shinu
shinu
  26 czerwca 2009 (pierwszy post)

[*]

"
Michael Jackson nie żyje. Umarł w wieku 50 lat .

Wieczorem piosenkarz został przewieziony do szpitala w Los Angeles. Lekarze stwierdzili zatrzymanie akcji serca.

"Król popu" za dwa tygodnie miał wrócić na scenę i rozpocząć trase koncertową, na którą bilety wyprzedano już dawno.

Michael Jackson zdobył popularność, występując jeszcze jako dziecko w zespole Jackson 5. Jednak dopiero płyta "Off The Wall" pokazała pełnie możliwości artysty. Lata 80. były pasmem sukcesów Jacksona - wydany w 1982 roku album to do dziś najlepiej sprzedający się album w historii. Wielkim sukcesem artystycznym i komercyjnym była także płyta "Bad" z 1987 roku.

Michael Jackson wzbudzał także ogromne kontrowersje, związane z podejrzeniami o pedofilię. Najgłośniejszy proces toczył się w 2005 roku i zakończył się uniewinnieniem muzyka."

Przykre bardzo, przez ostatnie 3 minuty dochodzilem do siebie, cale dziecinstwo go przesluchalem. jakiez to zycie kruche jest. szkoda Go jako muzyka,bo naprawde duuużo umiał pokazać.

no dosc moich smetow.

Lubiliscie Michaela?
Sluchaliscie? ktory kawalek najbardziej lubiliscie? wg mnie 10pkt do earth song
Wstrzasnela wami wiesc o jego smierci w jakis sposob czy raczej obojetnie nastawieni jestescie do tego?

pozdrawiam

Popierdzielony
Popierdzielony
  26 czerwca 2009

świetnie. w ilu działach jeszcze założycie taki temat?
kórwa...

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiliscie Michaela?

lubiłem :smutny:

Konto usunięte
Konto usunięte: Sluchaliscie?

słuchałem

Konto usunięte
Konto usunięte: ktory kawalek najbardziej lubiliscie?

chyba "Billie Jean"
miał sporo dobrych utworów

Konto usunięte
Konto usunięte: Wstrzasnela wami wiesc o jego smierci w jakis sposob czy raczej obojetnie nastawieni jestescie do tego?

nie nie smuce jakby odszedł mi ktoś z rodziny, ale jednak odszedł ktoś kto mimo swoich "dziwności" i kontrowersji zrobił wiele dla muzyki , może świata ( rasizm - mimo że sam się wybielił )
ale tak .. szkoda mi Go :and: ( liczyłem na jego wielki Come Back )
...Ignorance is bliss...
shinu
shinu
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: świetnie. w ilu działach jeszcze założycie taki temat? kórwa...


cos sie nie podoba to wyjdz:ninja: albo na hyde wracaj
JeTAimeComa
JeTAimeComa
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: świetnie. w ilu działach jeszcze założycie taki temat? kórwa...

wypad [color=white]dziadu wypad
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Michael Jackson nie żyje

jak to? naprawdę :woot: na hyde wszyscy o tym pisali,ale tam to różne rzeczy piszą..

Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiliscie Michaela? Sluchaliscie? ktory kawalek najbardziej lubiliscie? wg mnie 10pkt do earth song Wstrzasnela wami wiesc o jego smierci w jakis sposob czy raczej obojetnie nastawieni jestescie do tego?

nie
nie
no raczej obojętnie
666kamilka666
666kamilka666
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiliscie Michaela? Sluchaliscie? ktory kawalek najbardziej lubiliscie? wg mnie 10pkt do earth song Wstrzasnela wami wiesc o jego smierci w jakis sposob czy raczej obojetnie nastawieni jestescie do tego?

Nie. Nie szanował siebie jako człowieka.
Słuchałam czasem, jak w radiu grali.
Obojętnie. Moja rekacja była "taa, naprawdę? Najwyższy czas".

btw, wiedziałam że teraz będzie płakusianie na całą Polskę i świat. Bo plastikuś się roztopił, ah :zonk:.

RexMundi
RexMundi: szkoda mi Go

Przepraszam, czy to Bóg?
Nie słyszałam o tym, że jeśli mówimy o 3osobie, to powinniśmy używać dużej litery. To nie zwrot grzecznościowy.
WueRZet
WueRZet
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiliscie Michaela? Sluchaliscie? ktory kawalek najbardziej lubiliscie? wg mnie 10pkt do earth song Wstrzasnela wami wiesc o jego smierci w jakis sposob czy raczej obojetnie nastawieni jestescie do tego?

Nie.
Klip do "Smooth criminal". Genialne.
Nie. Obojętnie to przyjąłem. Nie znałem go osobiście.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam, czy to Bóg? Nie słyszałam o tym, że jeśli mówimy o 3osobie, to powinniśmy używać dużej litery. To nie zwrot grzecznościowy.

z przyzwyczajenia pisze zawsze z dużej literki każdy zwrot :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Klip do "Smooth criminal". Genialne.

trafił monetą przez cały "bar" do maszyny grającej :rock: :D
świetnie tańczył w tym klipie :tak:
...Ignorance is bliss...
Konradziq
Konradziq
  26 czerwca 2009

Oj tak, odeszła wielka osobowości (nie tylko muzyczna).
Barwna, kontrowersyjna, rzekłbym że genialna.

Ale jednak pozostawił coś po sobie. I mam nadzieję, że nie zapomni się o nim.

Co prawda, nie byłem jego wielkim fanem. Nie przesłuchałem wszystkich jego piosenek. Być może kiedyś to zrobię...
Do tej pory zapadły mi w pamięć Beat it i Billy Jean.

Wracając do domu samochodem, usłyszałem w radiu o jego śmierci. I poczułem coś dziwnego. Ale nie, nie jestem zrozpaczony. Smutno mi (?), to wszystko.

dagmara666666
dagmara666666
  26 czerwca 2009

Ja czytałam ze jego smierć nie jest jeszcze do końca potwierdzona.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiliscie Michaela? Sluchaliscie? ktory kawalek najbardziej lubiliscie? wg mnie 10pkt do earth song Wstrzasnela wami wiesc o jego smierci w jakis sposob czy raczej obojetnie nastawieni jestescie do tego?

Przeraziło mnie w nim to ile miał tych operacji plastycznych...:zonk:
Nie tylko jak leciało w radiu to czasami go słuchałam.
Nie
monikamonisia20
monikamonisia20
  26 czerwca 2009

osobiście nigdy nie słuchałam jego wykonań... jako człowieka szkoda mimo tych jego wyskoków..

denatka
denatka
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wstrzasnela wami wiesc o jego smierci w jakis sposob czy raczej obojetnie nastawieni jestescie do tego?

Nie wstrząsnęła, bo na każdego przychodzi pora, ale ogarnęło mnie bardzo dziwne uczucie...

Co do twórczości Dirty Diana, coś pięknego.

Ciarki po plecach przechodzą kiedy tańczy.

Nie byłabym zdziwiona gdyby podali w mediach teraz, że podana przez nich wiadomość była falstartem.
666kamilka666
666kamilka666
  26 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: z przyzwyczajenia pisze zawsze z dużej literki każdy zwrot

Zbulwersowałam się.

Od rana o tym kazdy gwiżdże. Na gg połowa osób jakieś znicze, uje muje, aż się rzygać chce :zonk:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie byłabym zdziwiona gdyby podali w mediach teraz, że podana przez nich wiadomość była falstartem.

Ja też nie.
Majkel Dżekson zmartwychwstał.
Glori Alleluja.

Konto usunięte
Konto usunięte: jako człowieka szkoda mimo tych jego wyskoków..

Jedyne co mogę o nim powiedzieć, to że był właśnie wielkim artystą, ale okropnym człowiekiem.
pauline321
pauline321
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiliscie Michaela?


Nie.
Słyszałam, że się rozsypał :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.