Goniec
Goniec
  16 marca 2009 (pierwszy post)

Witam, pomyślałem, ze założe temat do dyskusji..

Obejrzałem dziś dokumentalny film o 11 września "niewiygodne fakty", jak dla mnie to najbardziej wiarygodny film w tematyce 11 września jaki oglądałem. Po jego ukazaniu w samych stanach zjednoczonych wiara w prawdziwość przedstawionych wyjaśnień przez rząd spadła o połowę. Ludzi przestali wierzyć... Po uderzeniu samolotów w WTC niejednokrotnie podawano w telewizji iż świadkowie słyszeli serie wybuchów w wewnątrz budynków. Oficjalne wyjaśnienia stwierdzały iż były to butle z gazem, jednak żadna butla nie eksploduje ot tak sobie szczególnie jeśli ma to miejsce w części kompletnie odizolowanej od pożaru. Ten i masę innych faktów jest przedstawionych w tym godnym uwagi dokumencie, w którym można obejrzeć ;)

Muszę powiedzieć, ze niektóre dowody na to,że zamach nie byłem dziełem Al-Kaidy, a rządu Stanów Zjednoczonych są dosyć pzrekonujące, ale aż trudno w to uwierzyć. Jednak po oglądnięciu tego filmu, mam naprawdę wątpliwości czy ktoś pewnych rzeczy nie zataił. Jeżeli tego filmu nie oglądaliście to polecam, na pewno będziecie zszokowani...

Co myślicie o tym ataku? Terroryści, czy perfekcyjny plan rządu amerykańskiego?

prosze o nie nabijanie i sensowne wypowiedzi :)
nie masz zamiaru pisać na ten temat- nie pisz nic.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I idąc dalej waszą ideologią

:zonk:
...Ignorance is bliss...
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  16 marca 2009
RexMundi
RexMundi: jako fan teorii spiskowych
więc nie zonkaj:)
Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  16 marca 2009

Czy ten film jest dostępny na czymś w stylu Youtube ? :mrgreen:
Bo chętnie bym go obejrzał
słyszałem o nim wcześniej ale nie miałem do niego zbytnio dostępu ;/

Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  16 marca 2009
http://video.google.com/videoplay?docid=1364247616051038290
pewnie, że jest:)
WueRZet
WueRZet
  17 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o tym ataku? Terroryści, czy perfekcyjny plan rządu amerykańskiego?

Niektóre tezy zawarte w filmie są zrobione jakby na siłę, ale jest też wiele takich, dzięki którym nie wierzę, że rząd USA nie maczał w tym swoich brudnych łap. Zrobili dokładnie to samo co w Pearl Harbor.
Caliburn69
Posty: 752 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Caliburn69
  17 marca 2009

płonna dyskusja moim zdaniem. tego typu filmy sa robione zeby wzbudzic rozglos i, choc trudno przesadzac sprawe na 100%, sa raczej wyssane z palca. moje zdanie

Im/...^(.V.)^...Im/
"when you have noone, noone can hurt you" Katatonia

PatuuSiaa
PatuuSiaa
  17 marca 2009

@Goniec:
Film oglądałam dość dawno , dużo czytałam na temat 11/9 .
Moim zdaniem to na pewno nie terroryści .. a raczej nie Ci którzy jakiś czas temu rzekomo się przyznali ( w trakcie pobytu w więzieniu gdzie zapewne byli torturowani fizycznie/psychicznie ) .
Jezli chcesz sie dowiedzieć więcej polecam stronke http://prawda2.info/viewforum.php?f=4

Caliburn69
Posty: 752 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Caliburn69
  17 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://prawda2.info/viewforum.php?f=4

szczezre mowiac juz po przeczytaniu jej adresu wiem ze na nia nie wejde...

Im/...^(.V.)^...Im/
"when you have noone, noone can hurt you" Katatonia

PatuuSiaa
PatuuSiaa
  18 marca 2009
Caliburn69
Caliburn69: szczezre mowiac juz po przeczytaniu jej adresu wiem ze na nia nie wejde...

można wiedzieć dlaczego ? ;)
Caliburn69
Posty: 752 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Caliburn69
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: można wiedzieć dlaczego ? ;)

"prawda" w nazwie sugeruje mi, ze autor tej strony wszystko wie najlepiej, zjadl 20 kilo ziemniakow i bez watpienia chce sie podzielic zaslyszanymi, przeczytanymi gdzie indziej, w stu procentach sprawdzonymi, a w pozostalej czesci uzupelnionymi wlasnymi przemysleniami faktami ;] kropka

Im/...^(.V.)^...Im/
"when you have noone, noone can hurt you" Katatonia

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.