luisca15heathloff
luisca15heathloff
  27 lipca 2009 (pierwszy post)

Wszystkich fanów Heatha zapraszam do konwersacji xD Najpierw się ujawnijcie i powiedzcie jak Go poznaliście ...;P

luisca15heathloff
luisca15heathloff
  28 lipca 2009

ojj dobra chyba nie chcemy się kłócić xD

RexMundi
RexMundi: o gustach się nie dyskutuję Tobie się podobał Jemu nie Mi - cóż .. ciężki film i dla wytrwałych ( drugi raz nie obejrzę ) co nie oznacza że jest Gównem ale też nie oznacza ze jest Klasykiem
Uuuu... fajnie wiedzieć, że jestem taka wytrwała ;P Oglądałam juz 2 razy, z siostrą, a drugi raz z przyjaciółką i myślę że obejrze jeszcze raz z rodzicami xD Jak dla mnie kawał dobrego kina

RexMundi
RexMundi: luisca15heathloff: Ja Go znałam zanim jeszcze umarł, a że inni nie to już trudno. uogólniasz strasznie :)
A co w tym ogólnego?... Lubie lakoniczne wypowiedzi :D
Pozdrowionka ;*
kuba92762
kuba92762
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myslę że do takich tematów trzeba dorosnać.

sugerujesz mi, ze nie jestem dojrzaly do takich filmow?:zonk: Cos ci sie chyba w dyni przewraca.

Konto usunięte
Konto usunięte: A "Tajemnice..." są po prostu słabym filmem.

j.w.
olewaaa
olewaaa
  28 lipca 2009

Bodajże w filmie 'Patriota' go po raz pierwszy zobaczyłam.
W 'Obłędnym rycerzu' mi sie podobał, rola lekka i przyjemna.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W 'Obłędnym rycerzu' mi sie podobał, rola lekka i przyjemna.

wspaniała :D
podoba mi się tak jak tam zagrał
jak walczył o to by by ć rycerzem nawet jak szedł pod pręgierz
jak cieszył sie z buziaka kótrego przekazała mu Jocelyn ( czy jak jej tam)
jak przegrywał dla niej w pojedynkach :zakochany:

uwielbiam ten film :)
i jeszcze AC/DC w tle :rock:
...Ignorance is bliss...
luisca15heathloff
luisca15heathloff
  29 lipca 2009

Hah! Nooo.. Obłędny rycerz był obłędny! W Zakochanej Złośnicy też był spoko. Grał świetnie. Normalnie jakby był zwykłym człowiekiem i dopadła Go ekipa filmowa z kamerą! ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: sugerujesz mi, ze nie jestem dojrzaly do takich filmow?
Hmmm... chyba masz rację, może po prostu nie lubisz takich tematów ;P Ale i tak myślę że do takich filmów trzeba dorosnąć. Heath bardzo wykazał się w tej roli xD Ponoc miał dwie opcje: grać zwykłego kowboja lub geja. Wybrał geja też bym tak zrobiła. Tak robi DOBRY aktor, chcąc... nie wiem ...sprawdzić siebie samego xD. A ten film był spoko, bo nie opowiadał przecież o gejach w różowych podkoszulkach i obcisłych lateksowych spodniach:ble:, tylko jest przeniesiony 50 lat wstecz, wsród pięknych krajobrazów, a do tego cudowne soundtracki:zakochany:
NeverMind1910
NeverMind1910
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkich fanów Heatha zapraszam do konwersacji xD Najpierw się ujawnijcie i powiedzcie jak Go poznaliście ...;P


Ledger był dobrym aktorem, jednak nie fenomenalnym. Swój fenomen zawdzięcza tragicznej śmierci oraz po pośmiertnemu Oscarowi za rolę Jokera w filmie Batman. Ja osobiście uważam, że fenomenem tej postaci był charakteryzacja a w mniejszym stopniu gra aktorska.

Teraz stał się pomnikiem postaci tragicznej dla dzisiejszych nastolatek, jakim kiedyś był Kurt Cobain. Niestety żyjemy w czasach w których sensację powodują sławę. Dlatego w dzisiejszej telewizji oglądamy osoby o takim intelekcie jak Doda, Jola Rutowicz, Michał Wiśnewski, Michał Piróg, Michał Koterski oraz inne osoby charakteryzujące się wywoływaniem skandali.

Szanuję Ledgera jako aktora, jednak nigdy nie zostanie on moim faworytem. Z aktorów młodego pokolenia bardziej cenię Ryana Goslinga.
WueRZet
WueRZet
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale i tak myślę że do takich filmów trzeba dorosnąć.

A ja dalej będę uważał, że taki argument to o kant tyłka jest. Bo niby jak tutaj ma się dorosnąć ?

"Tajemnica Brokeback Mountain" jest filmem po prostu słabym jak dla mnie nie dorastającym w niczym do naprawdę klasowego filmu o podobnej tematyce jakim jest "Filadelfia".
NeverMind1910
NeverMind1910
  29 lipca 2009

Ja osobiście Tajemnicy Brokeback Mountain nie oglądałem ponieważ takie filmy mnie zwyczajnie w życiu brzydzą. Ostatnimi czasy modne jest granie geja. Pokazała to gala Oscarów, Oscara za główną rolę męską dostał Sean Penn za kreację Harveya Milka który notabene jest homoseksualistą.

Konto usunięte
Konto usunięte: W 'Obłędnym rycerzu' mi sie podobał, rola lekka i przyjemna.

Film tak przeciętny, że nie chce mi się o nim pisać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak robi DOBRY aktor, chcąc... nie wiem ...sprawdzić siebie samego xD

Dobry aktor najczęściej chwyta się ról czarnych postaci, albo niepełnosprawnych.

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko jest przeniesiony 50 lat wstecz, wsród pięknych krajobrazów, a do tego cudowne soundtracki

Serio wam się ten film podobał?

Konto usunięte
Konto usunięte: sugerujesz mi, ze nie jestem dojrzaly do takich filmow? Cos ci sie chyba w dyni przewraca.

Ja również jestem niedojrzały. Jednak zdrowy psychicznie, bo homoseksualizm to właśnie choroba psychiczna której ja nie toleruję.
88duguid
88duguid
  29 lipca 2009

zdecydowanie nie jest to mój jakiś wielki guru kina (było przynajmniej kilkuset lepszych i nadal jest), ale to tylko moje zdanie. Jednak rola w Batmanie znanego wszystkim dookoła Jokera na prawdę niezła. Bardziej jednak chciałbym zobaczyć ekranizację dotyczacą jego biografii od momentu kiedy rozpoczęły się prace nad Rycerzem, i jak Legder'owi padało powoli na głowę podobno (jednak kto wie, czy to nie tylko prowokacje prasy po tej jego niespodziewanej smierci), jednak jesli to prawda co sie z nim dzialo i ktos to jest w stanie ciekawie przedstawic na ekranie, to z checia bym zobaczyl jak ta rola zaczela wplywac na jego psychike i zycie codzienne.

kuba92762
kuba92762
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Tajemnica Brokeback Mountain" jest filmem po prostu słabym jak dla mnie nie dorastającym w niczym do naprawdę klasowego filmu o podobnej tematyce jakim jest "Filadelfia".

Ooo.Najlepszy film jaki widzialem .Swietna rola Hanksa(jak kazda) i Denzela(tak sao jak u Hanksa).

Konto usunięte
Konto usunięte: isca15heathloff

Obejrzyj sobie filadelfie a wtedy porozmawiamy czy nie doroslem do takich filmow...W filadelfii jest wszystko co potrzebuje dobre ambitne kino, a w tajemnicach...no nie bardzo.
kuba92762
kuba92762
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ooo.Najlepszy film jaki widzialem

W tematyce homoseksualizmu, chociaz nie ukrywam, ze zalicza sie do zbioru moich ulubionych filmow.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 lipca 2009

ale nie zapominajcie ze Filadelfia bardziej niż homoseksualizm porusza problem AIDS

...Ignorance is bliss...
luisca15heathloff
luisca15heathloff
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja również jestem niedojrzały. Jednak zdrowy psychicznie, bo homoseksualizm to właśnie choroba psychiczna której ja nie toleruję

O lol! jak faszysta. Dopisz jeszcze, że nienawidzisz czanych i Żydów:nie:

RexMundi
RexMundi: ale nie zapominajcie ze Filadelfia bardziej niż homoseksualizm porusza problem AIDS
Ot co! Filadelfię też oglądałam, ale to moje zdanie. Uwielbiam kowbojów i dziki zachód :zakochany: A BBM mówi o naprawdę silnej więzi między dwojgiem ludzi, która musi pokonać wiele przeciwności losu... żeby skończyć się zamordowaniem Jacka:smutny: "Love is a force of nature..."

Konto usunięte
Konto usunięte: Obejrzyj sobie filadelfie a wtedy porozmawiamy czy nie doroslem do takich filmow...W filadelfii jest wszystko co potrzebuje dobre ambitne kino, a w tajemnicach...no nie bardzo.

Grrr... Tajemnicy! Czy Ty aby na pewno to oglądałeś?! Bo swoje posty wzorujesz na jednej wypowiedzi kolegi, który pomylił klawisze na klawiaturze:mlotek:A myślę, że BBM bardziej rozbraja psychicznie niz Filadelfia... może dla tego tak ją oceniasz, bo masz słabą główkę
WueRZet
WueRZet
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak faszysta.

Proponuję poczytać czym jest faszyzm i co go cechuje, a nie pisać tego typu brednie.
WueRZet
WueRZet
  30 lipca 2009
RexMundi
RexMundi: ale nie zapominajcie ze Filadelfia bardziej niż homoseksualizm porusza problem AIDS

Właśnie jak dla mnie to oba problemy stoją na równi. Z jednej strony mamy pouczenie, że ludzie zakażeni wirusem HIV mogą bez problemu funkcjonować w społeczeństwie i nie można ich z tego powodu dyskryminować. Z drugiej mimo wszystko obala mit który funkcjonował, że jest to jedynie choroba która funkcjonuje w obrębie środowiska pederastów.
Summa summarum dla mnie to jest właśnie film wybitny, bijący w każdym aspekcie podobne produkcje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.