Flo
Flo
  25 maja 2009 (pierwszy post)

cześć, nie znalazłam takiego tematu, a więc:



Widzieliście już? Jak wrażenia?

Jeśli ktoś nie widział, to pragnę przestrzec tylko, aby nie sięgał po to gówno.

Pierwszy raz w życiu wyszłam z kina, totalne dno i brak poszanowania dla widza. Nie mam pojęcia po co powstał ten film. Jest to twór pozbawiony jakiegokolwiek smaku. Przeraził mnie jedynie śmiech części widzów, na widok Silnego posuwającego naćpaną przez niego satanistkę. Wspominałam o uroczej scenie kiedy to Szyc rozmawia ze swoim penisem, albo kiedy owa dziewczyna zalewa swoją treścią żołądkową cały pokój, po czym rzyga do wanny kamieniami? Dziwię się tylko, że Szyc zagrał w czymś takim i mam cichą nadzieję na wybuch afery pt 'podmienili nam taśmy'.
(Nie, nie czytałam książki)
obsordine
obsordine
  27 maja 2009

No wiec wypowiadam się po raz drugi,tym razem już po obejrzeniu filmu;
jak dla mnie świetny !
Momentami tematycznie przypominał mi coś a la The Truman Show :f
do tego z wplątanym motywem Teatru Mundi. Tak ja to odbieram.
Nie ukrywam ze ten film to chaos,momentami niezrozumiały bełkot jak wspomniał Marcin,jednakże ma w sobie coś,tę nutkę kuriozalnego absurdu,który przyciąga i ciekawi.Przynajmniej mnie.

PS: Orientuje się ktoś,czy Masłowska rzeczywiście ma tak ujową wymowę?
Tylko mnie to irytowało,czy może znajdzie się ktoś jeszcze ? :-p

Konto usunięte
Konto usunięte: żuci

rzzzzzzz

Konto usunięte
Konto usunięte: szlak trafia

szlak to może być turystyczny,
szlag ;-)
UnderTheShade
UnderTheShade
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co on może kiedyś grał w dobrym filmie??

Symetria

Flo
Flo: Widzieliście już? Jak wrażenia?

widzialam... ten film albo sie komus bardzo podoba albo bardzo nie podoba... Ja sie akurat bardzo dobrze bawilam, aczkolwiek koncowka byla nieco męczaca, za to kolega (mimo, ze momentami smail sie najglosniej ze wszystkich) stwierdzil, ze film byl beznadziejny...
Trzeba przyznac, ze tego sie nie da opowiedziec, probowalam przekazac mamie o czym byl ten film, ale z opowiadania wychodzi jakas paplanina mimo, ze sie staralam... Generalnie teksty i niektóre akcje mi sie podobaly, pewnie spory wplyw na moją ocene tego filmu ma to, ze bardzo lubię Szyca, Sonie Bohosiewicz i podobala mi sie rola satanistki, ta sama aktorka grala w filmie (takze Żuławskiego) pt. "Chaos" , jak ktos nie widzial to polecam;)
kKinguSss93
kKinguSss93
  27 maja 2009

Mimo tych wszystkich opini na TAK i NIE najlepiej sie przekonac na własnej skórze bo kazdy ma inny gust ;p po zatym spodobał mi sie ogólnie tytuł wiec sie wybiore na ten film :mrgreen:

Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: szlak to może być turystyczny, szlag ;-)


Konto usunięte
Konto usunięte: rzzzzzzz

ORT 1
no późno to pisałem

Konto usunięte
Konto usunięte: Symetria

no nie chce sie powtarzać
malatynka1990
malatynka1990
  28 maja 2009
Flo
Flo: Jeśli ktoś nie widział, to pragnę przestrzec tylko, aby nie sięgał po to gówno.

a ja właśnie zamierzam "sięgnąć".
książka jest jak dla mnie mistrzowska ale nie wyobrażam sobie filmu zrobionego na jej podstawie, bo trzeba przyznać że to jeden wielki chaos. ale jestem strasznie ciekawa. tym bardziej że słyszę sporo głosów na "tak".
Metaluga
Metaluga
  1 czerwca 2009
Flo
Flo: Jeśli ktoś nie widział, to pragnę przestrzec tylko, aby nie sięgał po to gówno. Pierwszy raz w życiu wyszłam z kina, totalne dno i brak poszanowania dla widza. Nie mam pojęcia po co powstał ten film. Jest to twór pozbawiony jakiegokolwiek smaku. Przeraził mnie jedynie śmiech części widzów, na widok Silnego posuwającego naćpaną przez niego satanistkę. Wspominałam o uroczej scenie kiedy to Szyc rozmawia ze swoim penisem, albo kiedy owa dziewczyna zalewa swoją treścią żołądkową cały pokój, po czym rzyga do wanny kamieniami? Dziwię się tylko, że Szyc zagrał w czymś takim i mam cichą nadzieję na wybuch afery pt 'podmienili nam taśmy'.

Dziwne, właśnie chcialam sie wybrac bo podobno fil ciekawy i inny niz w tych czasach zobaczyc mozemy.:woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.