RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 maja 2009 (pierwszy post)

Witam



w ostatnim odcinku z programem pożegnali się




===

-Czy zgadzacie się z werdyktem widzów ?
-Głosowaliście ?
-Która para według was zatańczyła najlepiej ?
-Która solówka wam się najbardziej podobała ?

=====
-Czy Jadźka schudła ? :mrgreen:
-Po dzisiejszym odcinku kto według was zasługuje na wygraną ? ( obstawiamy finał)
-Czy tańce towarzyskie to samobójstwo ? (w sensie.. mało widowiskowe , mniej zapamietywane) czy jednak szansa na udowodnienie swojego talentu tanecznego ?
-Balet - podoba wam się ? / czy przeraża was praca jaką trzeba włożyć w ten taniec ?
-Czy Julka i Łukasz mają się ku sobie ? ( co jak co ..ale jednak żyją zamknięci w jednym miejscu od pewnego czasu )
- Ile w Końcu jest "pierwszych razów" ?

===========

Według mnie najlepszą parą była Julka i Łukasz, chociaż Jadźka i Piotr też dali popis :tak:
Co do solówek to chyba Ania zdeklasowała wszystkich chociaż być może dla osób nie znających się na balecie ( jak Ja) solówka była świetna, a znawca powie że zademonstrowała tylko podstawowe ruchy ..jednak ogólnie bardzo ładnie.
Co do werdyktu no cóż szkoda mi Pawła ..już wolałbym by z programem pożegnał się Piotr (z czystej .. malej sympatii do niego) co do Jadźki to już czas najwyższy na odejście
finał dla mnie to jednak Julka i Łukasz - i wydaje mi się że po raz kolejny wygra dziewczyna
Pozdrawiam


p.s.
z racji że jedno zdjęcie ładuje mi się 10 min :zonk: a moja cierpliwość jest już na granicy wytrzymałości umieszczam tylko linki jakby kto nie wiedział o kogo chodzi

przepraszam
...Ignorance is bliss...
izkas1
izkas1
  22 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przesadzajmy. Jeżeli chodzi o hip-hop to Roofiemu może buty czyścic.

owszem, ale wydawało mi się, że koncentrujemy się tylko na tej edycji, a nie na wszystkich

Konto usunięte
Konto usunięte: z pewnością Kuba Werel zarówno hip-hop, crumping czy dance hall zatańczyłby lepiej od Piotrka.

też tak myślę, uważam, że Kuba powinien zostać dalej, ale niestety odpadł, w każdym bądź razie jego talent jest wielki i myślę, że to, iż pokazał się w tym programie, zaowocuje w jego przyszłości

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak pokazał program, nie zawsze wygrywają najlepsi. W końcu najlepszym tancerzem we wszystkich edycjach była Natalia Madejczyk.

tu się zgadzam z Tobą w pełni :)
666kamilka666
666kamilka666
  22 maja 2009
RexMundi
RexMundi: gdzieś to kiedyś czytałem ..że palce u tancerzy "baletowych" są zdeformowane

Chodzi o to, że jak chodzisz na tych palcach, to początkowo Ci one krwawią.
A potem, owszem, mogą być trochę zdeformowane, ale nie na tyle, żeby je amputować :)

RexMundi
RexMundi: niestety nie moge się wypowiedzieć gdyż bo ponieważ to jest moja pierwsza edycja YCD jaką oglądam jedyne porównanie jakie mam to z amerykańską .. i często tu marudzę że jednak jest duża różnica poziomu (nie tylko tancerzy ale myślę też że choreografów )

Że tam dużo większy poziom, tak?

RexMundi
RexMundi: fajnie wygląda

lubiłam ją.

izkas1
izkas1: no właśnie

:D.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 maja 2009
izkas1
izkas1: - i tak i nie, na pewno z dziewczyn powinna odpaść Klaudia i z tym się zgadzam, a co do chłopaków, to moim zdaniem teraz powinien odpaść Łukasz, a Paweł za tydzień, ale może być i tak, o ile tylko Łukasz odpadnie w następnym odcinku, jest ok

czyli uważasz że najlepszy z facetów to Piotr ?

- ogólnie wydaję mi się że w tym sezonie nie ma dobrych tancerzy (facetów)

izkas1
izkas1: nie wiem czemu zaczwycali się tak nad Julią i Łukaszem, bo ewidentnie było widać, jak Łukasz zachwiał się dwa albo trzy razy zawsze się czepiali takich drobnostek, a tm razem uznali to za najlepszy duet

siła sugestii .. wpływ na widza ..esemesującego

izkas1
izkas1: nie tylko po ostatnim odcinku, ale już od dłuższego czasu imponuje mi talent Ani i to właśnie ona powinna, moim zdaniem, wygrać

jest chyba najbardziej ułożona tanecznie

izkas1
izkas1: piszesz, że nie darzysz sympatią Piotrka, ale spróbuj tak obiektywnie porównać wszystkie występy jego i Łukasza, dla mnie to nawet nie ma porównania, Piotrek jest świetny, w każdym jednym tańcu jaki wykonuje

Łukasz jest mi obojętny , Piotrek zresztą też ..
po prostu patrze z perspektywy widza.. (reakcji publiczności ) i Łukasz jest chyba większym faworytem od Piotrka.. a w Piotrze wkurzają mnie te jego brwi i jakiś taki.. "dziwny" jest (pocieszny)

Konto usunięte
Konto usunięte: Zaś Łukasz świetnie tańczył współczesny, Jazz, Modern,

jedna wielka akrobatyka
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A potem, owszem, mogą być trochę zdeformowane, ale nie na tyle, żeby je amputować :)

tną i koniec :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Że tam dużo większy poziom, tak?

o wiele
...Ignorance is bliss...
666kamilka666
666kamilka666
  22 maja 2009
RexMundi
RexMundi: tną i koniec

Uważaj żeby tam Tobie czegoś kiedyś nie ucięli :P

RexMundi
RexMundi: o wiele

Nigdy nie oglądałam.
razotka
razotka
  22 maja 2009
RexMundi
RexMundi: a może po prostu...

Nawet jeśli podstawowe to docenim to jak bardzo starannie to zrobiła.
Poza ty w każym innym tańcu zachwyca mnie.
NeverMind1910
NeverMind1910
  22 maja 2009
RexMundi
RexMundi: jedna wielka akrobatyka


Oczywiście, chłopak jest wysportowany z racji swojego wyszkolenia gimnastycznego. Jednak tańczy doskonale. Nie podobały mi się już wybory jurrorów w Portugalii. Odesłanie Brajana i chłopaka tańczącego hip-hop. Było jeszcze kilka kontrowersyjnych decyzji.

Może stąd niski poziom w sekcji męskiej.

RexMundi
RexMundi: a w Piotrze wkurzają mnie te jego brwi i jakiś taki.. "dziwny" jest (pocieszny)

:ninja:

Nie interesują mnie jego brwi ani wygląd chłopców :). Jednak lubię podziwiając nogi Kapery.
izkas1
izkas1
  25 maja 2009
RexMundi
RexMundi: czyli uważasz że najlepszy z facetów to Piotr ?


owszem, tak właśnie uważam
oczywiście biorąc pod uwagę tylko tych, którzy zostali,
bo jednak najlepszy, moim zdaniem, był Kuba

RexMundi
RexMundi: siła sugestii .. wpływ na widza ..esemesującego

może i masz rację, nie patrzyłam na to w ten sposób, ale niewątpliwie coś w tym jest, chociaż to chyba raczej ze względu na Julkę, niż na Łukasza mogli tak powiedzieć

RexMundi
RexMundi: jest chyba najbardziej ułożona tanecznie

owszem, ja uważam, że jest ona najlepsza w tym momencie, jej solówka była cudowna, ale w ogóle rozkwita i pokazuje swój talent w każdym tańcu

RexMundi
RexMundi: i Łukasz jest chyba większym faworytem od Piotrka

podlizuch :ble:

RexMundi
RexMundi: NeverMind1910: Zaś Łukasz świetnie tańczył współczesny, Jazz, Modern, jedna wielka akrobatyka


dokładnie, choreografowie wyciągają jego atuty, aby te duety jakoś wyglądały, tak samo jak i u Pawła ( chociaż nie ukrywam, że uważam jednak Łukasza za bardziej wszechstronnego tancerza niż Pawła, jednak Łukasz na miejsce w finale też nie zasługuje)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak tańczy doskonale.

nie przesadzaj, do doskonałości wieeeele mu brakuje

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie podobały mi się już wybory jurrorów w Portugalii. Odesłanie Brajana i chłopaka tańczącego hip-hop. Było jeszcze kilka kontrowersyjnych decyzji. Może stąd niski poziom w sekcji męskiej.

a owszem, odrzucili kilku naprawde dobrych tancerzy, ale tak jest w każdej edycji, zdarzało się, że odrzucali tych utalentowanych, a brali tych z mniejszym talentem, ale za to w jakiś sposób barwbych(może trochę kontrowersyjnych), gdyż dzięki nim jest większa oglądalność...to chyba o to chodzi...
Chudyyy71
Chudyyy71
  25 maja 2009
RexMundi
RexMundi: -Po dzisiejszym odcinku kto według was zasługuje na wygraną ?

Nie wiem bo nie oglądam Kamil :smutny:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.