Goniec
Goniec
  16 marca 2009 (pierwszy post)

Witam, pomyślałem, ze założe temat do dyskusji..

Obejrzałem dziś dokumentalny film o 11 września "niewiygodne fakty", jak dla mnie to najbardziej wiarygodny film w tematyce 11 września jaki oglądałem. Po jego ukazaniu w samych stanach zjednoczonych wiara w prawdziwość przedstawionych wyjaśnień przez rząd spadła o połowę. Ludzi przestali wierzyć... Po uderzeniu samolotów w WTC niejednokrotnie podawano w telewizji iż świadkowie słyszeli serie wybuchów w wewnątrz budynków. Oficjalne wyjaśnienia stwierdzały iż były to butle z gazem, jednak żadna butla nie eksploduje ot tak sobie szczególnie jeśli ma to miejsce w części kompletnie odizolowanej od pożaru. Ten i masę innych faktów jest przedstawionych w tym godnym uwagi dokumencie, w którym można obejrzeć ;)

Muszę powiedzieć, ze niektóre dowody na to,że zamach nie byłem dziełem Al-Kaidy, a rządu Stanów Zjednoczonych są dosyć pzrekonujące, ale aż trudno w to uwierzyć. Jednak po oglądnięciu tego filmu, mam naprawdę wątpliwości czy ktoś pewnych rzeczy nie zataił. Jeżeli tego filmu nie oglądaliście to polecam, na pewno będziecie zszokowani...

Co myślicie o tym ataku? Terroryści, czy perfekcyjny plan rządu amerykańskiego?

prosze o nie nabijanie i sensowne wypowiedzi :)
nie masz zamiaru pisać na ten temat- nie pisz nic.

Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  16 marca 2009

teorie spiskowe:)
nie powtarzasz głupot z filmu nakręconego przez osoby szukające rozgłosu na nieszczęsciu

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 11 września "niewiygodne fakty",

a wcześniej czemu nie widziałeś ?
nie chciało ci się ? nie wiedziałeś ? nie miałeś ?

(tak z ciekawości)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o tym ataku?

jako fan teorii spiskowych jestem skłony uwierzyć w to że za zamachem stoi Rząd USA lub "grupa trzymająca władzę"
wiele osób wzbogaciło się na tej tragedii a jak wiadomo niektórzy dla kasy są skłoni do strasznych rzeczy

Konto usunięte
Konto usunięte: teorie spiskowe:) nie powtarzasz głupot z filmu nakręconego przez osoby szukające rozgłosu na nieszczęsciu

widziałeś ten dokument ?
...Ignorance is bliss...
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  16 marca 2009
RexMundi
RexMundi: widziałeś ten dokument ?
widziałem.
,,są osoby które słyszały serie wybuchów"
Daj spokój są też osoby które widziały UFO inny argument.
Na niewyraźnym zdjęciu widać kontur tego co uderzyło w pentagon i tam nie ma skrzydeł:| (te zdjęcie jest niewyraźne)
A wszystko jest oparte na niczym nie opartych tezach.
Łatwa z was widownia
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: widziałem. ,,są osoby które słyszały serie wybuchów" Daj spokój są też osoby które widziały UFO inny argument. Na niewyraźnym zdjęciu widać kontur tego co uderzyło w pentagon i tam nie ma skrzydeł:| (te zdjęcie jest niewyraźne) A wszystko jest oparte na niczym nie opartych tezach. Łatwa z was widownia

nie napisałem nigdzie że wierze w każde słowo w tym filmie
tylko że jestem SKŁONNY uwierzyć w to że za zamachem stoi kto inny

Konto usunięte
Konto usunięte: Na niewyraźnym zdjęciu widać kontur tego co uderzyło w pentagon i tam nie ma skrzydeł:| (te zdjęcie jest niewyraźne)

cały samolot musiał być niewyraźny skoro nie wyparował
...Ignorance is bliss...
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  16 marca 2009
RexMundi
RexMundi: cały samolot musiał być niewyraźny skoro nie wyparował
chyba coś nie tak napisałeś??.

Moim zdaniem tego typu produkcje to jest robieni pieniędzy na nieszczęściu
RexMundi
RexMundi: widziałeś ten dokument ?
Bym się nie wypowiadał gdybym nie widział:and:
Goniec
Goniec
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: widziałem. ,,są osoby które słyszały serie wybuchów" Daj spokój są też osoby które widziały UFO inny argument. Na niewyraźnym zdjęciu widać kontur tego co uderzyło w pentagon i tam nie ma skrzydeł:| (te zdjęcie jest niewyraźne) A wszystko jest oparte na niczym nie opartych tezach. Łatwa z was widownia

to chyba nie uważałeś przy ogladaniu tego dokumentu.. wierzysz ludziom, którzy byli na miejscu tego zdarzenia..czy rządowi stanów..najwidoczeniej temu drugiemu. Ufo to całkiem inna sprawa :|
apropo pentagonu.. to nic w niego nie uderzyło.. wszystko wyło upozorowane tak aby wygladało na uderzenie samolotu..(niewielki ślad na trawie, wywtócone latarnie) ale dziura w pentagonie miała srednice 9m , samolot wiadomo jest wiekszy nie licząc skrzydeł..na dodatek nie znaleziono ofiar z samolotu ani jego części..a nagrania z pobiskich budynków zostały skonfiskowane przez FBI..

RexMundi
RexMundi: a wcześniej czemu nie widziałeś ? nie chciało ci się ? nie wiedziałeś ? nie miałeś ?

co nie widziałem?
Goniec
Goniec
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem tego typu produkcje to jest robieni pieniędzy na nieszczęściu

lub chec poznania prawdy ;]
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba nie uważałeś przy ogladaniu tego dokumentu.. wierzysz ludziom, którzy byli na miejscu tego zdarzenia..czy rządowi stanów..najwidoczeniej temu drugiemu. Ufo to całkiem inna sprawa :| apropo pentagonu.. to nic w niego nie uderzyło.. wszystko wyło upozorowane tak aby wygladało na uderzenie samolotu..(niewielki ślad na trawie, wywtócone latarnie) ale dziura w pentagonie miała srednice 9m , samolot wiadomo jest wiekszy nie licząc skrzydeł..na dodatek nie znaleziono ofiar z samolotu ani jego części..a nagrania z pobiskich budynków zostały skonfiskowane przez FBI..
oglądałem. Osoba która mi to pokazywała podobnie jak wy się zachwycała tym filmem. TAK rząd USA jest dla mnie bardziej wiarygodnym źródłem, niż śmieszni opłaceni świadkowie:) A co do braku ciał to paliwo lotnicze płonie w temperaturze 1000stopni C i być może po prostu spłonęły tak jak i sam samolot:) a wracając do tych rzekomych wybuchów to mogło być cokolwiek.
Goniec
Goniec
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: paliwo lotnicze płonie w temperaturze 1000stopni C i być może po prostu spłonęły tak jak i sam samolot:)

słuchaj,ale znaleźli jak pamietam 137 ze 139 ludzi którzy zgineli w pentagonie, zaś nikogo z samolotu..
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co nie widziałem?

no tego dokumentu
juz ma trochę lat

Konto usunięte
Konto usunięte: RexMundi: cały samolot musiał być niewyraźny skoro nie wyparował chyba coś nie tak napisałeś??.


Konto usunięte
Konto usunięte: Na niewyraźnym zdjęciu widać kontur tego co uderzyło w pentagon i tam nie ma skrzydeł:| (te zdjęcie jest niewyraźne)

tam nie było wcale samolotu
(który podobno wyparował)
...Ignorance is bliss...
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: słuchaj,ale znaleźli jak pamietam 137 ze 139 ludzi którzy zgineli w pentagonie, zaś nikogo z samolotu..
tak ludzie z pentagonu sami w siebie celowali:tak: Sory ale to brzmi głupio. I przypominam że tam płonęło paliwo lotnicze które jak już wspomniałem płonie w temperaturze ok 1000stopni gdzie kremacja zwłok odbywa się w temperaturze 800stopni i trwa ok 15 min a wątpię żeby ten pożar trwał mniej niż ten czas:) A co do braku dziury po uderzeniu skrzydeł. To również przypominam że ten samolot uderzył w pentagon, który był zaprojektowany by przetrwać takie ataki i był parokrotni remontowany, więc być może skrzydła nie miły wystarczającej energii by się przebić??
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak ludzie z pentagonu sami w siebie celowali Sory ale to brzmi głupio.

no to co napisałeś tak :tak:

nikt nie powiedział że wszyscy co zginali wiedzieli o tym zamachu
są to niewinne ofiary spisku "grupki ludzi"

Konto usunięte
Konto usunięte: więc być może skrzydła nie miły wystarczającej energii by się przebić??

wiec powinny zostać przed budynkiem

===============
i to jest tylko gdybanie i zabawa w spiskowanie ..mogło tak być ale nie mówię że było
...Ignorance is bliss...
Goniec
Goniec
  16 marca 2009
RexMundi
RexMundi: no tego dokumentu juz ma trochę lat

słyszałem o nim, ale nie ogladałem..

Konto usunięte
Konto usunięte: A co do braku dziury po uderzeniu skrzydeł. To również przypominam że ten samolot uderzył w pentagon, który był zaprojektowany by przetrwać takie ataki i był parokrotni remontowany, więc być może skrzydła nie miły wystarczającej energii by się przebić??

dobra, tylko czemu nie ma śladu po tych skrzydłach, jeśli sie nie wbiły w pentagon?
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  16 marca 2009
RexMundi
RexMundi: wiec powinny zostać przed budynkiem
albo się złożyły i wcisneły razem z samolotem:) Nie wiem nie byłem tam, I nie będę się opierał tylko na relacjach jednej ze stron bo to jest bez sensu. Widziałem wiele dokumentów dotyczących WTC. ale nie mam przed sobą zdjęć sprzed pentagonu, które na waszym filmie mogły być zrobione po ,,posprzątaniu". I idąc dalej waszą ideologią to właśnie ten film może być spiskiem by zasiać w ludziach chaos :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.