Flo
Flo
  25 maja 2009 (pierwszy post)

cześć, nie znalazłam takiego tematu, a więc:



Widzieliście już? Jak wrażenia?

Jeśli ktoś nie widział, to pragnę przestrzec tylko, aby nie sięgał po to gówno.

Pierwszy raz w życiu wyszłam z kina, totalne dno i brak poszanowania dla widza. Nie mam pojęcia po co powstał ten film. Jest to twór pozbawiony jakiegokolwiek smaku. Przeraził mnie jedynie śmiech części widzów, na widok Silnego posuwającego naćpaną przez niego satanistkę. Wspominałam o uroczej scenie kiedy to Szyc rozmawia ze swoim penisem, albo kiedy owa dziewczyna zalewa swoją treścią żołądkową cały pokój, po czym rzyga do wanny kamieniami? Dziwię się tylko, że Szyc zagrał w czymś takim i mam cichą nadzieję na wybuch afery pt 'podmienili nam taśmy'.
(Nie, nie czytałam książki)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 maja 2009

może "dres" taki jest :woot:

...Ignorance is bliss...
shinu
shinu
  26 maja 2009

"Niestety,w kinie dało się zauważyć że niektórzy nie zrozumieli że jest to pierwszy polski film o dresiarstwie ,a nie dla dresiarzy...Młodziez w strojach "sportowych" dość szybko opuszczała salę..."

"Najlepszy polski film od czasu "Dnia Świra". Przemegamiazga. Pójdę jeszcze raz na bank. Takiego czegoś jeszcze po prostu nie było. Obowiązkowo."

"Wczoraj byłem w kinie i jestem zmasakrowany. Nigdy w Polsce nie nakręcono lepszego filmu. Magda, Andżela, Ala, Natasza, Silny, ten drugi drechol - to są wszystko oskarowe role jak dla mnie."

"Boli mnie to, że po książkę sięgają totalni kretyni, którzy sa w stanie przez nią przebrnąć tylko dlatego, że jest pisana językiem, jakim oni posługują się na co dzień.. filmu nie widziałam (jeszcze) , ale bazując na książce -
mogę stwierdzić, że to nie jest film dla idiotów. "

pierwsze komentarze z brzegu z yt.

Filmu nie ogladalem, ale z checia obejrze:)
Nie staraj sie oceniac filmu ksiazki ktorej nie rozumiesz:ninja:

"Przeraził mnie jedynie śmiech części widzów, na widok Silnego posuwającego naćpaną przez niego satanistkę. Wspominałam o uroczej scenie kiedy to Szyc rozmawia ze swoim penisem, albo kiedy owa dziewczyna zalewa swoją treścią żołądkową cały pokój, po czym rzyga do wanny kamieniami?"

"niektórzy nie zrozumieli że jest to pierwszy polski film o dresiarstwie ,a nie dla dresiarzy"

autorzy starali sie pewnie jak najlepiej pokazac widzowi jak naprawde wyglada zycie takich pol debili.

obsordine
obsordine
  26 maja 2009
Flo
Flo: Jeśli ktoś nie widział, to pragnę przestrzec tylko, aby nie sięgał po to gówno.

Nje gadaj?
A ja dzisiaj właśnie ide na to do kina.
Czytałam opinie na forach i mówie memu chłopu,ze słaby podobno, ale ten się uparł :f
Zobaczymy jak to bedzie.
Wiesz,to jest filmu absurdu,haczący o bezsens ludzkiego życia,przedstawiając je w sposób dość groteskowy i zdeformowany.
Musi być kuriozalny i nie do końca zrozumiały :)
No ale nie kazdy musi byc zwolennikiem takiego kina.
WueRZet
WueRZet
  26 maja 2009

A ja jednak chwilowo opuszczam. Wolę papkę pokroju "Anioły i demony", czy nowego "Terminatora" na ambitne kino (bądź "ambitne") przyjdzie czas po sesji :nie:

Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  26 maja 2009
Flo
Flo: Dziwię się tylko, że Szyc zagrał w czymś takim

A co on może kiedyś grał w dobrym filmie??
Cała polska się nim podniecała a dla mnie to beztalencie

Flo
Flo: wojna polsko ruska

Nie oglądałem więc się nie wypowiem
ale sądząc po twojej recenzji raczej mi się nie spodoba

wiecie co mnie najbardziej śmieszy
że jeśli ktoś żuci tekst że mu się film nie podobał, to natychmiast w jego stronę leci tekst ,, Nie rozumiesz tego filmu" albo nie daj boże ,, nie dorosłeś"
jak widze czy słyszę coś takiego to mnie szlak trafia
WueRZet
WueRZet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co on może kiedyś grał w dobrym filmie??

"Symetria" jest złym filmem ? :szok2:
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Symetria" jest złym filmem ? :szok2:

no film dobry
no i rola Albercie to chyba jedyne co mu się udało. Ślepej kurze...
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Albercie

Albercika *
dekameron
dekameron
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Niestety,w kinie dało się zauważyć że niektórzy nie zrozumieli że jest to pierwszy polski film o dresiarstwie ,a nie dla dresiarzy...Młodziez w strojach "sportowych" dość szybko opuszczała salę..."

Film taki sam jak książka czyli mierny, od czego by tu zacząć? No może od tego że nie jestem artystą i zmysłu artystycznego nie posiadam ale posiadam bibliotekę długą na 2 ściany 60 metrowego mieszkania i nie stoi tak dlatego żeby błyszczeć ino dlatego że czytać lubię a książka i film to gniot.

Raz że nie rozumiem przesłania, może to dlatego że ze mnie artysta jak z koziej dupy trąba ale film czy książka powinny mieć cel, przekaz, a ksiażka i film tego nie mają, w sumie to mam wrażenie że Masłowska z premedytacją wysmażyła taki bełkot żeby z jednej strony wywołać kontrowersje a z drugiej strony nie dbać o cel, przekaz czy jakość.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie staraj sie oceniac filmu ksiazki ktorej nie rozumiesz

Nie jestem skromny, za to jestem niesamowicie inteligentny i jeszcze bardziej oczytany, dość bezpiecznie mogę stwierdzić nie znająć cię że wszystkie książki jakich dotknałeś w życiu to garść tych które przerobiłem jeszcze smarkaczem będąc, mam za sobą olimpiady, maturę celującą i całkiem niezłe perspektywy jako dziennikarz a tego szmatławca Masłowskiej jak nie rozumiałem tak nie rozumiem.

Jeśli przed książką siada tłuk to wina tłuka ale jeśli przed książką siada wcielona zajebistość i przedstawiciel wymiarającej inteligencji vel Ja, to znaczy że autorka ma problem.

Konto usunięte
Konto usunięte: autorzy starali sie pewnie jak najlepiej pokazac widzowi

O widzisz i tu jest klucz "autorzy pewnie się starali" bo ja się do dziś zastanawiam co Masłowska tudzież ten kinowy koszmarek starali się pokazać, i nie tylko ja.
dekameron
dekameron
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś żuci tekst

Gżegoż pżeżuwał żeżuchę po czym żucił ją żebżącemu żydowi :-=)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co on może kiedyś grał w dobrym filmie??

oj zagrał :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: "Symetria"

:tak:
...Ignorance is bliss...
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  27 maja 2009
RexMundi
RexMundi: oj zagrał

no to tylko jeden film.
I chyba jeden z jego pierwszych potem było już tylko gorzej.
A najgorszy z tego wszystkiego był JOB :zonk:-owy film
paweldst9090
paweldst9090
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no i rola Albercie to chyba jedyne co mu się udało. Ślepej kurze...


nie jest złym aktorem w każdym filmie w którym gra gra dobrze.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I chyba jeden z jego pierwszych potem było już tylko gorzej.

na ba.. taka nasza kinematografia
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.