RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 marca 2010 (pierwszy post)
Witam

Już dziś 3 Marca o godz. 21.30 rusza najnowsza edycja tanecznego show
YCD



Oceniać ich będzie srogie jury, tym razem w nowym składzie:
Augustin Egurrola, Michał Piróg i Anna Mucha, zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami".
Zwycięscy castingów czeka wyjazd do Tel Avivu na warsztaty i ostateczną selekcje

Temat ten jest Oficjalnym Tematem o 5 edycji You Can Dance

wszelkie pytania opinie i wszelkiego rodzaju inne wątki dotyczące tego programu proszę poruszać tu i nie zakładać osobnych tematów

jako że nie wyświetlono jeszcze pierwszego odcinka z castingu kilka pytań na rozgrzewkę

- Będziesz oglądać YCD ?
- Czy uważasz że Mucha sprawdzi się jako jurorka programu czy jednak nie pasuje do tego typu produkcji
- Przerwa między IV a V edycją trwała rok - czy to wystarczająco by "odkryć" nowe taneczne talenty ?
- Jest ktoś z poprzednich edycji komu chcielibyście dać jeszcze jedną szanse ?
- Czy finaliści poprzednich edycji powinni znowu próbować swoich sił w programie ?
- Porównując poziom taneczny amerykańskiej edycji z naszą widać kolosalne różnice na minus dla nas -
czy to skutek gorszych tancerzy czy słabych choreografów ?


no to chyba na tyle
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji



Uwaga

- uszanuj zdanie i gust innych użytkowników
- Wszelkie niekulturalne teksty pod adresem uczestników jak i forumowiczów nagradzane będą banem
...Ignorance is bliss...
krygierbonk
krygierbonk
  3 marca 2010
RexMundi
RexMundi: - Czy uważasz że Mucha sprawdzi się jako jurorka programu czy jednak nie pasuje do tego typu produkcji

ona ma nic wspólnego z tańcem to nie wiem czemu ja tam dali :zonk:
Teraz jest 5 edycjia potem będzie 6 ,7 ,8 ,9, 10 itp... ten program przestał być ciekawy dlatego poniewarz stal się maszynką do zarabiania pieniędzy , program taki nie wyjawia nowych talentów tylko pokazuje w jaki sposób juri potrafi zgnojić kogos kto sie stara i pokazuje co umie , zamiast juri dawać szanse innym to daje tylko głupiue uwagi na ich temat co umia a co nie ..
Dużo osób bylo zniechęconych po wystepach ..
krygierbonk
krygierbonk
  3 marca 2010

Program taki powinnien wspierać młodych tancerzy a nie pogrążać ich głupimi tekstami bylo wiele takich sytułacji D.Osoby tam chodzą tylko dlatego bo jjest zagraniczny wyjazd, kasa i popularnośc jak by6 tego tam nie bylo to nikt by tam nie przyszed ;-)
sorry za byki ;D

razotka
razotka
  3 marca 2010

chyba teraz większa uwaga skupiona będzie na jury, niż na tancerzach ale i tak oglądac będę
:ziober2:

Apostata
Apostata
  3 marca 2010
RexMundi
RexMundi: - Będziesz oglądać YCD ?

Oglądam zazwyczaj tylko eliminacje, ale ze względu na nową jurorkę skuszę się na obejrzenie paru odcinków.

RexMundi
RexMundi: - Czy uważasz że Mucha sprawdzi się jako jurorka programu czy jednak nie pasuje do tego typu produkcji

Wszystko się okaże w swoim czasie. Raczej nie jest profesjonalistką jeżeli chodzi o krytykę tańca, ale jako artystka na pewno będzie potrafiła docenić talent jak i równiez osobowość, która w takich programach odgrywa czasami pierwsze skrzypce :)

RexMundi
RexMundi: - Przerwa między IV a V edycją trwała rok - czy to wystarczająco by "odkryć" nowe taneczne talenty ?

Dzięki takim programom promującym taniec, coraz więcej osób zaczyna go praktykować. Znajdą sie talenty jak i beztalencia.
shamaramorgan
shamaramorgan
  3 marca 2010
RexMundi
RexMundi: - Będziesz oglądać YCD ?

aha. castingi są najlepsze ;d

RexMundi
RexMundi: - Czy uważasz że Mucha sprawdzi się jako jurorka programu czy jednak nie pasuje do tego typu produkcji

ona ma za zadanie oceniać uczestnika nie za to jak tańczy, bo od tego jest Piróg czy Egurolla, ale za to jak się prezentuje. Wydaje mi się, ze będzie taką dobrą wróżką jaką była weronika Pazura- ona tez nie oceniała ich przez pryzmat tańca.

RexMundi
RexMundi: - Jest ktoś z poprzednich edycji komu chcielibyście dać jeszcze jedną szanse ?

Giorgijowi :zakochany: i temu Rafałowi (?) który w pierwszej edycji odpadł w Paryżu a w ostatniej doszedł do finałowej 10.

RexMundi
RexMundi: - Czy finaliści poprzednich edycji powinni znowu próbować swoich sił w programie ?

oni już wykorzystują swoje 5 minut w mediach. Popatrz na Anię Bosak, poszła do tańca z gwiazdami, wystąpila w serialu i zarabia większe pieniądze niż gdyby pojechała na Brodaway.

RexMundi
RexMundi: - Porównując poziom taneczny amerykańskiej edycji z naszą widać kolosalne różnice na minus dla nas - czy to skutek gorszych tancerzy czy słabych choreografów ?

nie oglądam amerykańskiej wersji i nie lubię takich porównań. Zawsze będziemy gorsi od tego wujka USA, bo nie znamy swojej wartosci. Ale tam wszystko przeciez jest przerośnięte, robią wszystko na większą skalę. Zresztą w polskiej edycji jest wiele choreografów z zagranicy.
animka
animka
  3 marca 2010

będę oglądać z nudów, przyznam się, że oglądałam tylko pierwsza edycję, także już zapomniałam dokładne zasady tego programu.
Anna Mucha? Hmm... Będzie pewnie dawać równie "profesjonalne" rady jak Pani Pazura, więc wiele się nie zmieni, poza tym, że z pewnością będzie robić więcej szumu w okół swojej osoby.
Mam wielu znajomych tancerzy, którzy są świetni i robią karierę międzynarodową, nie idą do YCD bo uważają, że to kompletna strata czasu. A szkoda...

loFFciamSerEk
loFFciamSerEk
  3 marca 2010
RexMundi
RexMundi: - Będziesz oglądać YCD ?

Tak, ale tylko castingi by zobaczyć czy ktoś naprawdę dobry się dostanie, może kilka odcinków też obejrzę, ale to się okaże :-)
Pierwsza i druga część były najlepsze, następne coraz gorsze i coraz mniej mi się ten program podoba niestety. :-)
BlaackkAngell
BlaackkAngell
  3 marca 2010
RexMundi
RexMundi: - Będziesz oglądać YCD ?

rzadko to oglądam :tak:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ona ma nic wspólnego z tańcem to nie wiem czemu ja tam dali

by oceniać wszystko inne niż taniec

Konto usunięte
Konto usunięte: program taki nie wyjawia nowych talentów tylko pokazuje w jaki sposób juri potrafi zgnojić kogos kto sie stara i pokazuje co umie , zamiast juri dawać szanse innym to daje tylko głupiue uwagi na ich temat co umia a co nie ..

taka konstrukcja programu a społeczeństwo które samo nie ma odwagi wyjść i się pokazać lubi oglądac porażki innych a po za tym nikt nikomu nie karze tam iść i robić z siebie głupka ( a wielu tam takich było)
jednak czy takie osoby warto gnoić ?
myślę że jednych po prostu "pouczają" a innych u których widzą typowe parcie na szkło besztają

Konto usunięte
Konto usunięte: aha. castingi są najlepsze ;d

a ja nie lubię :nie:
za dużo tam osób którzy nie powinni w ogóle przychodzić

Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się, ze będzie taką dobrą wróżką jaką była weronika Pazura- ona tez nie oceniała ich przez pryzmat tańca.

a mi się wydaję że może być tą złą :tak:
ma bardziej pobudliwy charakter od Weroniki i i jest bardziej bezpośrednia

Konto usunięte
Konto usunięte: i temu Rafałowi (?) który w pierwszej edycji odpadł w Paryżu a w ostatniej doszedł do finałowej 10.

tylko nie On :ble: wziął wszystkich na litość i ogólnie miał gdzieś uwagi jury i ciągle się bronił tekstem " nie wywalajcie mnie drugi raz "

wolałbym zobaczyć Basie :mrgreen: z poprzedniej edycji ( co "sensacyjnie" odpadła jako pierwsza)

Konto usunięte
Konto usunięte: . Popatrz na Anię Bosak, poszła do tańca z gwiazdami, wystąpila w serialu

wszystko TVNowskie
taniec z gwiazdami ? - tam nie ma gwiazd już od 2 edycji :)

animka
animka: Mam wielu znajomych tancerzy, którzy są świetni i robią karierę międzynarodową, nie idą do YCD bo uważają, że to kompletna strata czasu. A szkoda...

jak to zostało wspomniane wyżej wystąpienie w YCD to jest te 5 min w życiu

Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsza i druga część były najlepsze, następne coraz gorsze i coraz mniej mi się ten program podoba niestety. :-)

może dla tego że brakowało dobrych tancerzy
m.in dlatego była przerwa miedzy kolejnymi edycjami

=========

po pierwszym odcinku
szału nie było, irytacji tyle co zawsze
głupiutka panna z głupkowatymi odzywkami i kilku "utalentowanych inaczej tancerzy"
z odcinka podobał mi się tekst
Mucha do uczestniczki - Dlaczego tańczysz ?
uczestniczka do Muchy - Bo wcześniej się rozgrzałam
:lol:

no i osobiście nie podoba mi się takie wstawki ale sprawa dla reportera gdzie słyszy się że ktoś ma ojca alkoholika itp ..po co to
pojawiło się kilka ciekawych twarzy no ale zobaczymy co pokażą na warsztatach
...Ignorance is bliss...
DolceDonna
Posty: 5 (po ~210 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DolceDonna
  4 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: - Będziesz oglądać YCD ?


Jeszcze nie wiem, na pewno obejrzę castingi. Może będzie ktoś naprawdę interesujący i będę oglądała również odcinki na żywo.

Konto usunięte
Konto usunięte: - Czy uważasz że Mucha sprawdzi się jako jurorka programu czy jednak nie pasuje do tego typu produkcji


Myślę, że trzecią osobą w jury powinien być ktoś kto ma jakieś pojęcie o tańcu, a Mucha raczej go nie ma;) Uważam, że nowa jurorka będzie robiła takie same rzeczy jak Weronika, czyli ocenianie czy jej osobiście się podobało pod względem wizualnym.

Konto usunięte
Konto usunięte: - Przerwa między IV a V edycją trwała rok - czy to wystarczająco by "odkryć" nowe taneczne talenty ?


Myślę, że przerwa nie ma znaczenia:) W Polsce jest bardzo dużo tanecznych talentów, jednak nie każdy ma szansę się pokazać.

Konto usunięte
Konto usunięte: - Czy finaliści poprzednich edycji powinni znowu próbować swoich sił w programie ?


Oczywiście, że powinni:) W przerwie między edycjami mają szansę wiele się nauczyć, poza tym mają już doświadczenie i wiedzą nad czym szczególnie powinni popracować.

Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.

dzeikop
dzeikop
  4 marca 2010
RexMundi
RexMundi: - Będziesz oglądać YCD ?

ano.

RexMundi
RexMundi: - Czy uważasz że Mucha sprawdzi się jako jurorka programu czy jednak nie pasuje do tego typu produkcji

będzie oceniać tak samo jak oceniała Weronika Marczuk Pazura :]

RexMundi
RexMundi: - Przerwa między IV a V edycją trwała rok - czy to wystarczająco by "odkryć" nowe taneczne talenty ?

chyba ta :ziober2:
shamaramorgan
shamaramorgan
  4 marca 2010
RexMundi
RexMundi: a ja nie lubię za dużo tam osób którzy nie powinni w ogóle przychodzić

i to jest w tym najlepsze :]

RexMundi
RexMundi: a mi się wydaję że może być tą złą ma bardziej pobudliwy charakter od Weroniki i i jest bardziej bezpośrednia

ale nie zna się na tańcu tak samo jak egurolla czy Piróg, więc nie będzie się wypowiadać na temat kroków w tańcu, ale całokształtu, więc jej krytyka może być mniej bolesna niż tych dwóch.

RexMundi
RexMundi: tylko nie On wziął wszystkich na litość i ogólnie miał gdzieś uwagi jury i ciągle się bronił tekstem " nie wywalajcie mnie drugi raz " wolałbym zobaczyć Basie z poprzedniej edycji ( co "sensacyjnie" odpadła jako pierwsza)

niby miał tam jakieś głupie odzywki, ale to dlatego, że wiedział, że ma talent i za to go cenię.
Basię pamiętam, ale nie pamiętam jak tańczyła, wiem tylko, ze była faworytką wielu, jesli nawet nie jury

RexMundi
RexMundi: wszystko TVNowskie taniec z gwiazdami ? - tam nie ma gwiazd już od 2 edycji :)

ona czasem nie wystąpiła w "tancerzach"? ;>
to, że największymi gwiazdami w TzG są teraz tancerze to już inna para kaloszy ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 marca 2010
DolceDonna
DolceDonna: Jeszcze nie wiem, na pewno obejrzę castingi. Może będzie ktoś naprawdę interesujący i będę oglądała również odcinki na żywo.

wystarczy jedna ciekawa osoba ;>

DolceDonna
DolceDonna: Myślę, że trzecią osobą w jury powinien być ktoś kto ma jakieś pojęcie o tańcu, a Mucha raczej go nie ma;) Uważam, że nowa jurorka będzie robiła takie same rzeczy jak Weronika, czyli ocenianie czy jej osobiście się podobało pod względem wizualnym.

no i taką rolę bedzie pełnić
a nie było by lepiej by trzecią osobą był któryś z choreografów ? w każdym odcinku inny

DolceDonna
DolceDonna: Oczywiście, że powinni:) W przerwie między edycjami mają szansę wiele się nauczyć, poza tym mają już doświadczenie i wiedzą nad czym szczególnie powinni popracować.

a w sytuacji - przyjąć 10 byłych tancerzy a 10 nowych obiecujących ? ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: i to jest w tym najlepsze :]

a mnie skręca jak widze co niektórych

Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie zna się na tańcu tak samo jak egurolla czy Piróg, więc nie będzie się wypowiadać na temat kroków w tańcu, ale całokształtu, więc jej krytyka może być mniej bolesna niż tych dwóch.

no nie wiem :)
czas pokażę
dla mnie to ona raczej w klimatach
"wiesz nie znam się na tańcu ale i bez tego widze że jesteś beznadziejnym tancerzem" niż "wiesz nie znam się na tańcu ale wydajesz się sympatyczny i lubisz to co robisz nawet jesli nie na poziomie tego programu, powodzenia w zyciu" :D

Konto usunięte
Konto usunięte: niby miał tam jakieś głupie odzywki, ale to dlatego, że wiedział, że ma talent i za to go cenię.

każdy z nich tam miał talent ale i pokorę, a on nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Basię pamiętam, ale nie pamiętam jak tańczyła, wiem tylko, ze była faworytką wielu, jesli nawet nie jury

no po castingach była wielka faworytka ale publika ją wywaliła ;/
można ją obejrzeć w teledysku "Zły On" :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ona czasem nie wystąpiła w "tancerzach"? ;>

no tam wielu YCDensowców wystepuje
...Ignorance is bliss...
razotka
razotka
  6 marca 2010

No i ja widziałam, że tak będzie... Jak coś głupiego powiedzą lub źle zatańczą to najgłośniej śmieje się Mucha. Na dodatek zauważyłąm, że raz ubrana była tylko w sam biustonosz i marynarkę :wtf:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.