tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  23 sierpnia 2009 (pierwszy post)

kilka pytań i na luzie :)

Wiecie że Jezus Chrystus ma kilkaset kont na naszej klasie. :wtf:

a tak na serio teraz bo się spieniłem i cały sie trzese. przypomniało mi sie jak z koleżanką ogladałem film (nie istotne jaki) ona przez 3/4 seansu pisała sms-y obraziła moje uczucia muwiąc że film był "do bani"

co was najgorzej wkurrr... gdy ogladacie film w towarzystwie:
a) znajomi piszący sms-y
b) nie znasz filmu a znajomy buduje napiecie tekstem "patrz teraz bedzie dobre"
c) chrupanie chipsów
d) gdy siostra w połowie wpada zapala światło i zaczyna czegoś szukac
e) gdy komuś się strasznie nudzi i zaczyna sobie robic podśmiechoojki z treści filmu
f) Inne ... Jakie ?

Osobiście gdy juz włacze film nie mysle o niczym tylko oglądam wylaczam się totalnie i nawet sie nie wierce.

Dział kultura a więc opowiedzcie o najbardziej chamskiej/im bezczelnej/ym niekulturalnym/ej sytuacji, zachowaiu , osobie :)

pozdros ludzie kultury

a dla chamów i prostaków choo... w duu :lol:

:zakochany:
Angelisiaaaa22
Angelisiaaaa22
  24 sierpnia 2009

dddddddddddfffffffffffffffffffffssssss

eltagoras
eltagoras
  24 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Angelisiaaaa22

Tobie sie najzwyczajniej w świecie nudzi prawda?

Czy lunatykujesz? eh ... Pożal sie Boże ;/
ChamskiDres
ChamskiDres
  24 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: a) znajomi piszący sms-y b) nie znasz filmu a znajomy buduje napiecie tekstem "patrz teraz bedzie dobre"

to
oraz jak Ojciec zaczyna coś robić w kuchni lub pies pije wodę albo je suchą karmę.
EraGangstera
EraGangstera
  24 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: muwiąc

Ujujuj. :and:
Bardzo mnie boli, gdy ludzie popełniają blędy przy wyrazie wymiennym.

tomekkolarz
tomekkolarz: a) znajomi piszący sms-y

Mnie to w ogóle nawet nie podczas oglądania filmu. Albo jak ktoś ma słuchawkę od mp3 w uchu. :[

tomekkolarz
tomekkolarz: b) nie znasz filmu a znajomy buduje napiecie tekstem "patrz teraz bedzie dobre"

Denerwuje, jednak przymykam na to oko, bo sama często nie mogę wytrzymać i tak mówię. ;d

tomekkolarz
tomekkolarz: d) gdy siostra w połowie wpada zapala światło i zaczyna czegoś szukac

To bardziej denerwuje nie podczas oglądania filmu. :mrgreen:

tomekkolarz
tomekkolarz: pozdros ludzie kultury

Odzdrawiam.
deXter92
deXter92
  24 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: Wiecie że Jezus Chrystus ma kilkaset kont na naszej klasie.

Naprawdę...? Ciekawe w jaki sposób. :D

tomekkolarz
tomekkolarz: co was najgorzej wkurrr... gdy ogladacie film w towarzystwie: a) znajomi piszący sms-y b) nie znasz filmu a znajomy buduje napiecie tekstem "patrz teraz bedzie dobre" c) chrupanie chipsów d) gdy siostra w połowie wpada zapala światło i zaczyna czegoś szukac e) gdy komuś się strasznie nudzi i zaczyna sobie robic podśmiechoojki z treści filmu f) Inne ... Jakie ?


a) Ja piszę tylko jak jest to jakaś bardzo ważna sprawa ale staram się tego nie robić, tak szczerze to nie przeszkadza mnie to jak ktoś inny nie uważa tylko robi coś innego. To jest Jego sprawa czy uważa na filmie, być może oglądał już go bądź też zna treść filmu .

b) Nie wiem... Co w tym jest złego?!

c) Ja tam wole popcorn ale film przy Lay's-ach i zimnym browarku czy Coca-Coli to jest to... Zależy od filmu, miejsca w którym sie ogląda, i tego z kim się ogląda...

d) Siostry nie mam,

e) Zależne od miejsca, tego co się ogląda, i ludzi z którymi się ogląda

f) brak
eSzatyNe
eSzatyNe
  24 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: a) znajomi piszący sms-y b) nie znasz filmu a znajomy buduje napiecie tekstem "patrz teraz bedzie dobre" c) chrupanie chipsów d) gdy siostra w połowie wpada zapala światło i zaczyna czegoś szukac e) gdy komuś się strasznie nudzi i zaczyna sobie robic podśmiechoojki z treści filmu f) Inne ... Jakie ?

Brak tego typ sytuacji.
Wkurza totalnie.
Nie ma tego przed/na stołem/le.
Brak takowej sytuacji.
Wkurza, ale nie aż tak.
Przełącza kanały.
shamaramorgan
shamaramorgan
  24 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: b) nie znasz filmu a znajomy buduje napiecie tekstem "patrz teraz bedzie dobre"

to mnie doprowadza do szału.
Albo kiedy mój chłopak chcąc zareklamować jakiś film puszcza mi "jedną scenę", która przeciąga się do 15 minut

tomekkolarz
tomekkolarz: d) gdy siostra w połowie wpada zapala światło i zaczyna czegoś szukac

albo kiedy moja mama przychodzi do pokoju i pyta "co oglądasz?" a co jej da tytuł filmu jak i tak nie wie co to za film.

tomekkolarz
tomekkolarz: e) gdy komuś się strasznie nudzi i zaczyna sobie robic podśmiechoojki z treści filmu

ooo ja to lubię robić :D
incurious
incurious
  24 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: co was najgorzej wkurrr... gdy ogladacie film w towarzystwie: b) nie znasz filmu a znajomy buduje napiecie tekstem "patrz teraz bedzie dobre" d) gdy siostra w połowie wpada zapala światło i zaczyna czegoś szukac e) gdy komuś się strasznie nudzi i zaczyna sobie robic podśmiechoojki z treści filmu

o to :tak:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  24 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tobie sie najzwyczajniej w świecie nudzi prawda? Czy lunatykujesz? eh ... Pożal sie Boże ;/


posty wbija :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Ujujuj. Bardzo mnie boli, gdy ludzie popełniają blędy przy wyrazie wymiennym.


tworzy fikcyjne konta i sobie oceny dodaje do zdjęc :P

zdarza się :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Denerwuje, jednak przymykam na to oko, bo sama często nie mogę wytrzymać i tak mówię. ;d


kurde no nie ma nic gorszego :/ np na horrorze wole sie zamknąc i poczekac na reakcje. :D wtedy jest zabawniej :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę...? Ciekawe w jaki sposób. :D


Konto usunięte
Konto usunięte: Ja piszę tylko jak jest to jakaś bardzo ważna sprawa


nie źle wazne sprawy sms-em :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest Jego sprawa czy uważa na filmie, być może oglądał już go bądź też zna treść filmu .


umawiasz sie z kims na film a on bazczelnie wyciąga telefon i zaczyna pisac "esmeski" kurde dla mnie to jet totalny brak szacunku

Konto usunięte
Konto usunięte: Albo kiedy mój chłopak chcąc zareklamować jakiś film puszcza mi "jedną scenę", która przeciąga się do 15 minut


no i po filmie i po najlepszym momencie :P

Konto usunięte
Konto usunięte: ooo ja to lubię robić :D


to też mi sie zdarza ale to jak jestem wyjątkowo zmeczony albo gdy razi brak talentu aktorskiego. ostatnio ostra polewa była z "tylko mnie kochaj" leciały niewybredne teksty na temat głuwnego bochatera i tej małej. albo film z gazety kostiumowy "cesarzowa" dobry film tylko "ksiaże Yay" nas rozwalił tym bardziej że było po północy :lol:
:zakochany:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  24 sierpnia 2009
RexMundi
RexMundi: znam tylko dwa


jedno prawdziwe reszta fikcyjne :P

RexMundi
RexMundi: zazwyczaj właśnie w sytuacji gdy druga osoba ogląda "jednym okiem"


wtedy zazwyczaj opieralam taką osobe i wypraszam :/

RexMundi
RexMundi: "przeskakiwanie" - ale to tylko na początku filmu ( przed seansem )


tak oglądanie o czym bedzie i czy warto o losie ludzie sobie potrafią zepsuc przyjemnośc
:zakochany:
EraGangstera
EraGangstera
  24 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: tworzy fikcyjne konta i sobie oceny dodaje do zdjęc :P zdarza się :P

Słucham?
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  24 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Słucham?


sorry źle zacytowałem :P to do Rex'a mialo iś :)
:zakochany:
EraGangstera
EraGangstera
  24 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: sorry źle zacytowałem :P to do Rex'a mialo iś :)

No, to chyba że tak.
Już zaczynałam myśleć, że to jakieś insynuacje na temat mojego konta, że to ja fikcyjne konta robię i w ogóle. ;)
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  24 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No, to chyba że tak. Już zaczynałam myśleć, że to jakieś insynuacje na temat mojego konta, że to ja fikcyjne konta robię i w ogóle. ;)


bo robisz :lol: jesteś mega feejkiem :banan: i zgłosze cie :P
:zakochany:
EraGangstera
EraGangstera
  24 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: bo robisz jesteś mega feejkiem i zgłosze cie :P

PlOsIę, N!e RóB tEkO! FoTkA iS mAj LaJf A tY cHcEsH tO ZrUjNooOoOwAćĆć!. :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.