Poks88
Poks88
  23 października 2009 (pierwszy post)

Mam Pewne pytanie ... które mnie dręczy ...

A mianowicie ...

Ostatnio dyskutowałem z kolegą na temat "kim określa się mianem b boy-a ...
kim break boya ...
troszkę rozwinę ten temacik ...
Siedzę w Tym tańcu (break dance) kilka ładnych lat ...
miałem przerwę 5-letnią wróciłem na parkiet 4 miesiące temu ...

Ogólnie jestem Tym zarażony od 8 lat ...

Niestety tak dużą przerwę miałem z powodu poważnego upadku . Komplikacje po nim nie pozwoliły mi na treningi Przez 3 lata bardzo odczuwałem skutki wypadku a następne dwa lata myślałem że to już nie dla mnie że już nie dam rady ...
Dzięki Kolegom na szczęście wróciłem i przypomniałem sobie wszystko a nawet są duże Postępy :) Oczywiście zdrówko mi nie pozwala na 120% trening ale przełamałem się i tańczę 'i będę tańczył" :D

To taka krotka historyjka ;)
A teraz o co mi chodzi ...
Dyskutowałem sobie wczoraj z kumplem ...

bboy91
bboy91
  8 listopada 2009

a co do historii włączenia bboyingu do hh'u też poszperam w sieci ;)

ixde
ixde
  8 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://break.pl/artykul/46

moje informacje brałem z innego źródła, ale nie chce mi sie teraz znowu szukać tej strony.
W każdym razie dzięki za link na pewno przywiążę do tego wagę ;]
bboy91
bboy91
  8 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a co do historii włączenia bboyingu do hh'u też poszperam w sieci ;)


szukam i szukam po sieci jakiś faktów a to jest przecież najprostrza rozkmina: zanim powstała kultura hip hopu rozróżnialiśmy 4 osobne elementy; mc'ing, dj'ing, bboy'ing i graffiti, a hip hop to po prostu połączenie ich w całość :)
ixde
ixde
  9 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: szukam i szukam po sieci jakiś faktów a to jest przecież najprostrza rozkmina: zanim powstała kultura hip hopu rozróżnialiśmy 4 osobne elementy; mc'ing, dj'ing, bboy'ing i graffiti, a hip hop to po prostu połączenie ich w całość :)

podobie pisałem strone wcześniej :D
bboy91
bboy91
  9 listopada 2009

tzn że doszliśmy do podobnych wniosków ;] ;p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.