Ruras
Posty: 9 (po ~497 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ruras
  24 lutego 2009 (pierwszy post)

słuchajcie ,czy ktoś czytał ksiązke o paktofonice ;> bardzo mnie ona ciekawi mam zamiar kupic :) znacie jeszcze jakies ciekawe ksiązki o polskim hip hopie? [pfk rlz 4ever]

speedy19093
Posty: 5 (po ~665 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
speedy19093
  6 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie... pamiętam jeszcze kilka filmów...- jedni robili HH z pasją, ale chcieli też za to kasę inni nie... bo robili to dla siebie!:) szanuje tą kulturę i jest ona całym moim życiem... mimo, że mówią "ten się sprzedał...teraz ten ble ble ble" Sokół robi hajs na ciuchach,a kawałek TPWC stał się hiciorem... Peja się pokazał w MTV Cribs..Ktoś kto nie słucha HH od zawsze i nie jest z tym związany od razu ich przekreśla. Ja np. szanuję Peje za to co robił kiedyś a na jego ostatniej płytce doskonale widać jak wspaniale się rozwinął w muzyce: jak i pod względem muzycznym tak i wieloma innymi. Sokół - Zip Skład - Chleb Powszedni - to była płyta! Nie będę tych ludzi za nic besztać bo w końcu skoro zarabiają hajs na płytach m.in. dzięki nam fanom... to co mają z tą kasą robić - zamknąć w sejfie albo rozsprzedać biednym! W końcu się podnieśli z dna i mają prawo korzystać z tego co zarobili!


Tak właściwie, masz rację, to jest ich "chleb powszedni", oni z tego żyją, jak to wykorzystują, właściwie niby ich sprawa, co z tego, że Peja był w mtv Cribs? Jak możemy mieć pewność, że w reklamie MBanku się nie pokaże.. Wielu ludzi niemal wszystko kojarzy z komercją, to, że np. Molesta sprzedaje ciuchy z właśnym logiem, ma do tego prawo, nie którzy fani chcą być rozpoznawani idąc sobie ulicą, a że robią przy okazji na tym kosmiczny hajs, to dzięki fanom, skoro fanom niby nie pasuje ta powiedzmy "komercja", to jest na to prosta recepta, niech przestaną kupować ich płyty, ciuchy i to zniknie, ale rzecz w tym, że nie ma takiej potrzeby.. Punki noszą glany, my nosimy duże ciuchy z logiem naszych ulubionych zespołów.. Jedyny ktoś, z całej tej kultury, kto mi nieco wadził czy coś, był TeDe, ale z czasem, zrozumiałem, że koncerty daje niesamowite, lubi to co robi, robi na tym hajs, wybił się po prostu, jego prywatna sprawa czy tego chciał, czy nie.. Za to jest kilku innych raperów, których na TVN Turbo z własnym programem nie ujrzymy.. Nie wierzę aby Łona, czy Ostry pokazał się kiedykolwiek z takiej strony.. To jest cała jedna kultura, ludzie z zewnątrz, dzielą to wszystko na komercję lub jej brak, a to wszystko jest jednością.. HaIPe-HaOPe na zawsze!
ThaAlkaholik
ThaAlkaholik
  6 marca 2009
Ruras
Ruras: sory ale widze ze nie jestes entuzjasta ,fantykiem czy w sumie pewnie nawet nie słuchasz hip hopu wiec masz na to zupełnie inne spojrzenie od osoby ktora czyta ,oglada wywiady kupuje płyty z niecierpliwoscia czeka na koncert ulub artysty wolne chwile spedza w słuchiwaniu sie w teksty i relaksuje sie gdy płynie bit ulubionego kawałka i niewazne ile on ma lat zawsze działa na ciebie tak samo i po pewnym czasie słyszysz najdrobniejszy bit, werbel ale zbaczam z tematu dla wielu hip hop to wielka pasja wiec on na taki film patrzy jak na dzieło sztuki .a słwo komercja jest ostatnim jakie moze przyjsc do głowy . Wiec nie rzucaj takich oskarżeń bez zastanowienia.

Faktycznie nie słucham Rapu: http://www.last.fm/user/marcin86s
Znasz przynajmniej połowę z tego?

Po prostu ja muzyki słucham, a nie ją wyznaje, w dupie mam ich życie prywatne, nie obchodzi mnie dlaczego Magik się zabił nie interesują mnie informacje godne Faktu czy Pudelka których będzie pełna ta książka. A muzyka jest dla mnie nieodłączną częścią życia i nie ograniczam się do paru najpopularniejszych wykonawców, ciągle poszukuje czegoś nowego, poszerzam horyzonty, ale tego raczej nie pojmą psychofani, którzy zatrzymali się w 2002 roku kiedy to rap przestał gościć na ekranie Vivy.
Konto usunięte
Konto usunięte: i młodzi ludzie widzą we wszystkim tylko kasę

Że niby ja? :zonk:
ThaAlkaholik
ThaAlkaholik
  6 marca 2009

A przepraszam że zakłóciłem spokój kolejnego kółeczka adoracyjnego...

Ruras
Posty: 9 (po ~497 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ruras
  6 marca 2009

speedy19093 no poczesci masz racje eldo powiedział raz w jakims wywiadzie ze nie ma sprawy on moze wystepowac w reklamie on niema nic przeciwo ale tylo wtedy jak to bedzie reklama czegos co go interesuej neiwiem vinyle miksery itd ale powiedział tez ze nigdy w zyiu niewystapi w reklamie pasty do zębow czy czegos tam chocby mu proponowali walizke pieniedzy. tak samo eldo rapował "czy jest coś piekniejszego niż zarabianie słowem" no nie oszukujmy sie zycie kosztuje a kazdy musi miec za co zyc i my mozemy tylko wspierac naszych idoli przez kupowanie płyt i uczeszczanie na koncerty a oni bd wydawac lepsza muzyke proste :D a ja w ogóle nie rozumiem dlaczego by nie mieli miec z tego co robia profitow oczywiscie jak najbardziej zkoro ludzi to jara to oczywiscie a niech maja tej forsy jak najwiecej oby ona im tylko nie uderzyła do głowy proste :Dja np nie rozumiem dlaczego taki feell wyda sobie płyte ktora bedzie w jakiejs gazecie i na płycie jest 5 utworow i on ma miec za to kokosy ;/ a tak jeszcze btw eldo opowiadaj gdzie ze raz po koncercie czy po wydaniu płyty kupił sobie buty za 500 zł i powiedział ze wrocił do domu i przez cały dzien w nich sie ogladał i zmieniał konfiguracje ubran. Wg mnie tacy ludzie jak eldoka ostry pezet no niewiem moze focus rahim i kilku innych moga spac na forsie za to co robia i by mi to w zaden sposob nie wadziło tylko bym sie cieszył ze wydaja wspaniła muzyke !!!!7eRAPe7 pozdro 4u2

Synkowa
Synkowa
  6 marca 2009
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
Synkowa
Synkowa
  6 marca 2009
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
Synkowa
Synkowa
  6 marca 2009
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
Synkowa
Synkowa
  6 marca 2009
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
Synkowa
Synkowa
  6 marca 2009
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
Synkowa
Synkowa
  6 marca 2009
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
Synkowa
Synkowa
  6 marca 2009
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
Synkowa
Synkowa
  6 marca 2009
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nu
tki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
:nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki::nutki:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.