez tyle samo osób, które nie potrafią tańczyć.

a to wszdzie tak jest
pytanie tylko po co się pchać tam by się osmieszyć

Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą nasi wyjeżdżają za granicę a tam "tylko" do Vegas

biorąc pod uwagę rozmiary terytorialne państw
taki wyjazd do Vegas to dla nas jak wyjazd za granice
po za tym.. tancerze harują a reszta jedzie w calach turystycznych
równie dobrze mogli by co roku jechać do tego samego miejsca a nie zawsze gdzies indziej
...Ignorance is bliss...
Zaneta
Zaneta
  12 marca 2010

Ej też macie takie wrażenie, że dosłowinie "szastają" jurorzy tymi biletami? :wot:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 marca 2010
Zaneta
Zaneta: Ej też macie takie wrażenie, że dosłowinie "szastają" jurorzy tymi biletami? :wot:

Ja sie zastanawiam jak oni racjonują te bilety
czy w kazdym mieście dają tyle samo czy dają tym tym którzy zasłużyli

i co z sytuacja kiedy np. w pierwszym castingu odrzucili kogoś bo juz za duzo wybrali a w ostatnim castingu okaże sie że o wiele gorsi tancerze dostali bilety
i na odwrót - dali bilety cieniasa a na najlepszych juz ich zabrakło ? :)
...Ignorance is bliss...
Mukaaa
Mukaaa
  14 marca 2010
RexMundi
RexMundi: - Będziesz oglądać YCD ?

Każdy oglądam :mrgreen:

RexMundi
RexMundi: - Czy uważasz że Mucha sprawdzi się jako jurorka programu czy jednak nie pasuje do tego typu produkcji

Nie jestem szczęśliwa z tego powodu, ale jak ją wybrali.
Widać, że nie może się jeszcze odnaleźć i boi się mówić co myśli.
Poza tym nie dziwie jej się, bo nie każdy potrafi być szczerym.

RexMundi
RexMundi: - Przerwa między IV a V edycją trwała rok - czy to wystarczająco by "odkryć" nowe taneczne talenty ?

Pewnie, sporo jest takich ludzi.

RexMundi
RexMundi: - Jest ktoś z poprzednich edycji komu chcielibyście dać jeszcze jedną szanse ?

Rok czasu to bardzo dużo by poprawić to co się nie podobało w poprzedniej edycji.

RexMundi
RexMundi: - Czy finaliści poprzednich edycji powinni znowu próbować swoich sił w programie ?

Nie, bo mieli swoje 5min.

RexMundi
RexMundi: - Porównując poziom taneczny amerykańskiej edycji z naszą widać kolosalne różnice na minus dla nas - czy to skutek gorszych tancerzy czy słabych choreografów ?

Nie oglądałam amerykańskiego YCD, ale to nie jest wina nas. To jest raczej wina tego, że w Polsce nie ma skąd brać przykładu i nie ma takich możliwości jakie dają Stany.

Zaneta
Zaneta: Ej też macie takie wrażenie, że dosłowinie "szastają" jurorzy tymi biletami? :wot:

Tak.
Pamiętacie ta dziewczynę ala cygankę czy Turkę nie pamiętam, co ktoś powiedział, że ma ładne oczy. Jak dla mnie zatańczyła okropnie.
shamaramorgan
shamaramorgan
  14 marca 2010
Zaneta
Zaneta: Ej też macie takie wrażenie, że dosłowinie "szastają" jurorzy tymi biletami? :wot:

z tym jednym, co udawał Travoltę (?) to już przesadzili.
Chłopak pojedzie do Izraela, przyczepią się do niego już na wstępie i od razu odpadnie. I tylko bilet zmarnowali.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: z tym jednym, co udawał Travoltę (?) to już przesadzili.

wzieli go dla beki :tak:
jednak tak troche nie pomysleli o tych wszystkich innych co odrzucili

ale z drugiej strony ..śmiechowy chłopak ..zwiedzi sobie miasto i wróci

Konto usunięte
Konto usunięte: I tylko bilet zmarnowali.

no niestety :tak:

ale ta Paulina turek ( ta pierwsza blondyna ) ale fajna :w00t:
widzę ją w top 14 :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem szczęśliwa z tego powodu, ale jak ją wybrali. Widać, że nie może się jeszcze odnaleźć i boi się mówić co myśli. Poza tym nie dziwie jej się, bo nie każdy potrafi być szczerym.

no nie wiem w drugim odcinku już powiedziała to co myśli
i jak już napisałem gdzieś wczesniej ..na pewno nie zastępuje Weroniki która głaskała wszystkich po główce tylko gnoi bardziej od "Pieroga"
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 marca 2010

no i po kolejnym odcinku
jeszcze jeden casting i zaczną się warsztaty
jednak już powoli kreuje się finałowa 14

:odświeżam temat:

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 marca 2010
i poznaliśmy finałową 14 programu
oto oni


1. Ania Andrzejewska 2. Tomek Barański 3. Ilona Bekier 4. Ewa Bielak 5. Kasia Bień
6. Paulina Figińska 7. Kuba Jóźwiak 8. Adam Kościelniak 9. Kasia Mieczkowska 10. Aleksander Paliński
11. Kuba Piotrowicz 12. Sebastian Piotrowicz 13. Bartek Woszczyński 14. Leal Zielińska


-- czy już macie jakiś faworytów ?
-- jakieś rozczarowanie ?
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.