RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 stycznia 2010 (pierwszy post)
Witam

Korzystając dziś z okazji że miałem dostęp do lepszego netu niż mój zajrzałem sobie na You Tube .

Natrafiłem tam na program rozrywkowy Whose Line Is It Anyway?



Whose Line Is It Anyway? -
Konto usunięte
Konto usunięte: telewizyjne show w którym czwórka komików odgrywa w całości improwizowane scenki wcielając się w różne postacie. W zabawie ważna jest publiczność, która - tak jak prowadzący - nie tylko narzuca bohaterom role i style do odegrania, ale także sama często uczestniczy w scenkach.


Przykład
Link jak najbardziej "czysty"
Randka w Ciemno

Ze względu na sporą liczbę pomyłek i niecenzuralnych określeń Whose Line? nigdy nie było nadawane na żywo. Dzień zdjęciowy zazwyczaj polegał na nagrywaniu wielu różnych scenek, czasami robiąc powtórki, aby następnie wykorzystać je w kilku odcinkach programu. Podczas nagrywania odcinków w studio byli obecni cenzorzy, którzy dbali o poprawność i przyzwoitość wypowiedzi lub gestów aktorów a w razie potrzeby mogli nawet przerywać odgrywane scenki.

Polska Telewizja planowała emitować własną wersje tego programu pt. "Lama"
jednak zrezygnowano z tego

rzecznik TVP Daniel Jabłoński:
Konto usunięte
Konto usunięte: "Przy pracy nad ramówką jesienną braliśmy pod uwagę różne formaty rozrywkowe, w tym również "Lamę" , ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na cykl z udziałem naszych artystów kabaretowych "Laskowik & Malicki. Niedziela wieczór".


info. Wiki.

Znacie ten Program ?
Czy TVP dobrze zrobiła wybierając Laskowik and Malicki zamiast programu "Lama" ?
Kogo byście chcieli zobaczyć ( polskich artystów kabaretowych , komików) w tym programie


Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś mnie nie dziwi, że tak zrobili. TVP jest strasznie konserwatywna (bo w końcu to telewizja konserwatywnego kraju), więc wolą odgrzewać stare kotlety i bawić tym, co już znane. To już prędzej Polsat mógłby się odważyć na taki program. Też mają doświadczenie z kabaretami, no i nie są tak uwiązani konserwatyzmem jak TVP.

tak czy siak szkoda że nie ma polskiego odpowiednika
bo uważam że program ma potencjał jesli się nim zajmą profesjonaliści
( dobry prowadzący , komicy i znikoma interwencja w konstrukcje programu )
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.