tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  23 sierpnia 2009 (pierwszy post)

kilka pytań i na luzie :)

Wiecie że Jezus Chrystus ma kilkaset kont na naszej klasie. :wtf:

a tak na serio teraz bo się spieniłem i cały sie trzese. przypomniało mi sie jak z koleżanką ogladałem film (nie istotne jaki) ona przez 3/4 seansu pisała sms-y obraziła moje uczucia muwiąc że film był "do bani"

co was najgorzej wkurrr... gdy ogladacie film w towarzystwie:
a) znajomi piszący sms-y
b) nie znasz filmu a znajomy buduje napiecie tekstem "patrz teraz bedzie dobre"
c) chrupanie chipsów
d) gdy siostra w połowie wpada zapala światło i zaczyna czegoś szukac
e) gdy komuś się strasznie nudzi i zaczyna sobie robic podśmiechoojki z treści filmu
f) Inne ... Jakie ?

Osobiście gdy juz włacze film nie mysle o niczym tylko oglądam wylaczam się totalnie i nawet sie nie wierce.

Dział kultura a więc opowiedzcie o najbardziej chamskiej/im bezczelnej/ym niekulturalnym/ej sytuacji, zachowaiu , osobie :)

pozdros ludzie kultury

a dla chamów i prostaków choo... w duu :lol:

:zakochany:
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  24 sierpnia 2009

O, jeszcze jedno mi się przypomniało: rzucanie popcornem w kinie we wszystkie strony! :/
Wprawdzie byłam świadkiem takiego zachowania tylko parę razy, ale było to naprawdę wkurzające - oglądać latający popcorn na ekranie.

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  24 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle jak ktoś w kinie wyciąga tel :/ dla mnie to totalny brak kultury ;/


za to powinno sie iś od razu do piekła :/

Konto usunięte
Konto usunięte: jak moja sąsiadka zasypia, jak mój chłopak udaje że śpi, jak jakieś baranki w kinie zaczynają za moimi plecami komentować jakaś scenę na głos albo pokrzykiwać "o ja pier*olę!" i parskać śmiechem w momentach wcale nie śmiesznych.. wrr.. :/


też powinni iśc do piekła :tak:
:zakochany:
savoureaux
savoureaux
  24 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: za to powinno sie iś od razu do piekła :/

po co do kina iść, lepiej w domu popisać smsy :/

tomekkolarz
tomekkolarz: też powinni iśc do piekła

pójdą na pewno :tak:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  25 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po co do kina iść, lepiej w domu popisać smsy :/


dokładnie szkodas kasy :/

Konto usunięte
Konto usunięte: pójdą na pewno


biada im :P
:zakochany:
Naomi
Naomi
  26 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: a) znajomi piszący sms-y


tomekkolarz
tomekkolarz: e) gdy komuś się strasznie nudzi i zaczyna sobie robic podśmiechoojki z treści filmu


to chyba najbardziej.
PanOdpowiedzADW
PanOdpowiedzADW
  28 sierpnia 2009
Konradziq
Konradziq: a) a) znajomi piszący sms-y b) nie znasz filmu a znajomy buduje napiecie tekstem "patrz teraz bedzie dobre" c) chrupanie chipsów d) gdy siostra w połowie wpada zapala światło i zaczyna czegoś szukac e) gdy komuś się strasznie nudzi i zaczyna sobie robic podśmiechoojki z treści filmu f) Inne ... Jakie ?


ad. a) Absolutnie nie, jak jestem zajęty nie odczytuje sms-ów
ad. b) W sumie nie przeszkadza. znajomi oglądają niektóre filmy 10 raz z takim samych podekscytowanie jak ja za pierwszym.
ad.c) to jest fajne...
ad d.) nie, bo mamy z bratem swoje pokoje, a jak coś zostawi to zaraz leci to za okno.
ad. e) sam tak robię, bez tego nie ma zabawy
Ad.f) Największej koorwicy dostaję jak czymś się zajmę i wpada ktoś i mi truje i pyta się czegoś "a to", "a tamto", "a dlaczego"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.