RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 stycznia 2010 (pierwszy post)
Witam

Korzystając dziś z okazji że miałem dostęp do lepszego netu niż mój zajrzałem sobie na You Tube .

Natrafiłem tam na program rozrywkowy Whose Line Is It Anyway?



Whose Line Is It Anyway? -
Konto usunięte
Konto usunięte: telewizyjne show w którym czwórka komików odgrywa w całości improwizowane scenki wcielając się w różne postacie. W zabawie ważna jest publiczność, która - tak jak prowadzący - nie tylko narzuca bohaterom role i style do odegrania, ale także sama często uczestniczy w scenkach.


Przykład
Link jak najbardziej "czysty"
Randka w Ciemno

Ze względu na sporą liczbę pomyłek i niecenzuralnych określeń Whose Line? nigdy nie było nadawane na żywo. Dzień zdjęciowy zazwyczaj polegał na nagrywaniu wielu różnych scenek, czasami robiąc powtórki, aby następnie wykorzystać je w kilku odcinkach programu. Podczas nagrywania odcinków w studio byli obecni cenzorzy, którzy dbali o poprawność i przyzwoitość wypowiedzi lub gestów aktorów a w razie potrzeby mogli nawet przerywać odgrywane scenki.

Polska Telewizja planowała emitować własną wersje tego programu pt. "Lama"
jednak zrezygnowano z tego

rzecznik TVP Daniel Jabłoński:
Konto usunięte
Konto usunięte: "Przy pracy nad ramówką jesienną braliśmy pod uwagę różne formaty rozrywkowe, w tym również "Lamę" , ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na cykl z udziałem naszych artystów kabaretowych "Laskowik & Malicki. Niedziela wieczór".


info. Wiki.

Znacie ten Program ?
Czy TVP dobrze zrobiła wybierając Laskowik and Malicki zamiast programu "Lama" ?
Kogo byście chcieli zobaczyć ( polskich artystów kabaretowych , komików) w tym programie


Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  5 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Znacie ten Program ?


nie nie znam zupełna nowość dla mnie :/

RexMundi
RexMundi: Czy TVP dobrze zrobiła wybierając Laskowik and Malicki zamiast programu "Lama" ?


myślę że nie. Laskowika kojarzę z kabaretami lat 80' gdzie wraz ze B.Smoleniem robili takie Show że mi nic więcej nie trzeba :D przykładowo słynny skecz "z tyłu sklepu" Pelagia i te sprawy :D. Przydało by się coś nowego

A improwizowane scenki to coś nowego i to by było prawdziwe wyzwanie dla naszych "mistrzów" Kabaretu. Ciekaw jestem jak w tej roli wypadli by KMN, Ani mru mru Neonówka itd :)

to może być naprawde fajne :)

RexMundi
RexMundi: Kogo byście chcieli zobaczyć ( polskich artystów kabaretowych , komików) w tym programie


jak wyżej chciał bym zobaczyć elitę polskich kabareciarzy. Mogli byśmy im dać się wykazać, pokazać swój kunszt :P
:zakochany:
Konradziq
Konradziq
  5 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Znacie ten Program ?

No ba.
Tyle, że nie z jutjuba a z oficjalnej polskiej strony Whose Line?.
Moi ulubieńcy:


RexMundi
RexMundi: Czy TVP dobrze zrobiła wybierając Laskowik and Malicki zamiast programu "Lama" ?

Nie. Nie lubię tego rodzaju humoru, więc wcale go nie oglądam. Mimo sympatii do Laskowika.

RexMundi
RexMundi: Kogo byście chcieli zobaczyć ( polskich artystów kabaretowych , komików) w tym programie

Katarzynę Pakosińską, Michała Wójcika, Piotra Bałtroczyka, Dariusza Kamysa (kiedyś w Potem, teraz w Hrabi) - ich z pewnością.
No i może czasem Abelard Giza (Limo), Roman Żurek (Neonówka), Mateusz Banaszkiewicz (Kabaret Młodych Panów), Igor Kwiatkowski (Paranienormalni) i Marcin Szczurkiewicz (Kabaret Skeczów Męczących).
Tłumaczyć chyba nie muszę :>.

PS W sumie to na wizji jest jeden polski program (kabaretowy?) bazujący na improwizacji (tak jak w przypadki Whose Line?) - dokładniej Spadkobiercy.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 stycznia 2010
tomekkolarz
tomekkolarz: nie nie znam zupełna nowość dla mnie :/

obejrzałeś link ?
podobało się ?

tomekkolarz
tomekkolarz: myślę że nie. Laskowika kojarzę z kabaretami lat 80' gdzie wraz ze B.Smoleniem robili takie Show że mi nic więcej nie trzeba :D przykładowo słynny skecz "z tyłu sklepu" Pelagia i te sprawy :D. Przydało by się coś nowego

wydaje mi sie że oni bawili za czasów PRL, a teraz juz nie za bardzo moją z czego drwić

Konradziq
Konradziq: Katarzynę Pakosińską, Michała Wójcika, Piotra Bałtroczyka, Dariusza Kamysa (kiedyś w Potem, teraz w Hrabi) - ich z pewnością. No i może czasem Abelard Giza (Limo), Roman Żurek (Neonówka), Mateusz Banaszkiewicz (Kabaret Młodych Panów), Igor Kwiatkowski (Paranienormalni) i Marcin Szczurkiewicz (Kabaret Skeczów Męczących).

mogło by byc naprawdę zabawne widowisko

chyba pójde do TVN i to bedzie moj autorski program
...Ignorance is bliss...
KRETMAISTER001
Posty: 1796 (po ~124 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 28
KRETMAISTER001
  5 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Znacie ten Program ?

bardzo dobrze :tak:

RexMundi
RexMundi: Czy TVP dobrze zrobiła wybierając Laskowik and Malicki zamiast programu "Lama" ?

nazwiska dobre, program przeciętny:-/

RexMundi
RexMundi: Kogo byście chcieli zobaczyć ( polskich artystów kabaretowych , komików) w tym programie

chyba jednak "braci" W. Halamę i Czarka Pe.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim produktami kulinarnymi. Jeśli chcesz chapsnąć naprawdę dobry sernik rafaello to znajdziesz go właśnie tu! www.smacznieitanio.pl/sernik-rafaello-na-zimno/ Polecam także inne moje przepisy www.smacznieitanio.pl

shamaramorgan
shamaramorgan
  5 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Znacie ten Program ?

znam. Moja siostra uwielbia ten program. Mnie się nie podoba.

RexMundi
RexMundi: Czy TVP dobrze zrobiła wybierając Laskowik and Malicki zamiast programu "Lama" ?

nie wiem. Nie widziałam Laskowika i Malickiego

RexMundi
RexMundi: Kogo byście chcieli zobaczyć ( polskich artystów kabaretowych , komików) w tym programie

Roberta Górskiego i Maryjusza Kałamagę
HandOfFate
HandOfFate
  5 stycznia 2010

Zaciekawiliscie mnie bo o tym nie slyszalem, a tym ciekawsze, ze Drew Carey tam sie udziela, z checia obejrze, moze byc niezle :D

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaciekawiliscie mnie bo o tym nie slyszalem, a tym ciekawsze, ze Drew Carey tam sie udziela, z checia obejrze, moze byc niezle :D

no to czekam na relacje z oglądania

KRETMAISTER001
KRETMAISTER001: nazwiska dobre, program przeciętny:-/

nie oglądałem ich razem
wydaje mi się to już takie wymuszone żarty

Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie się nie podoba.

łaj ?
...Ignorance is bliss...
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  6 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: obejrzałeś link ?


tak :D

RexMundi
RexMundi: podobało się ?


świetne chociaż bardziej podobało mi się "same pytania" albo podkładanie dźwiękó przez publike :D świetne to jest !!! No i teraz stwierdzam że TVP zrobiło ogromny błąd rezygnując z tego programu :/

RexMundi
RexMundi: wydaje mi sie że oni bawili za czasów PRL, a teraz juz nie za bardzo moją z czego drwić


Racja :) teraz to nie to samo odgrzany kotlet w dodatku nie smaczny :/

RexMundi
RexMundi: chyba pójde do TVN i to bedzie moj autorski program


Będe Happy jak to nam to załatwisz :)

no i jeszcze prowadzący Drew Carey :D Uwielbiam Drew Carey show !!! śietne to było szkoda że Nie leci już na TVN 7
:zakochany:
shamaramorgan
shamaramorgan
  6 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: łaj ?

nie przepadam za takim rodzajem humoru ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Znacie ten Program ? Czy TVP dobrze zrobiła wybierając Laskowik and Malicki zamiast programu "Lama" ? Kogo byście chcieli zobaczyć ( polskich artystów kabaretowych , komików) w tym programie

znam, beznadziejny jest. czesto w tv leci.
nie wiem, nie widzialam laskowika i malickiego
nikogo.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie przepadam za takim rodzajem humoru ;)


Konto usunięte
Konto usunięte: beznadziejny jest

baby :nie:

:)

tomekkolarz
tomekkolarz: wietne chociaż bardziej podobało mi się "same pytania" albo podkładanie dźwiękó przez publike :D świetne to jest !!! No i teraz stwierdzam że TVP zrobiło ogromny błąd rezygnując z tego programu :/

niestety nie widziałem wszystkiego .. u sibie nie moge oglądać a do innego net mam ograniczony dostęp :and:
...Ignorance is bliss...
takbir27
takbir27
  7 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Czy TVP dobrze zrobiła wybierając Laskowik and Malicki zamiast programu "Lama" ?

zdecydowanie nie. znam ten program i oglądam go często w oryginalnym brzmieniu i wiem co traci przez to polska publiczność:P
KRETMAISTER001
Posty: 1796 (po ~124 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 28
KRETMAISTER001
  10 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: nie oglądałem ich razem wydaje mi się to już takie wymuszone żarty

to tak jak zesrać się uprzednio nic nie jedząc, musisz się dużo nastękać żeby coś wyszło:mrgreen:

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim produktami kulinarnymi. Jeśli chcesz chapsnąć naprawdę dobry sernik rafaello to znajdziesz go właśnie tu! www.smacznieitanio.pl/sernik-rafaello-na-zimno/ Polecam także inne moje przepisy www.smacznieitanio.pl

Racjonalista
Racjonalista
  18 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Znacie ten Program ?

Tak :tak: Można się serio posikać przy tym :mrgreen:

RexMundi
RexMundi: Czy TVP dobrze zrobiła wybierając Laskowik and Malicki zamiast programu "Lama" ?

Jakoś mnie nie dziwi, że tak zrobili. TVP jest strasznie konserwatywna (bo w końcu to telewizja konserwatywnego kraju), więc wolą odgrzewać stare kotlety i bawić tym, co już znane.
To już prędzej Polsat mógłby się odważyć na taki program. Też mają doświadczenie z kabaretami, no i nie są tak uwiązani konserwatyzmem jak TVP.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.