shinu
shinu
  26 maja 2009 (pierwszy post)

Witam.

Tytul skiepszczony troche - nie mialem pomyslu :ninja:

Do rzeczy.
Coraz czesciej rozmawiajac z kolezankami, dziewuszkami na gadu czy nawet przypadkowo slyszac rozmowe w metrze, dowiaduje sie o ich czy ich psiapsiolek zwiazkach z duzo starszymi chlopakami. typu ona lat 16 on 25. patologia (sic!)

Co sadzicie o tego pytu zwiazkach?
Wszystko wporzadku czy jednak cos tutaj jest nie tak.
Pozwolilibyscie swojej corce na taka "znajomosc"?

Wg mojej skromnej osoby, sytuacje takie jak wyzej przedstawione zakrawaja o jakies zwyrodnienie i zboczenie. Osoby ktore w tej sposob postepuja sa dla mnie dnem spolecznym i pajacami bez zadnych wyzszych wartosci, nie mogacych sobie znaleźć dziewczyny w swoim wieku z racji ze nic absolutnie nic soba nie reprezentuja, Ale oczywiscie szalona 16 latka poleci na autko czy dowodzik:)

pozdrawiam:)

Amibia
Amibia
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wg mojej skromnej osoby, sytuacje takie jak wyzej przedstawione zakrawaja o jakies zwyrodnienie i zboczenie. Osoby ktore w tej sposob postepuja sa dla mnie dnem spolecznym i pajacami bez zadnych wyzszych wartosci, nie mogacych sobie znaleźć dziewczyny w swoim wieku z racji ze nic absolutnie nic soba nie reprezentuja, Ale oczywiscie szalona 16 latka poleci na autko czy dowodzik:)

Ogólnikujesz. Twierdzisz, że każdy tego typu związek to sposób na lans (starszy facet - wyrwał młodą laskę, dziewczyna - ma sponsora - tym niby można się polansić). Jeśli jest tak, to rzeczywiście patologia, a jeśli są ze sobą, bo dobrze się rozumieją i kochają się? Nic nie stoi na przeszkodzie, nawet wiek.
shamaramorgan
shamaramorgan
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: osz kurde.. ktos po mojej stronie*? nie wierze:) *przynajmniej po czesci

jako mężczyzna znasz najlepiej swoje potrzeby :D
izkas1
izkas1
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 25 letni facet, który spotyka się z czternastolatką


ale tu nie było mowy o 14latkach
pisaliśmy tylko o 16-sto i 17-sto latkach

bo dla mnie czternasto- i piętnastolatki to jeszcze dzieci, chociaż zdarzają się i starsze(16, 17 lat i więcej, które zachowują się jak gówniary i nie wiedzą czego chcą)
ale są też takie, które są dojrzałe emocjonalnie i potrafią ze związku ze starszym chłopakiem wynieść coś więcej niż tylko sex i szpanowanie przed koleżankami
shamaramorgan
shamaramorgan
  26 maja 2009
izkas1
izkas1: pisaliśmy tylko o 16-sto i 17-sto latkach bo dla mnie czternasto- i piętnastolatki to jeszcze dzieci,

1 rok różnicy i taka przepaść? Nie sądzę :)
Jednak przeciętnie w wieku 16 lat dziewczęta zaczynają dojrzewać psychicznie, ale to i tak wg mnie za mało, by związać się z 25 latkiem.
Zresztą ja sama w wieku 15 cz 16 lat, prawdę mówiąc nie przepadałam za towarzystwem tak starszych mężczyzn. Jakoś tacy starsi mnie odpychali.

izkas1
izkas1: ale są też takie, które są dojrzałe emocjonalnie i potrafią ze związku ze starszym chłopakiem wynieść coś więcej niż tylko sex i szpanowanie przed koleżankami

o tym juz wspomniałam, ale niestety z moich obserwacji wynika, że mężczyźni właśnie dwudziestoparoletni umawiają się z młodszymi tylko dla seksu.
samija
samija
  26 maja 2009

Jak dla mnie to też nie jest odpowiednie... nie sądzę, że naprawdę zaledwie rok potrafi tak zmienić rozumowanie 15latki... nie urażając oczywiście nikogo bo to ich własna decyzja o związku, ale mało kiedy się trafiają takie pary które mimo takiej znaczącej różnicy mogą się porozumieć (brawa dla poprzedniczek:) )... tylko szkoda mi tych dziewczyn które zauroczone słowami starszych chłopaków później rozpaczają w domu, gdy okazało się, że to wcale nie była ta jej wieeelka miłość... Faceci potrafią bajerować takie małolatki i dostają wtedy czego chcą... :/

FoLLowMe666
FoLLowMe666
  26 maja 2009
kazdy robi co chce ;) jesli ludzie sie rozumia to bariera wieku sie nie liczy ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ona lat 16 on 25.


Konto usunięte
Konto usunięte: Co sadzicie o tego pytu zwiazkach?

ich wybór
prokurator nie trzyma łapy na 16 więc.. związek jest legalny :)
a to z jakich powodów są ze sobą to już inna sprawa ..
niektóre powody potrafię zrozumieć a inne nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko wporzadku czy jednak cos tutaj jest nie tak.

jak napisałem zalezy jak wygląda ten związek
jeśli się tylko dupczą, to i ona i on to debile..ale jeśli to po prostu miłość to nie mam nic przeciwko :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozwolilibyscie swojej corce na taka "znajomosc"?

jako ojciec nie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wg mojej skromnej osoby, sytuacje takie jak wyzej przedstawione zakrawaja o jakies zwyrodnienie i zboczenie. Osoby ktore w tej sposob postepuja sa dla mnie dnem spolecznym i pajacami bez zadnych wyzszych wartosci, nie mogacych sobie znaleźć dziewczyny w swoim wieku z racji ze nic absolutnie nic soba nie reprezentuja, Ale oczywiscie szalona 16 latka poleci na autko czy dowodzik:)

uogólnienie
...Ignorance is bliss...
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Tytul skiepszczony troche - nie mialem pomyslu Do rzeczy. Coraz czesciej rozmawiajac z kolezankami, dziewuszkami na gadu czy nawet przypadkowo slyszac rozmowe w metrze, dowiaduje sie o ich czy ich psiapsiolek zwiazkach z duzo starszymi chlopakami. typu ona lat 16 on 25. patologia (sic!) Co sadzicie o tego pytu zwiazkach? Wszystko wporzadku czy jednak cos tutaj jest nie tak. Pozwolilibyscie swojej corce na taka "znajomosc"?Wg mojej skromnej osoby, sytuacje takie jak wyzej przedstawione zakrawaja o jakies zwyrodnienie i zboczenie. Osoby ktore w tej sposob postepuja sa dla mnie dnem spolecznym i pajacami bez zadnych wyzszych wartosci, nie mogacych sobie znaleźć dziewczyny w swoim wieku z racji ze nic absolutnie nic soba nie reprezentuja, Ale oczywiscie szalona 16 latka poleci na autko czy dowodzik:)

Za taki temat nawet na hydpatku zonki lecą
jak ci żal tych blond dodatków do samochodów (tzw blachar) nie wiem czy to przez zazdrość czy coś innego to trochę smutne.
Są debilki na tym świecie i debile też tego się nie zmieni najlepiej to ignorować i traktować z wyższością (ja tak robie :ziober2:)
izkas1
izkas1
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 rok różnicy i taka przepaść? Nie sądzę :)


owszem, czasami to spora przepaść, a czasami nie
zależy to raczej od charakteru i wychowania, tak mi się wydaje

ale prawda jest taka, że nie mamy co sobie gdybać, bo jak już tu ktoś wspomniał o blacharach, więc dla mnie blachara będzie blacharą(niezależnie czy ma lat 16 czy 26), a inteligentna, dojrzała(w sensie emocjonalnym) dziewczyna, wie czego szuka w związku i facecie, z którym chce być i na pewno to znajdzie bez nabierania się na żadne gierki ze strony facetów, którzy tylko chcą ją zaciągnąć do łóżka
może zbyt idealizuję, ale po prostu wierzę, że wiek nie ma znaczenia, jeśli tylko obydwie strony wiedzą czego chcą(ale mam tu na myśli "normalny" związek, a nie coś w stylu sponsoringu - bo tu w sumie też obydwie strony wiedzą czego chcą) :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.