Ruras
Posty: 9 (po ~497 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ruras
  24 lutego 2009 (pierwszy post)

słuchajcie ,czy ktoś czytał ksiązke o paktofonice ;> bardzo mnie ona ciekawi mam zamiar kupic :) znacie jeszcze jakies ciekawe ksiązki o polskim hip hopie? [pfk rlz 4ever]

Terrorysta
Terrorysta
  25 lutego 2009

Ja nie czytałem tej książki i nie mam zamiaru przeczytać. Nie lubie HH. Wole czytać grube porządne książki niż historie jakiegoś zespołu co zarabia na śmierci kolegi.

Ruras
Posty: 9 (po ~497 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ruras
  25 lutego 2009

Wiesz pewnie masz racje jak sie tak nad tym zastanawiałem w ogóle moze nie nad samobojstwem ale nad sama istotą smierci .No to gdyby sie ttak zastanowic to wszyscy są doceniani dopiero po smierci i po prostu rosną w oczach chyba rozumiecie o co chodzi ??wtedy jest własciwie doceniona ich potęga/ich wielkoś

TruLuv
TruLuv
  26 lutego 2009
Ruras
Ruras: No to gdyby sie ttak zastanowic to wszyscy są doceniani dopiero po smierci i po prostu rosną w oczach chyba rozumiecie o co chodzi ??wtedy jest własciwie doceniona ich potęga/ich wielkoś

Jak ktoś jest podatny na głupie sugestie i sam nie myśli to może.
Ja tam doceniam dużo bardziej niż Magika różnych raperów, którzy sobie normalnie bezczelnie żyją w najlepsze.. Dziwne.
BezPomyslow
BezPomyslow
  26 lutego 2009

mój kolega z klasy ma i czytał.
stwierdził, że jest denna i zawiera mało prawdy.
ogólnie na minus!

Ruras
Posty: 9 (po ~497 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ruras
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś jest podatny na głupie sugestie i sam nie myśli to może. Ja tam doceniam dużo bardziej niż Magika różnych raperów, którzy sobie normalnie bezczelnie żyją w najlepsze.. Dziwne.
no ale słuchaj chyba ni mozesz powiedziec ze magik był słaby czy nie miał talentu ;> ?zwroc uwage na to ze to był poczatek hip hopu w polsce . a zreszta niewiem czy słuchałes wywiadow z fokusem albo rahimem to mowili ze po spotkaniu z magikiem dostawali takiego kopa ze chcieli wracac do domu i tworzyc muzyke
in2eternity
in2eternity
  28 lutego 2009
Ruras
Ruras: ,czy ktoś czytał ksiązke o paktofonice ;> bardzo mnie ona ciekawi mam zamiar kupic :)

ja sobie kupiłam, czytałam. bardzo mi się podobała.
jeżeli słuchasz pfk, powinieneś koniecznie ją przeczytać. :tak:
speedy19093
Posty: 5 (po ~665 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
speedy19093
  1 marca 2009

Przeczytałem kilka pierwszych komentarzy, postanowiłem, że dalej czytać nie będę bo to nie ma sensu... Czytałem książkę o Paktofonice, mimo tego, że ogółem książek nie czytam, to jak sobie do niej siadłem, to nawet nie wiem kiedy mi zeszło i przeczytałem całą przy jednym podejściu.. To jest w pewnym sensie, opis życia Maga, Raha i Fokusa.. Jakieś poszczególne elementy z ich życia.. Koncert w M1.. Fryderyk.. itp.. Jak ktoś napisał, książka o Boysach? Porównujesz zupełnie dwa inne światy.. Paktofonika a Boys'i? Chore.. Paktofonika ma swoją historię.. Jest legendą.. Nie mów o jakiś Boysach przy których, fakt ludzie się bawią/bawili.. Ale na pewno oni nie zostali legendą polskiej muzyki.. Naćpał? Skoczył z okna? Przeczytaj książkę ;*

moshic
moshic
  1 marca 2009
speedy19093
speedy19093: Przeczytałem kilka pierwszych komentarzy, postanowiłem, że dalej czytać nie będę bo to nie ma sensu... Czytałem książkę o Paktofonice, mimo tego, że ogółem książek nie czytam, to jak sobie do niej siadłem, to nawet nie wiem kiedy mi zeszło i przeczytałem całą przy jednym podejściu.. To jest w pewnym sensie, opis życia Maga, Raha i Fokusa.. Jakieś poszczególne elementy z ich życia.. Koncert w M1.. Fryderyk.. itp.. Jak ktoś napisał, książka o Boysach? Porównujesz zupełnie dwa inne światy.. Paktofonika a Boys'i? Chore.. Paktofonika ma swoją historię.. Jest legendą.. Nie mów o jakiś Boysach przy których, fakt ludzie się bawią/bawili.. Ale na pewno oni nie zostali legendą polskiej muzyki.. Naćpał? Skoczył z okna? Przeczytaj książkę ;*


a teraz przestan cpac ten majeranek ... zacznij czytac ... posty na forum .... ale ze zrozumieniem !!
7eRAPe7
7eRAPe7
  5 marca 2009

eh... nie rozumiem.... "żeby książki czytać to już lekka przesada"... nienawidzę jak ktoś się nie zna a się wypowiada... jak czegoś nie lubię to w to nie ingeruję...ludzie potrafią tylko krytykować;/ hh to kultura... a na kulturę składa się styl ubierania, muzyka, lektura, historia itd... każda kultura ma coś w sobie i nie mówię: przesadą jest czytanie o tym o tamtym... skoro tego nie znam;/ ogarnijcie się;/nie mówię tego tylko dlatego, że polski rap m.in. PAKTOFONIKA to część mojego życia i na tym się wychowała... szanujmy się po prostu na wzajem;/

Ruras
Posty: 9 (po ~497 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ruras
  5 marca 2009

tak jest wkoncu jakiś sprzymierzeniec :D a tak btw to jutro w piatek jest spotkanie fanów tej ksiązki w gdańsku:D :D:D:D:D:D a tak dla inf. dodam ze autor tej ksiazki przez 2 lata zdobywał zaufanie przyjacioł i rodziny magika żeby napisać ę ksiązkę.a film film jest w trakcie tworzenia:D

speedy19093
Posty: 5 (po ~665 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
speedy19093
  5 marca 2009

Ruras, nie wiem czy przeczytałeś już książkę, czy nie, ale na samym końcu znajdują się właśnie podziękowania autora, do rodziców Magika, do Rahima, Fokusa, Justyny i jeszcze wielu innych osób :) Autor tej książki na prawdę musiał się napracować, bądź namęczyć by nazbierać materiały do tej książki.. Co do filmu.. Nie mogę się doczekać :D Z resztą tą książkę, można odebrać poniekąd jako scenariusz, więc zapewne twórca filmu będzie opierał się na książce ;P

ThaAlkaholik
ThaAlkaholik
  5 marca 2009

Kolejne nabijanie hajsu na fanatykach?

7eRAPe7
7eRAPe7
  5 marca 2009

nabijanie hajsu na fanatykach;/ ?? no co to ma być w ogóle... tak jak już mówiłam HipHop ma swoją historię tak jak inne kultury! to nie jest nabijanie hajsu tylko dawanie i przekazywanie ludziom informacji na temat tego co kochają! skoro ktoś się męczy i zbiera informacje, szuka czegoś, aby dociec niektórych rzeczy to nie robi tego tylko dla hajsu, ale też żeby coś przekazać i zostawić po sobie! zapisać historię kogoś kto jest tego wart! lecz niestety widzę, że komercja ogarnęła całe dzisiejsze społeczeństwo i młodzi ludzie widzą we wszystkim tylko kasę;/

Ruras
Posty: 9 (po ~497 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ruras
  5 marca 2009
speedy19093
speedy19093: Ruras, nie wiem czy przeczytałeś już książkę,
opieram sie na samych recenzjach i obejrzanych wywiadach etc

Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejne nabijanie hajsu na fanatykach?

sory ale widze ze nie jestes entuzjasta ,fantykiem czy w sumie pewnie nawet nie słuchasz hip hopu wiec masz na to zupełnie inne spojrzenie od osoby ktora czyta ,oglada wywiady kupuje płyty z niecierpliwoscia czeka na koncert ulub artysty wolne chwile spedza w słuchiwaniu sie w teksty i relaksuje sie gdy płynie bit ulubionego kawałka i niewazne ile on ma lat zawsze działa na ciebie tak samo i po pewnym czasie słyszysz najdrobniejszy bit, werbel ale zbaczam z tematu dla wielu hip hop to wielka pasja wiec on na taki film patrzy jak na dzieło sztuki .a słwo komercja jest ostatnim jakie moze przyjsc do głowy . Wiec nie rzucaj takich oskarżeń bez zastanowienia.

Konto usunięte
Konto usunięte: szuka czegoś, aby dociec niektórych rzeczy to nie robi tego tylko dla hajsu, ale też żeby coś przekazać i zostawić po sobie!

moim skromnym zdaniem masz w 100% racje zyjemy w czasach gdzie wiekszosc luzi mysli zeby robic cos tylko dla pieniedzy i to jest jedyny konik ktory to wszystko napedza no niestety ;/ mało juz jest ludzi ktorzy chca po prostu stworzyc cos dobrego nie myslac o pieniadzach po prostu olac forse i zrobic cos wrecz zajebistego i tyle. W sumie to niechce tak uogolniac ludzie nie sa tacy zli ale ci dobrzy sa zagłuszani przez tych co robia na popis $$w oczach i jazda . duzo jest o tym w dobrych kawałkach prawdziwych raperów POZDRO
7eRAPe7
7eRAPe7
  6 marca 2009

Dokładnie... pamiętam jeszcze kilka filmów...- jedni robili HH z pasją, ale chcieli też za to kasę inni nie... bo robili to dla siebie!:) szanuje tą kulturę i jest ona całym moim życiem... mimo, że mówią "ten się sprzedał...teraz ten ble ble ble" Sokół robi hajs na ciuchach,a kawałek TPWC stał się hiciorem... Peja się pokazał w MTV Cribs..Ktoś kto nie słucha HH od zawsze i nie jest z tym związany od razu ich przekreśla. Ja np. szanuję Peje za to co robił kiedyś a na jego ostatniej płytce doskonale widać jak wspaniale się rozwinął w muzyce: jak i pod względem muzycznym tak i wieloma innymi. Sokół - Zip Skład - Chleb Powszedni - to była płyta! Nie będę tych ludzi za nic besztać bo w końcu skoro zarabiają hajs na płytach m.in. dzięki nam fanom... to co mają z tą kasą robić - zamknąć w sejfie albo rozsprzedać biednym! W końcu się podnieśli z dna i mają prawo korzystać z tego co zarobili!Co innego Gural.. uwielbiam jego kawałki bo są za**biste do pobujania się i ma chłopak talent, ale od początku nie krył, że na kasie mu strasznie zależy. No, ale dobrze... miało być o książce Paktofoniki, a my tu troszkę na komercje zboczyliśmy:) Pzdr Ruras;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.