shinu
shinu
  26 czerwca 2009 (pierwszy post)

[*]

"
Michael Jackson nie żyje. Umarł w wieku 50 lat .

Wieczorem piosenkarz został przewieziony do szpitala w Los Angeles. Lekarze stwierdzili zatrzymanie akcji serca.

"Król popu" za dwa tygodnie miał wrócić na scenę i rozpocząć trase koncertową, na którą bilety wyprzedano już dawno.

Michael Jackson zdobył popularność, występując jeszcze jako dziecko w zespole Jackson 5. Jednak dopiero płyta "Off The Wall" pokazała pełnie możliwości artysty. Lata 80. były pasmem sukcesów Jacksona - wydany w 1982 roku album to do dziś najlepiej sprzedający się album w historii. Wielkim sukcesem artystycznym i komercyjnym była także płyta "Bad" z 1987 roku.

Michael Jackson wzbudzał także ogromne kontrowersje, związane z podejrzeniami o pedofilię. Najgłośniejszy proces toczył się w 2005 roku i zakończył się uniewinnieniem muzyka."

Przykre bardzo, przez ostatnie 3 minuty dochodzilem do siebie, cale dziecinstwo go przesluchalem. jakiez to zycie kruche jest. szkoda Go jako muzyka,bo naprawde duuużo umiał pokazać.

no dosc moich smetow.

Lubiliscie Michaela?
Sluchaliscie? ktory kawalek najbardziej lubiliscie? wg mnie 10pkt do earth song
Wstrzasnela wami wiesc o jego smierci w jakis sposob czy raczej obojetnie nastawieni jestescie do tego?

pozdrawiam

femme
femme
  26 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: mimo że sam się wybielił

TY SIE WYBIELIŁEŚ!! MICHAEL SIĘ NIGDY NIE WYBIELAŁ!!

kurde! jak mnie to denerwuje! nawet w Wiadomościach powielali kłamstwo o wybielaniu.
Michael był chory na bielactwo, albinizm lub vitiligo jak kto woli...
zlosnicca
zlosnicca
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiliscie Michaela? Sluchaliscie? ktory kawalek najbardziej lubiliscie? wg mnie 10pkt do earth song Wstrzasnela wami wiesc o jego smierci w jakis sposob czy raczej obojetnie nastawieni jestescie do tego?

Tak, lubię jego muzykę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sluchaliscie? ktory kawalek najbardziej lubiliscie?

Jest wiele kawałków które uwielbiam. Dirty Diana, Smooth Criminal, Billie Jean, The Girl Is Mine, The Way You Make Me Feel,
oczywiście Ben :zakochany: i wiele wiele innych...
Jak się urżniemy ze znajomymi to czasami 'tańczymy' układ z Thrillera :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wstrzasnela wami wiesc o jego smierci w jakis sposob czy raczej obojetnie nastawieni jestescie do tego?

Zdecydowanie wstrząsnęła.
Uhh szkoda. Ostatnimi czasy właśnie sobie go 'wskrzesiłam' :and:
666kamilka666
666kamilka666
  26 czerwca 2009
femme
femme: Michael był chory na bielactwo, albinizm lub vitiligo jak kto woli...

Słucham? :crylol:.

Po pierwsze, to nie choroba.
Po drugie, tego się nie nabywa, tylko sie rodzi albinosem.
Po trzecie, on operacyjnie zmniejszył ilość melaniny w swoim organiźmie, więc się wybielił.
SW123
SW123
  26 czerwca 2009

ja tam go lubilam ale nie bylam jego fanatyczna fanka:) najbardziej lubie thriller:)

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiliscie Michaela?

Nigdy nie byłam jakoś jego wielką fanką.
Ale zawsze doceniałam go jako tancerza i piosenkarza.
Zasługiwał według mnie na duży podziw, za swoją twórczość.

Konto usunięte
Konto usunięte: ktory kawalek najbardziej lubiliscie?

Hm, myślę, że najbardziej 'Billie Jean', a zaraz potem 'Beat it'.

Konto usunięte
Konto usunięte: trzasnela wami wiesc o jego smierci w jakis sposob czy raczej obojetnie nastawieni jestescie do tego?

Na początku myślałam, że to tylko plotki.
Było mi przykro, kiedy niestety okazało się to prawdą.
Nie przeżyłam jakiegoś wielkiego wstrząsu, ale jest mi szkoda, bo być może miał jeszcze wiele do zaoferowania w świecie muzyki.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Słucham? .

Słuchaj dalej. To jest prawda, chorował na zanik pigmentu.
IGAzzz
IGAzzz
  27 czerwca 2009

Michael był wielką osobowością i wyjątkowo oryginalnym artystą, ale sądze, że dla niego lepiej było umrzeć, i mieć wreszcie spokój od tego przytłaczającego otoczenia... Nie miał prostego życia, ci którzy mówią, że był stuknięty itp... są po prostu płytkimi i pustymi prostakami, ludzie którzy mają normalną rodzinę i w miarę uporządkowane życie zawsze mają najwięcej do powiedzenia w sprawie osób, które nie miały takiego szczęścia i przeżywały różne tragedie... --> niech Michael spoczywa w pokoju....

RozkurwieWamEZycie
RozkurwieWamEZycie
  27 czerwca 2009
femme
femme: TY SIE WYBIELIŁEŚ!! MICHAEL SIĘ NIGDY NIE WYBIELAŁ!!

Mistrzostwo inteligentniej riposty, propsik.
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiliscie Michaela? Sluchaliscie? ktory kawalek najbardziej lubiliscie? wg mnie 10pkt do earth song Wstrzasnela wami wiesc o jego smierci w jakis sposob czy raczej obojetnie nastawieni jestescie do tego?

Nie
Nie
Obojetnie,

Ja tu zrobię Meksyk.

milenkaa26
milenkaa26
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiliscie Michaela? Sluchaliscie? ktory kawalek najbardziej lubiliscie? wg mnie 10pkt do earth song Wstrzasnela wami wiesc o jego smierci w jakis sposob czy raczej obojetnie nastawieni jestescie do tego?

Michael jest moim ulubionym popowym muzykiem..
Ale mówię tu tylko i wyłącznie o jego muzyce..
Kocham Beat It, Dirty Diana, Billy Jean, The Way You Make Me Feel :zakochany:
Jestem przede wszystkim zaskoczona, no i wiadomo jakiś tam żal jest.
Endzi
Endzi
  27 czerwca 2009
femme
femme: Michael był chory na bielactw

A wiesz, co to jest bielactwo? To plamy na skórze, człowiek od tej choroby nie staje się nagle biały.
Wybielał się i tyle.

Lubiłam jego piosenki, jako człowiek nie był ciekawą postacią, ale piosenki ma boskie :zakochany:
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiliscie Michaela? Sluchaliscie? ktory kawalek najbardziej lubiliscie? wg mnie 10pkt do earth song Wstrzasnela wami wiesc o jego smierci w jakis sposob czy raczej obojetnie nastawieni jestescie do tego?

ani go lubilam, ani nie lubilam, ogolnie to nie interesowal mnie za bardzo...
nie sluchalam, tyle co czasem w tv lecial.
obojetne mi to.
fioletowykrokodyl
fioletowykrokodyl
  29 czerwca 2009
http://www.youtube.com/watch?v=tVACUjHn6yU
Dla wszystkich pośmiertnych miłośników majkela - wy pieprzeni hipokryci.
Miłego oglądania.
XxJakabxX
XxJakabxX
  29 czerwca 2009

dla mnie koleś był nikim bo po pierwsze brzydził się własnej rasy po drugie śpiewał piosenki POP o nich długo się nie pamięta jak dla mnie to on nie był jakimś tak wielkim królem muzyki POP jak żył to wszyscy z niego łaszyli to dlaczego mam zmienić swoje zdanie po śmierci przez 12 lat nic nie zrobił

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie koleś był nikim bo po pierwsze brzydził się własnej rasy po drugie śpiewał piosenki POP o nich długo się nie pamięta jak dla mnie to on nie był jakimś tak wielkim królem muzyki POP jak żył to wszyscy z niego łaszyli to dlaczego mam zmienić swoje zdanie po śmierci przez 12 lat nic nie zrobił

Widać, że prawdziwy z Ciebie znafffca mussssyki :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.