JuLiTeK
JuLiTeK
  31 marca 2009 (pierwszy post)
Witam :mrgreen:

Proste pytanie.
Oglądał już ktoś "MARTYRS" ?
Jeśli tak, jak wrażenia? Bom ciekawa, no i planuję iść do kina na to :and:

Pozdrawiam,
Juljan :ninja:
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądał już ktoś "MARTYRS" ?

Planuje obejrzeć, może dzisiaj?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli tak, jak wrażenia? Bom ciekawa, no i planuję iść do kina na to

Jestem przygotowany na "chory" film pod względem artystyczności i brutalności.
Muszę powiedzieć, że to specyficzny film. Więcej napisze jak obejrzę.
JuLiTeK
JuLiTeK
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Planuje obejrzeć, może dzisiaj?

Ja planuję do kina pójść, kocham horrory w kinach :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem przygotowany na "chory" film pod względem artystyczności i brutalności.

"Martyrs jest okrzykniętym na targach MFF w Cannes najlepszym horrorem, a zarazem jednym z najbardziej brutalnych filmów ostatnich lat.
We Francji film (decyzją francuskiej Komisji Kwalifikacyjnej, SRF) będzie dozwolony od lat 18-tu . Komisja uznała, że poziom przemocy w filmie jest nie do zniesienia nawet dla tak liberalnego widza, jak francuski. "

To mnie przyciąga :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: Więcej napisze jak obejrzę.

No myślę :tak:
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja planuję do kina pójść, kocham horrory w kinach

A ja nie bardzo mam z kim chodzić. Kumple mają koszmary po horrorach, inni się boją a dziewczyna.. No cóż oglądaliśmy film sadystyczny The Girl next door ( Nie chodzi o komedie) i się popłakała

Polecam ci ten film czarna duszo.
JuLiTeK
JuLiTeK
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kumple mają koszmary po horrorach

:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: inni się boją

No cóż :P

Konto usunięte
Konto usunięte: a dziewczyna.. No cóż oglądaliśmy film sadystyczny The Girl next door ( Nie chodzi o komedie) i się popłakała

Nie wszyscy musza lubić horrory ;)
A co do The Girl Next Door to właśnie ściągam :ninja:
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wszyscy musza lubić horrory ;)

Ja lubię. Poszedłem z kumplem na Reca. Po wyjściu musieliśmy zapalić, chociaż ani ja ani on nie palimy na co dzień. Film zrobił na mnie wrażenie.

A ja czasami mam fazy, że po horrorach z duchami cienie przypominają mi dziwne rzeczy, najczęściej koty. Jakiś mam uraz do kotów :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: A co do The Girl Next Door to właśnie ściągam

To nie jest łatwy i przyjemny film. Uprzedzam.. Ciężki, ale dobry.
JuLiTeK
JuLiTeK
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja lubię. Poszedłem z kumplem na Reca. Po wyjściu musieliśmy zapalić, chociaż ani ja ani on nie palimy na co dzień. Film zrobił na mnie wrażenie.

Cholera, na mnie też. Po prostu czasem, aż podsakiwałam ze strachu :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja czasami mam fazy, że po horrorach z duchami cienie przypominają mi dziwne rzeczy, najczęściej koty. Jakiś mam uraz do kotów

:ziober2: Fazy po horrorach są najlepsze :D Ale, ze koty to dziwne ;P
Ja do tej pory widzę jak samara z Ringu (oglądałam jakieś 4 lata temu) wychodzi z telewizora. I czasami jak siedzę sama w domu to wydaje mi się że zaraz wyjdzie zza łóżka i będzie do mnie tak pełzła :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jest łatwy i przyjemny film. Uprzedzam.. Ciężki, ale dobry.

Słyszałam :zakochany:
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Fazy po horrorach są najlepsze :D Ale, ze koty to dziwne ;P Ja do tej pory widzę jak samara z Ringu (oglądałam jakieś 4 lata temu) wychodzi z telewizora

Hahaha. Podczas oglądania Ringu w gronie klasowym zadzwoniliśmy do kumpla, dając głos starszej osobie. Miał nie tęgą minę:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale, ze koty to dziwne ;P

Mam uraz do kotów i kruków. Boje się :P

Konto usunięte
Konto usunięte: będzie do mnie tak pełzła

Fajnie w Klątwie pełza kobitka po schodach :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam

Hehe. Widocznie musisz być tak samo zryta jak ja oglądając takie filmy. Szczególnie dziewczyna tego filmu NIE powinna oglądać :)

Przymierzam się też do obejrzenia remaku Reca- w wersji amerykańskiej "Quarantine". Będzie gorszy, ale chce porównać wersje.
JuLiTeK
JuLiTeK
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha. Podczas oglądania Ringu w gronie klasowym zadzwoniliśmy do kumpla, dając głos starszej osobie. Miał nie tęgą minę:)

Wyobrażam sobie ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam uraz do kotów i kruków. Boje się :P

Spoko, ja boję się gołębi i mrówek więc wiesz :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie w Klątwie pełza kobitka po schodach :)

Nie przypominaj, do tej pory slyszę ten dziwny dźwięk :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe. Widocznie musisz być tak samo zryta jak ja oglądając takie filmy. Szczególnie dziewczyna tego filmu NIE powinna oglądać :)

Łe tam, najwyżej popsuje mnie trochę bardziej :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przymierzam się też do obejrzenia remaku Reca- w wersji amerykańskiej "Quarantine". Będzie gorszy, ale chce porównać wersje.

Hm, nie wiedziałam, że jest coś takiego nawet :woot: :)
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hm, nie wiedziałam, że jest coś takiego nawet :)

Jest z Jenifer Carpanter, która grała tytułową Emily Rose. A tam zagrała świetnie, dlatego jestem głównie ciekaw jej roli.

Dobra spadam na film, podpuściłaś mnie to obejrzę.
Dobranoc. Później będę musiał zasłonić rolety, bo cień drzew znowu będzie mnie przerażał :P
JuLiTeK
JuLiTeK
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest z Jenifer Carpanter, która grała tytułową Emily Rose. A tam zagrała świetnie, dlatego jestem głównie ciekaw jej roli.

O, to może też ściągnę :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra spadam na film, podpuściłaś mnie to obejrzę. Dobranoc. Później będę musiał zasłonić rolety, bo cień drzew znowu będzie mnie przerażał :P

Oj nie bój się, to tylko wyobraźnia :P chyba :woot: :D
Dobranoc, i pochwal się później, co i jak :ziober2:
NeverMind1910
NeverMind1910
  1 kwietnia 2009

To teraz świeżo po filmie.
Jest genialny.. Po prostu genialny widac, że Francuzi znają się na rzeczy.
Film nie jest rozbudowywany, tak jak inne horrory przez 40 minut, od razu zaczyna się akcja, co powoduje wyobrażenie, że film trwa wieczność.
Film jest chory ! Balansuje na granicy ludzkich oczu. Nie jest to horror z cyklu, strach się bać. On zwyczajnie porusza, cały czas mamy mroczną, ponurą scenerie.. Dobre efekty i gra aktorska.
Nie polecam filmu osobą wrażliwym oraz chorym na serce. Bo film może rzeczywiście poruszać. Jest to dzieło innowacyjne. Zawsze to coś nowego..

Ja osobiście poleciłbym w kinach puszczenie tego filmu po 21 roku życia, osobą bez kłopotów kardiologicznych.

Film godny obejrzenia, ale dla fanatyków horroru. Innym obraz może wydać się przygnębiający i wywołujący depresje.
Mocne dzieło..

JuLiTeK
JuLiTeK
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To teraz świeżo po filmie. Jest genialny.. Po prostu genialny widac, że Francuzi znają się na rzeczy. Film nie jest rozbudowywany, tak jak inne horrory przez 40 minut, od razu zaczyna się akcja, co powoduje wyobrażenie, że film trwa wieczność. Film jest chory ! Balansuje na granicy ludzkich oczu. Nie jest to horror z cyklu, strach się bać. On zwyczajnie porusza, cały czas mamy mroczną, ponurą scenerie.. Dobre efekty i gra aktorska. Nie polecam filmu osobą wrażliwym oraz chorym na serce. Bo film może rzeczywiście poruszać. Jest to dzieło innowacyjne. Zawsze to coś nowego.. Ja osobiście poleciłbym w kinach puszczenie tego filmu po 21 roku życia, osobą bez kłopotów kardiologicznych. Film godny obejrzenia, ale dla fanatyków horroru. Innym obraz może wydać się przygnębiający i wywołujący depresje. Mocne dzieło..

Dzięki! Już wiem, że mogę iść do kina :pavarotti:
NeverMind1910
NeverMind1910
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki! Już wiem, że mogę iść do kina

Tylko jak już wrócisz z kina opowiedz o reakcji na film ludzi z sali :)
Jestem ciekaw jak będą go odbierać.
JuLiTeK
JuLiTeK
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko jak już wrócisz z kina opowiedz o reakcji na film ludzi z sali :) Jestem ciekaw jak będą go odbierać.

Ok, poobserwuję i opowiem ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.