RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 maja 2009 (pierwszy post)

Witam



w ostatnim odcinku z programem pożegnali się




===

-Czy zgadzacie się z werdyktem widzów ?
-Głosowaliście ?
-Która para według was zatańczyła najlepiej ?
-Która solówka wam się najbardziej podobała ?

=====
-Czy Jadźka schudła ? :mrgreen:
-Po dzisiejszym odcinku kto według was zasługuje na wygraną ? ( obstawiamy finał)
-Czy tańce towarzyskie to samobójstwo ? (w sensie.. mało widowiskowe , mniej zapamietywane) czy jednak szansa na udowodnienie swojego talentu tanecznego ?
-Balet - podoba wam się ? / czy przeraża was praca jaką trzeba włożyć w ten taniec ?
-Czy Julka i Łukasz mają się ku sobie ? ( co jak co ..ale jednak żyją zamknięci w jednym miejscu od pewnego czasu )
- Ile w Końcu jest "pierwszych razów" ?

===========

Według mnie najlepszą parą była Julka i Łukasz, chociaż Jadźka i Piotr też dali popis :tak:
Co do solówek to chyba Ania zdeklasowała wszystkich chociaż być może dla osób nie znających się na balecie ( jak Ja) solówka była świetna, a znawca powie że zademonstrowała tylko podstawowe ruchy ..jednak ogólnie bardzo ładnie.
Co do werdyktu no cóż szkoda mi Pawła ..już wolałbym by z programem pożegnał się Piotr (z czystej .. malej sympatii do niego) co do Jadźki to już czas najwyższy na odejście
finał dla mnie to jednak Julka i Łukasz - i wydaje mi się że po raz kolejny wygra dziewczyna
Pozdrawiam


p.s.
z racji że jedno zdjęcie ładuje mi się 10 min :zonk: a moja cierpliwość jest już na granicy wytrzymałości umieszczam tylko linki jakby kto nie wiedział o kogo chodzi

przepraszam
...Ignorance is bliss...
666kamilka666
666kamilka666
  21 maja 2009


w ostatnim odcinku z programem pożegnali się


Klaudia "Jadźka" Koruba


Paweł Kulik

RexMundi
RexMundi: -Czy zgadzacie się z werdyktem widzów ? -Głosowaliście ? -Która para według was zatańczyła najlepiej ?

Tak.
Nigdy nie głosuję.
Mi się podobał locking :).

RexMundi
RexMundi: Czy tańce towarzyskie to samobójstwo ? (w sensie.. mało widowiskowe , mniej zapamietywane) czy jednak szansa na udowodnienie swojego talentu tanecznego ? -Balet - podoba wam się ? / czy przeraża was praca jaką trzeba włożyć w ten taniec ? - Ile w Końcu jest "pierwszych razów" ?

Mnie bardziej pociagają towarzyskie niż te wszytskie "ługa buga".
Jak byłam dzieckiem chciałam być baletnicą. Mojemu dziecku dam taką możliwość. Dla mnie to właśnie balet jest sztuką. Stajesz na tych palcach, jest się takim delikatnym, zwiewnym. Stajesz, i próbujesz sięgnąć nieba.

Każdy raz jest tym pierwszym, tak naprawdę.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak byłam dzieckiem chciałam być baletnicą. Mojemu dziecku dam taką możliwość. Dla mnie to właśnie balet jest sztuką. Stajesz na tych palcach, jest się takim delikatnym, zwiewnym. Stajesz, i próbujesz sięgnąć nieba.

a potem ja amputujesz :)

Konto usunięte
Konto usunięte: te wszytskie "ługa buga".

w tych najpierw trzeba cos pokazać bo samo skakanie z miejsca na miejsce.. też jest do niczego
Ja lubię współczesny

Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy raz jest tym pierwszym, tak naprawdę.

a to Ciekawe :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się podobał locking :).

fajnie to wyglądało :tak:
...Ignorance is bliss...
666kamilka666
666kamilka666
  21 maja 2009
RexMundi
RexMundi: a potem ja amputujesz :)

"ją"?
Czyli co?

RexMundi
RexMundi: w tych najpierw trzeba cos pokazać bo samo skakanie z miejsca na miejsce.. też jest do niczego Ja lubię współczesny

Ja się nie znam.
Po prostu wizualnie- fajny jest (na przykład) jazz, czy hip hop, ale czasem to staje się nużące, oglądanie ciągłego skakania i wymyślania "co oni nam chcieli przekazać".

RexMundi
RexMundi: a to Ciekawe

Nigdy nie jest tak, że za każdym razem robisz coś tak samo. Zawsze jest coś innego, odmiennego. Dlatego wszystko przeżywasz codziennie po raz pierwszy, bo zawsze jest to inne.

RexMundi
RexMundi: fajnie to wyglądało

No właśnie.
Nie znam się na technice, dlatego oceniam wszytsko "czy było to fajne".
A to było :).
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "ją"? Czyli co?

JE*

kuva ...dobije mnie ten net ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się nie znam. Po prostu wizualnie- fajny jest (na przykład) jazz, czy hip hop, ale czasem to staje się nużące, oglądanie ciągłego skakania i wymyślania "co oni nam chcieli przekazać".

no może i też się nie znam .. ale czasami .. to co widzę w tańcach w stylu hip hop
to jedynie hop ..a gdzie hip ? :mrgreen:
i wszystko jakieś takie mi się powolne wydaję :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie jest tak, że za każdym razem robisz coś tak samo.

no nie
jak już się tak wdawać w szczegóły to masz rację
...Ignorance is bliss...
666kamilka666
666kamilka666
  21 maja 2009
RexMundi
RexMundi: JE* kuva ...dobije mnie ten net ;/

Je czyli że palce?
Dlaczego miałabym amputować?

RexMundi
RexMundi: no może i też się nie znam .. ale czasami .. to co widzę w tańcach w stylu hip hop to jedynie hop ..a gdzie hip ? i wszystko jakieś takie mi się powolne wydaję

Jak jesteśmy w tematyce ycd, to jedyny hip hop jaki mi się podobał (o ile dobrze zapamiętałam) to w 1edycji tańczyła Maria i Piotr:


RexMundi
RexMundi: no nie jak już się tak wdawać w szczegóły to masz rację

:-).
SmoothMoves
SmoothMoves
  21 maja 2009
RexMundi
RexMundi: -Czy zgadzacie się z werdyktem widzów ? -Głosowaliście ? -Która para według was zatańczyła najlepiej ?

Jadźka słusznie odpadła, ale stwierdziłam ostatnio, że zamiast Pawła z programem powinien się pożegnac Łukasz..
Nigdy nie głosuje.. Tylko raz zagłosowałam na Glebę w finale:D (3, 66 zł - chyba kogoś porąbało)
Mnie się podobały walc wiedeński, hip-hop i locking..
RexMundi
RexMundi: -Która solówka wam się najbardziej podobała ?

Ani Kapery :zakochany:
RexMundi
RexMundi: -Czy Jadźka schudła ? -Po dzisiejszym odcinku kto według was zasługuje na wygraną ? ( obstawiamy finał) -Czy tańce towarzyskie to samobójstwo ? (w sensie.. mało widowiskowe , mniej zapamietywane) czy jednak szansa na udowodnienie swojego talentu tanecznego ? -Balet - podoba wam się ? / czy przeraża was praca jaką trzeba włożyć w ten taniec ? -Czy Julka i Łukasz mają się ku sobie ? ( co jak co ..ale jednak żyją zamknięci w jednym miejscu od pewnego czasu ) - Ile w Końcu jest "pierwszych razów" ?

Może i schudła, nie wiele mnie to obchodzi..
Wygrana - Ania Kapera..
Taniec towarzyski to może byc niezłe widowisko jak sie dobrze tańczy ( a w programie niestety jest słaby poziom towarzyskich)
Balet to świetna podstawa jeśli chodzi o taniec.. Zazdroszczę ludziom po baletówce, że mają taki fajny start dzięki inicjatywie rodziców..
Moga sie miec ku sobie, nic mnie to nie obchodzi..
Nie wiem, ale Rusinowa nawijała jak pijana :mrgreen:
RexMundi
RexMundi: Według mnie najlepszą parą była Julka i Łukasz, chociaż Jadźka i Piotr też dali popis

Popełnili błedy, na które z niewiadomych powodów została spuszczona kurtyna milczenia.. :woot:
razotka
razotka
  21 maja 2009

Gdyby temat założył Hel, to nie wypowiedziałabym się :nutki: :ninja:

RexMundi
RexMundi: -Czy Jadźka schudła ?

Może trochę
RexMundi
RexMundi: -Po dzisiejszym odcinku kto według was zasługuje na wygraną ?

Ania.
Zachwyciła mnie fenomenalną solówką.
EraGangstera
EraGangstera
  21 maja 2009
E dobra to się nawet wypowiem.. Jadźkę uwielbiam, ale nie była wszechstronną tancerką. Paweł podobnie...
Niech wygrywa Ania Pantera i będzie git. ;D
EraGangstera
EraGangstera
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech wygrywa Ania Pantera

Albo nie... JULKA!
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Je czyli że palce? Dlaczego miałabym amputować?

gdzieś to kiedyś czytałem ..że palce u tancerzy "baletowych" są zdeformowane :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak jesteśmy w tematyce ycd, to jedyny hip hop jaki mi się podobał (o ile dobrze zapamiętałam) to w 1edycji tańczyła Maria i Piotr:

niestety nie moge się wypowiedzieć gdyż bo ponieważ to jest moja pierwsza edycja YCD jaką oglądam
jedyne porównanie jakie mam to z amerykańską .. i często tu marudzę że jednak jest duża różnica poziomu (nie tylko tancerzy ale myślę też że choreografów )

Konto usunięte
Konto usunięte: Maria

fajnie wygląda :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jadźka słusznie odpadła, ale stwierdziłam ostatnio, że zamiast Pawła z programem powinien się pożegnac Łukasz..

Ja tak pomyślałem że na tym Etapie powinna być
Julka, Ania i Basia - miałbym wielki problem ze wskazaniem kto ma odpaść
jeśli chodzi o dziewczyny..teraz mam dylemat .. wśród facetów.. bardziej mnie chyba "wkurza" Piotr ;] i właśnie on miał odpaść teraz ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie głosuje.. Tylko raz zagłosowałam na Glebę w finale:D (3, 66 zł - chyba kogoś porąbało)

może to był decydujący głos :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Może i schudła, nie wiele mnie to obchodzi..

tak pytam..bo jednak sama zmiana fryzury sprawia że człowiek wygląda grubo czy też chudo :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Taniec towarzyski to może byc niezłe widowisko jak sie dobrze tańczy ( a w programie niestety jest słaby poziom towarzyskich)

bardzo słaby

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, ale Rusinowa nawijała jak pijana

może miała chcicę ..taki szał ciał ::pavarotti::

Konto usunięte
Konto usunięte: Balet to świetna podstawa jeśli chodzi o taniec.. Zazdroszczę ludziom po baletówce, że mają taki fajny start dzięki inicjatywie rodziców..

mnie się zawsze balet kojarzy z bardzo surowym i wymagającym trybem życia

Konto usunięte
Konto usunięte: Popełnili błedy, na które z niewiadomych powodów została spuszczona kurtyna milczenia..

każdy popełnia błędy

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby temat założył Hel, to nie wypowiedziałabym się

:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zachwyciła mnie fenomenalną solówką.

a może po prostu...

RexMundi
RexMundi: być może dla osób nie znających się na balecie ( jak Ja) solówka była świetna, a znawca powie że zademonstrowała tylko podstawowe ruchy

:woot:

--- wracając znowu do amerykańskiej wersji ..w jednym z odcinków jury pożegnało tancerze współczesnego.. solówka była fantastyczna ( jak dla mnie) ale ich argumentacja była taka .. że pokazał tylko .. podstawowe efektowne "figury"
...Ignorance is bliss...
izkas1
izkas1
  22 maja 2009
RexMundi
RexMundi: -Czy zgadzacie się z werdyktem widzów ? -Głosowaliście ? -Która para według was zatańczyła najlepiej ? -Która solówka wam się najbardziej podobała ?


- i tak i nie, na pewno z dziewczyn powinna odpaść Klaudia i z tym się zgadzam, a co do chłopaków, to moim zdaniem teraz powinien odpaść Łukasz, a Paweł za tydzień, ale może być i tak, o ile tylko Łukasz odpadnie w następnym odcinku, jest ok
- :nie:
- Ania i Paweł (hip hop)
nie wiem czemu zaczwycali się tak nad Julią i Łukaszem, bo ewidentnie było widać, jak Łukasz zachwiał się dwa albo trzy razy
zawsze się czepiali takich drobnostek, a tm razem uznali to za najlepszy duet :nielapie:
- ANIA miała najlepszą :zakochany:
następnie Julki a potem Klaudii, chłopaki tym razem się nie popisali

RexMundi
RexMundi: Czy Jadźka schudła ?

owszem :)

RexMundi
RexMundi: -Po dzisiejszym odcinku kto według was zasługuje na wygraną ? ( obstawiamy finał)

nie tylko po ostatnim odcinku, ale już od dłuższego czasu imponuje mi talent Ani i to właśnie ona powinna, moim zdaniem, wygrać
potem obstawiam Piotrka, bo też jest świetny, czego by nie tańczył, w tym jest po prostu boski
no i Julka też ma wielki talent
dla mnie finał powinien rozegrać się właśnie między tą trójką, ale stawiam przede wszystkim na Anię lub Piotrka

RexMundi
RexMundi: -Czy tańce towarzyskie to samobójstwo ? (w sensie.. mało widowiskowe , mniej zapamietywane) czy jednak szansa na udowodnienie swojego talentu tanecznego ?

absolutnie nie, żadne samobójstwo, wystarczy dobra choreografia i jest super
a poza tym oprócz YCD odlądam jeszcze Taniec z gwiazdami i uwielbiam ten program

RexMundi
RexMundi: -Balet - podoba wam się ? / czy przeraża was praca jaką trzeba włożyć w ten taniec ?

i jedno i drugie
i podoba mi się, ale praca jaką wkładają w to tancerze jest w sumie przerażająca

RexMundi
RexMundi: -Czy Julka i Łukasz mają się ku sobie ? ( co jak co ..ale jednak żyją zamknięci w jednym miejscu od pewnego czasu ) - Ile w Końcu jest "pierwszych razów" ?


- nie interesuje mnie to
-
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy raz jest tym pierwszym, tak naprawdę

no właśnie :mrgreen:

RexMundi
RexMundi: Co do solówek to chyba Ania zdeklasowała wszystkich

:tak:

RexMundi
RexMundi: co do Jadźki to już czas najwyższy na odejście

dokładnie tak

RexMundi
RexMundi: finał dla mnie to jednak Julka i Łukasz - i wydaje mi się że po raz kolejny wygra dziewczyna

ja mam nadzieję, że jednak Łukasz poleci za tydzień
piszesz, że nie darzysz sympatią Piotrka, ale spróbuj tak obiektywnie porównać wszystkie występy jego i Łukasza, dla mnie to nawet nie ma porównania, Piotrek jest świetny, w każdym jednym tańcu jaki wykonuje
ja tak samo nie darzę sympatią Julki i gdyby tylko o to chodziło, to powinna już dawno wylecieć, ale widzę, że dziewczyna ma talent i wiem, że jej się należy dojście do finału, chociaż jak już wcześniej wspominałam, moi faworyci, to Ania i Piotrek
:)
NeverMind1910
NeverMind1910
  22 maja 2009

Porównywanie umiejętności Pawła z Łukaszem to kpina. Ten pierwszy tańczył tylko Hip-hop i breake. Technicznie był slaby zwłaszcza w towarzyskich. Zaś Łukasz świetnie tańczył współczesny, Jazz, Modern, Hip-Hop.

Na dzień dzisiejszy najlepsza jest Kapera. Chociaż ja stawiam na wygraną Julki.

izkas1
izkas1: iszesz, że nie darzysz sympatią Piotrka, ale spróbuj tak obiektywnie porównać wszystkie występy jego i Łukasza, dla mnie to nawet nie ma porównania, Piotrek jest świetny, w każdym jednym tańcu jaki wykonuje

Egurrola najlepiej go podsumował. Trafiał na dobre partnerki w wybranych tańcach. Według mnie Piotrek nie był lepszy od chociażby Kabu czy Mieszka.
izkas1
izkas1
  22 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na dzień dzisiejszy najlepsza jest Kapera

tak!

Konto usunięte
Konto usunięte: Trafiał na dobre partnerki w wybranych tańcach. Według mnie Piotrek nie był lepszy od chociażby Kabu czy Mieszka.

nie zgodzę się z Tobą
to skoro trafiał na dobre partnerki, to czemu one z innymi partnerami(niezależnie od wykonywanego tańca) były zagrożone, a Piotrek nie?
Kabu?proszę Cię...owszem, solówki miał naprawdę dobre, ale praktycznie każdy duet chrzanił, a to przecież od partnera sporo zależy, podnoszenia itp, a Piotrek świetnie daje sobie z tym radę
będę go broniła, gdyż moim zdaniem "krzywdzisz" go poprzez porównania np do Rafała, co do Mieszka, to niestety, nie potanczył zbyt długo i jest mi to trudno ocenić, ale niewątpliwie Piotrek jest dobry i mam nadzieję, że nie odrzucą go telewidzowie tak jak Kuby, który też moim zdaniem miał(no i ma nadal) wspaniały talent
NeverMind1910
NeverMind1910
  22 maja 2009
izkas1
izkas1: będę go broniła, gdyż moim zdaniem "krzywdzisz" go poprzez porównania np do Rafała

Nie przesadzajmy. Jeżeli chodzi o hip-hop to Roofiemu może buty czyścic. Powiem więcej Gała i Gabriel też byli lepsi. Według mojej opinii. A z pewnością Kuba Werel zarówno hip-hop, crumping czy dance hall zatańczyłby lepiej od Piotrka. On nie ma żadnej charyzmy.

izkas1
izkas1: Kabu?proszę Cię...owszem, solówki miał naprawdę dobre, ale praktycznie każdy duet chrzanił, a to przecież od partnera sporo zależy, podnoszenia itp, a Piotrek świetnie daje sobie z tym radę

Bo to jeszcze nie dojrzałe dziecko. Nie wie jak ma się zachować w danej sytuacji.

Jak pokazał program, nie zawsze wygrywają najlepsi. W końcu najlepszym tancerzem we wszystkich edycjach była Natalia Madejczyk.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.