luisca15heathloff
luisca15heathloff
  27 lipca 2009 (pierwszy post)

Wszystkich fanów Heatha zapraszam do konwersacji xD Najpierw się ujawnijcie i powiedzcie jak Go poznaliście ...;P

NeverMind1910
NeverMind1910
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O lol! jak faszysta

:and: Dlaczego dzisiejsze dzieciaki używają słów których nie rozumieją?

Konto usunięte
Konto usunięte: Uwielbiam kowbojów i dziki zachód A BBM mówi o naprawdę silnej więzi między dwojgiem ludzi, która musi pokonać wiele przeciwności losu... żeby skończyć się zamordowaniem Jacka "Love is a force of nature..."


NIE DLA PEDAŁOWANIA!
Dzisiejsze dzieci szukają nowych wyzywań i szerzy się homoseksualizm. Drogie dzieci żyjemy w kraju Katolickim i wasza religia zabrania homoseksualizmu.
Dlatego wujek dobra rada specjalnie dla was " Homoseksualizm nie jest cool" :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: może dla tego tak ją oceniasz, bo masz słabą główkę

A ja myślę, że zdrową. Nie każdemu musi się podobać homoseksualizm w dzikiej dolinie w krainie cowboyów .

Nie obejrzę tego filmu, gdyż zwyczajnie jest dla mnie chorą produkcją.
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkich fanów Heatha zapraszam do konwersacji xD Najpierw się ujawnijcie i powiedzcie jak Go poznaliście ...;P

czekaj, masz 15scie lat i jestes jego ogromna fanka, tak :pavarotti: ??
zaloze sie, ze dopiero jak umarl to zaczelas sie nim interesowac, bo teraz jest taka moda, zeby ubostwiac tych martwych aktorow/muzykow. zupelnie jak z MJ, tak to wszyscy go wielce nienawidzili i oskarzali o molestowanie, a jak umarl to wszyscy go kochaja.
a co do Heath Legder'a to widzialam pare filmow z nim, najbardziej podobala mi sie jego rola w batmanie, ale nie powiedzialabym, ze byl jakims wielkim aktorem.

btw - z tych postow, ktore czytalam widze, ze naprawde kompromitujesz swoja osobe, daj sobie spokój :nie:
kuba92762
kuba92762
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Ty aby na pewno to oglądałeś?

Gdybym nie ogladal bym nie ocenial niech bedzie tej Tajemnicy w zestawieniu z Filadelfia,.

Konto usunięte
Konto usunięte: może dla tego tak ją oceniasz, bo masz słabą główkę

A moze dlatego ty tak to oceniasz bo twoj malutki mozdzek jest tak zafascynowany Ledgerem, ze nie przyjmuje do wiadomosci ze sa filmy lepsze?:zonk:
luisca15heathloff
luisca15heathloff
  31 lipca 2009

hmmm.... czy mi sie zdaje czy na samym początku pisałam "Wszystkich fanów..."?! No! mam racje! Więc reszta wypad na bambus, idzcie sobie zrzedzic na innym wątku albo załóżcie sobie klub antyfanów:rower:
P.S. Mój móżdżek nie jest zafascynowany Heathem do tego stopnia żeby świata poza Nim nie widzieć. W końcu sie Mu troche szacunku należy. Nie jestem głupia nastolateczką która lubi Demi Lovato i Selenkę...! Jasne?! I nie lubię Heatha tylko za to że miał śliczny uśmiech i w ogole było z Niego ciacho, ale za to, w jaki sposób podchodził do sławy i paparazzich, no i za Jego grę. So, bye!

Konto usunięte
Konto usunięte: zaloze sie, ze dopiero jak umarl to zaczelas sie nim interesowac, bo teraz jest taka moda, zeby ubostwiac tych martwych aktorow/muzykow. zupelnie jak z MJ, tak to wszyscy go wielce nienawidzili i oskarzali o molestowanie, a jak umarl to wszyscy go kochaja.
Buhahaha...! Wyśmialam! Myślisz, że jak mam dopiero 15 (wlaściwie 16 lat bo jestem z 28 grudnia), to dopiero rok temu zaczęłam myśleć i rozróżniać kolory?! Tak się składa że znałam Go już jakies dobre 3 lata zanim umarł:mrgreen: A co do MJ to chyba Ty sam Go w ten sposób postrzegałeś, zawsze był jednym z moich ulubionych piosenkarzy i myślę że żaden człowiek nie zasługuje na to by Go postrzegać jako dziwaka i zboczeńca tylko dlatego, że media tak twierdzą... Był wielki i takim pozostanie. lol A ja nie jestem typową szurniętą nastolatką:"hej patrzcie na mnie i podziwiajcie!"
Proszę nie odpisuj i tak na następny raz: czytaj dokładnie co pisze przedmówca!
Papa wszystkim na nie, aloha fani!
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: postrzegałeś,

widzisz, tak ci HL pie******* na mozg, ze nawet juz plci nie rozrozniasz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Buhahaha...! Wyśmialam! Myślisz, że jak mam dopiero 15 (wlaściwie 16 lat bo jestem z 28 grudnia), to dopiero rok temu zaczęłam myśleć i rozróżniać kolory?! Tak się składa że znałam Go już jakies dobre 3 lata zanim umarł A co do MJ to chyba Ty sam Go w ten sposób postrzegałeś, zawsze był jednym z moich ulubionych piosenkarzy i myślę że żaden człowiek nie zasługuje na to by Go postrzegać jako dziwaka i zboczeńca tylko dlatego, że media tak twierdzą... Był wielki i takim pozostanie. lol A ja nie jestem typową szurniętą nastolatką:"hej patrzcie na mnie i podziwiajcie!

i tym tekstem tylko potwierdzilas to, co wczesniej napisalam.
mozesz siebie probowac oszukac, ale inni ludzie slepi nie sa :ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę nie odpisuj i tak na następny raz: czytaj dokładnie co pisze przedmówca!

ja czytam dokladnie, ale widze ze do twego lba to nie dochodzi.
masz zbyt zamkniety umysl, zeby umiec dostrzec cos poza swoim wielkim idolem, wiec nawet nie bede z toba dyskutowac
ps. zaloze sie, ze za dwa lata jak np. britney wykituje, to bedziesz tez zakladac tematy, na temat tego, jak wielka jej fanka bylas :ziew:
zegnam.
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 lipca 2009

Kurczątko dzisiejsze nastolatki mają nasrane w bani :and:

luisca15heathloff
luisca15heathloff
  31 lipca 2009

No coments....

Konto usunięte
Konto usunięte: nawet juz plci nie rozrozniasz
Przepraszam agoosiuuu, jakos przywyklam ze tylko faceci sie tu wypowiadaja
:sorry: ;P

Hmmmm............. lepiej wypowiedzmy się w koncu na jakis konkretniejszy temat xD No to kto lepiej zagrał Jokera: Nicholson czy Ledger?
Według mnie Heath (nie, nie dlatego, że jestem Jego fanką). Jego rola na pewno była barwniejsza. Włosy w nieładzie, makijaż także byle jak maźnięty, zmieniony głos i chód - pozwole zacytować swoją przyjaciółkę, oczywiście z całym szacunkiem dla Heatha - "skitranego pingwina" :jezyk:. Wyglądał na bardziej sfiksowanego i niebezpiecznego niż starannie umalowany i elegancko ubrany Nicholson :P Choć Nicholson ma z natury jakąś taką dzikość w oczach, to Legder był bardziej nieprzewidywalny itd...
....?
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 lipca 2009

Nicholson jest lepszym aktorem. Sukces roli Jokera w wykonaniu Ledgera opiera się na znakomitej stylizacji. Gra jakoś za bardzo nie przypadła mi do gustu. A swoim kolejnym postem udowadniasz, ze jesteś rozwydrzoną nastolatką z ubogim językiem kolekcjonującą czasopisma Bravo czy przyjaciółka.

Konto usunięte
Konto usunięte: (nie, nie dlatego, że jestem Jego fanką)

Blablabla :and:

Zazwyczaj tak już jest, że artyści większą popularność zyskują po śmierci :and: . Zwłaszcza tragicznej lub samobójstwie.
HandOfFate
HandOfFate
  31 lipca 2009

Pierwszy raz widzialem go w Two Hands, potem widzialem z nim juz kazdy jeden film...strasznie goscia lubilem, mlody a utalentowany jak jasna cholera.
...No i wiem ze pewnie polece standardem, ale - to co zrobil z rola Jokera w Mrocznym Rycerzu to absolutne mistrzostwo. Amen.

Cenarius
Cenarius
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedzcie jak Go poznaliście ...;P

fanem nie jestem ale poznałem aktora jak oglądnąłem " Tajemnice... "
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to kto lepiej zagrał Jokera: Nicholson czy Ledger?

pierwowzór zazwyczaj bywa lepszy :tak:
siła Nicholsona było to że nie posiadał "aż" tak rozbudowanego make up-u
i całe szaleństwo Jokera wychodziło wprost z Jacka :tak:
Heath należy się szacunek że zmierzył się z tą rolą , zagrał dobrze , być może bardzo dobrze ( Joker Heatha jest świetny) ale Jack był pierwszy
można by rzec że Heath wyrównał poziom lecz nie wydaje mi się żeby go przebił

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyglądał na bardziej sfiksowanego i niebezpiecznego niż starannie umalowany i elegancko ubrany Nicholson :P

właśnie Heath wyglądał ..a Jack zagrał :tak:
...Ignorance is bliss...
luisca15heathloff
luisca15heathloff
  1 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwszy raz widzialem go w Two Hands
Ooooo! właśnie nigdzie nie moge dorwać tego filmu! O czym on jest? Fajnie się oglądało? :D

RexMundi
RexMundi: właśnie Heath wyglądał ..a Jack zagrał
Kurczę, może i masz rację... Ale Heath fajnie mówił, chodził i... mimika twarzy też genialna ;P język xD Alee nieee... Heath to lepiej zagrał! Jakby nie był wymalowany to i tak bym sie Go bała :)) To przez te ruchy! A ruchów Mu chyba reżyser nie pomagał wykonywać??? Ha! Właśnie! xD

Konto usunięte
Konto usunięte: to co zrobil z rola Jokera w Mrocznym Rycerzu to absolutne mistrzostwo. Amen.
Zgadzam się!!!! ;D Bardzo dobrze powiedziane xD Razem z AMEN! ;*
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.