4Pure
4Pure
  14 lipca 2009 (pierwszy post)
Kultura duchowa - refleksje...


Żyjemy w XXI wieku. Wiek ten kojarzy mi się z imprezami, biznesem, technologią, pieniądzem. Czy można wśród tego wyścigu szczurów znaleźć czas na lekturę, wyjście do muzeum czy teatru? Rozwój duchowy jest bardzo ważny w życiu każdego człowieka.

Kocham poezję, często poddaję się refleksjom, czytam - oto mój sposób na takiż rozwój. Dzięki temu czuję się spełniona, chociaż często nazywana jestem staromodną. Bo która dziewczyna pisze, czyta poezję? Często byłam wyśmiewana z tego powodu, ludzie patrzyli na mnie jakbym spadła z kosmosu między innymi dlatego, że zamiast pójść na imprezę, wolę położyć się na łące i wpatrywać w gwiazdy.
''Eh, nawiedzona dziewczyno''.
Moim zdaniem najważniejsze jest co, co drzemie w człowieku - ta cała psychologia, uczucia. Przyjemności cielesne schodzą na drugi plan.

W jaki sposób rozwijasz się duchowo?
Czy czujesz, jakbyś wpadł w wyścig szczurów, pogoń za pieniądzem?
Odnajdujesz czas, by spędzić go rozwijając się duchowo?
zupka
zupka
  15 lipca 2009

Trochę młodej kultury i sztuki dla spragnionych, bez wychodzenia z domu (dla leniwych lub na zimę): http://www.l8k.pl/numer06/

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W jaki sposób rozwijasz się duchowo? Czy czujesz, jakbyś wpadł w wyścig szczurów, pogoń za pieniądzem? Odnajdujesz czas, by spędzić go rozwijając się duchowo?

w podobny jak Ty. Czytam książki,fotografuję przyrodę itp.
czuję się stratowana przez tych ludzi,bo ja wcale nie mam ochoty za niczym gonić.
pewnie
Majjuss
Majjuss
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W jaki sposób rozwijasz się duchowo?

czytam ksiazki,marze-to tez rozwija duchowo :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy czujesz, jakbyś wpadł w wyścig szczurów, pogoń za pieniądzem?

nie,poniewaz nie pracuje ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Odnajdujesz czas, by spędzić go rozwijając się duchowo?

tak,w wakacje :)

Konto usunięte
Konto usunięte: zamiast pójść na imprezę, wolę położyć się na łące i wpatrywać w gwiazdy.

ja tez wolalabym sie polozyc na lace i wpatrywac w gwiazdy lub siedziec na plazy i patrzec w morze niz isc na impreze,to jest przyjemniejsze i fajniejsze niz drinki i muzyka :)
Majjuss
Majjuss
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak,w wakacje :)

i nie tylko,w czasie roku szkolnego takze znajde czas na poczytanie jakiejs ksiazki :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.