JuLiTeK
JuLiTeK
  31 marca 2009 (pierwszy post)
Witam :mrgreen:

Proste pytanie.
Oglądał już ktoś "MARTYRS" ?
Jeśli tak, jak wrażenia? Bom ciekawa, no i planuję iść do kina na to :and:

Pozdrawiam,
Juljan :ninja:
Liweraaa2904
Liweraaa2904
  2 kwietnia 2009

Ja powiem tak..wystraszyl mnie tylko jeden moment (jak lacha pociagnela z shootgun'a temu kolesiowi co otwieral drzwi).

reszta nie tyle straszna co okropna,brutalna..
momentami az nie dalo sie ogladac tego co robili z tymi ludzmi.

dosc dlugo sie ciagnal..
mnie sie nie podobal..zbyt przesiakniety okrucienstwem i brutalnoscia.

do tego dosyc zaskakujace zakonczenie jak i cala fabula (fakt dla ktorego robili te wszystkie tortury.)

pozdrawiam ;)

XxXJacekJXxX
XxXJacekJXxX
  8 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Proste pytanie. Oglądał już ktoś "MARTYRS" ? Jeśli tak, jak wrażenia? Bom ciekawa, no i planuję iść do kina na to Pozdrawiam, Juljan


nuda . film dla chorych psychicznie nastolatków, co to lubią oglądać jak kogoś ze skóry obdzierają . przerysowany.
NeverMind1910
NeverMind1910
  8 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: film dla chorych psychicznie nastolatków

Może chory nastolatek dostrzega sedno tego brutalnego filmu, którego tematem jest życie po śmierci. Śmierć starej babci pokazuje, że jest ono interesujące. Jeżeli ktoś nie rozumie tak prostego filmu, niech ogląda filmy produkcji American Pie, Transporter czy Taxi.

Mi się ten film podobał. Czy uważasz, że jestem chory psychicznie? Nie trudź się z odpowiedzią, to pytanie retoryczne. Nie ma na nie odpowiedzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: przerysowany.

Nie kiedy brutalność przejawiana sadystycznymi czynami ubrana jest w ładną fabułę.

To nie jest typowy film dla nastolatków. Ale dla koneserów, ludzi nie zadowalających się przeciętnością i szarością dzisiejszego kina.

Konto usunięte
Konto usunięte: JuLiTeK

I co byłaś w kinie?:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.