RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 lutego 2009 (pierwszy post)
POZOSTAŁE FILMY
(tytuł roboczy)

Widziałeś/aś ostatnio dobry film ?
Chcesz go polecić innym ?
Szukasz ciekawych filmów ?
(wojenne, dramaty, psychologiczne, sensacyjne, przygodowe , fantasy itd. )
W tym temacie masz szanse zareklamować film innym
i znaleźć to co zainteresowało pozostałych

ZASADY

- wstawiamy najwyżej dwa filmy z krótkim opisem o czym są
(można dodać własne spostrzeżenia )
- Proszę o nie wypisywaniu listy np. 50 filmów co są kÓl
- Proszę nie "nabijać" niepotrzebnych postów
( piszemy tylko o filmie który polecamy i tylko w takim przypadku można dodać swoje spostrzeżenia do innego filmu zamieszczonego w temacie)

Proszę stosować się do tych zasad lub :ban:

Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
kKinguSss93
kKinguSss93
  4 marca 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: Tajemnica Brokeback Mountain

jeeezzuuu ten filmm jest boski !! własniee go obejrzałam i jestem jeszcze pełna przemyśleń... film naprawde świetny.. i wzruszajacy ..
Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  4 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeeezzuuu ten filmm jest boski !! własniee go obejrzałam i jestem jeszcze pełna przemyśleń... film naprawde świetny.. i wzruszajacy ..

Jezooooooo
naucz się czytać pustaku :zonk:

RexMundi
RexMundi: ( piszemy tylko o filmie który polecamy i tylko w takim przypadku można dodać swoje spostrzeżenia do innego filmu zamieszczonego w temacie)


Max Payne (2008)
Moim zdaniem film lekko niedoceniony ;)

Kinowa wersja kultowej gry komputerowej. Nominowany do Oscara Mark Wahlberg ("Infiltracja") w roli zdeterminowanego w walce z przestępczością policjanta z Nowego Jorku, który wpada na trop wielkiej afery.


Doskonałe Efekty specjalne z czarnymi Aniołami :zakochany:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeeezzuuu ten filmm jest boski !! własniee go obejrzałam i jestem jeszcze pełna przemyśleń... film naprawde świetny.. i wzruszajacy ..

oj kiedyś trafi mi się być na forum w odpowiednim miejscu i czasie :tak:

Krystian
Krystian: Moim zdaniem film lekko niedoceniony ;)

szczerze to lekko Go nie doceniam


The Goonies
Konto usunięte
Konto usunięte: Bracia Mikey (Sean Astin) i Brand (Josh Brolin) znajdują na strychu starą mapę, na której zaznaczona jest droga do ukrytego skarbu. Rycina należała niegdyś do groźnego pirata, Jednookiego Willy'ego. Chłopcy wpadają na pomysł odszukania cennych przedmiotów. Pieniądze są im bardzo potrzebne, bowiem ich rodzice są zadłużeni, a firma budowlana zamierza zburzyć ich dom i na tym miejscu postawić luksusowy klub. Wraz z czwórką swoich przyjaciół Mikey i Brand wyruszają na szalenie niebezpieczną wyprawę.


wychowałem się na tym filmie , bardzo go lubi i nadal mi się podoba
uważam także że jest to dobra propozycja na "zabicie czasu" dla każdego bez względu na wiek
Gruby, Jadaczka, Delta..eh aż się łezka w oku (coś tam robi) :mrgreen:

no i kurde słyszałem że robią 2 cześć z tymi samymi aktorami :w00t:
...Ignorance is bliss...
Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  4 marca 2009
RexMundi
RexMundi: oj kiedyś trafi mi się być na forum w odpowiednim miejscu i czasie

Bana Jej :w00t:
RexMundi
RexMundi: szczerze to lekko Go nie doceniam

Każdy ma swój gust :mrgreen:

Włoska Robota / Italian Job
(2003)

Konto usunięte
Konto usunięte: Grupa ekskluzywnych złodziei, pod wodzą mistrza Johna (Donald Sutherland), w skład której wchodzą jeszcze: główny organizator Charlie (Mark Wahlberg), jego prawa ręka Steve (Edward Norton), komputerowy geniusz Lyle (Seth Green), brawurowy kierowca "Przystojny" Rob (Jason Statham) i ekspert od materiałów wybuchowych Left Ear (Mos Def), kradnie z weneckiego pałacu sejf z wartymi 34 mln dolarów sztabami złota. I w trakcie świętowania udanej akcji Steve nieoczekiwanie wyciąga broń i zabija Johna. Reszta grupy wpada do lodowatej wody. Steve przekonany, że wszystkich uśmiercił - ulatnia się z łupem. Po roku poszukiwań udaje im się go namierzyć w Los Angeles. Aby odzyskać łup, do grupy dołącza córka Johna - Stella (Charlize Theron), pracującą jako specjalistka od zabezpieczeń sejfów...

W 2011 będzie kolejna cześć nazwana Brazilian Job ;) (Brazylijiska Robota)
WdowaPoLeninie1
WdowaPoLeninie1
  5 marca 2009
Krystian
Krystian: Włoska Robota / Italian Job

Nawet fajny;) Duzo akcji i humoru. I standardowo happy end
vassago83
vassago83
  5 marca 2009


Waleczne Serce

Wielkie widowisko filmowe, wyreżyserowane przez Mela Gibsona oraz pełne rozmachu sceny batalistyczne. Film docenili zarówno widzowie, jak i krytycy. Akademia Filmowa przyznała obrazowi pięć Oscarów, w tym za film, reżyserię i zdjęcia..
odwieczna
odwieczna
  6 marca 2009
"Kobiety na skraju załamania nerwowego"



Konto usunięte
Konto usunięte: Po wielu latach wspólnego życia z Ivanem, Pepa - aktorka dubbingu, zostaje porzucona. Postanawia nie poddawać się depresji i zmienić całkowicie swoje życie, ale nieustanny nacisk okoliczności nie pozwala jej niczego doprowadzić do końca. W końcu ma wszystkiego dosyć, sporządza więc zabójczą miksturę: gazpacho zmieszane z tabletkami nasennymi. Lawina kolejnych wydarzeń zastopuje jej zamiary.


Ma w sobie coś co trudno opisać... dla mnie jest niesamowity choć dość 'lekki' jak na Almodovara. Zadziwił mnie i dlatego mi się chyba tak podoba. :)
pauline321
pauline321
  7 marca 2009
'Amerykańska rapsodia'


Konto usunięte
Konto usunięte: Młode małżeństwo uciekając z komunistycznych Węgier, musi zostawić tam swoją małą córeczkę. Suzanne ma dołączyć do nich później. W wyniku wojny musi tam zostać kilka lat. Jej babcia powierza ją zastępczych rodzicom. Suzanne po 6 latach wyjeżdża do rodziców. Nie może przyzwyczaić się do amerykańskiego życia i tęskni za przyszywanymi rodzicami.


Film bardzo pozytywny, wzruszający, opowiada o wojnie z perspektywy zwykłych ludzi. Do tego bardzo dobra gra Scarlett Johansson.
sulis
sulis
  11 marca 2009


Gin gwai/The Eye/ Wzrok
gatunek: horror

Konto usunięte
Konto usunięte: Obraz opowiada historię niewidomej kobiety, która w wyniku transplantacji odzyskuje wzrok. Wkrótce jednak odkrywa, iż widzi teraz znacznie więcej niż normalni ludzie. Bohaterka jest w stanie zobaczyć nawet duchy, a te okazują się nie zawsze być przyjazne ludziom...


stare, ale myślę, że jare
sulis
sulis
  11 marca 2009

pardon, obrazek :

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  11 marca 2009
Indiana Jones i Krolestwo Krysztalowej Czaszki




Niestety nie mogę dodawać dłuższego opisu...
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
wiewiooorka
wiewiooorka
  12 marca 2009


Konto usunięte
Konto usunięte: Geoffrey Rush wciela się w postać diabolicznego Markiza De Sade, szokującego pokolenia przesiąkniętymi erotyzmem i okrucieństwem dziełami literackimi. Obok Rusha, w filmie możemy oglądać także takich aktorów, jak Kate Winslet, Joaquina Phoenixa Michaela Caine. Reżyser Philip Kaufman przedstawia prowokujący portret Markiza De Sade - głośnego i kontrowersyjnego pisarza, który rzucił wyzwanie zarówno władzom kościelnym, jak i państwowym osiemnastowiecznej Francji. W swej kryjówce, z dala od świata, Markiz o płodnym umyśle tworzy swe perwersyjne opowieści, z pomocą pokojówki, pięknej i prostodusznej Madeleine. Kiedy ich związek wychodzi na jaw, dochodzi do mącącej porządek publiczny i prowokacyjnej konfrontacji pomiędzy wolnością wypowiedzi jednego człowieka, a cenzurą i potrzebą zwierzchnictwa państwa.
kKinguSss93
kKinguSss93
  14 marca 2009
Krystian
Krystian: RexMundi: oj kiedyś trafi mi się być na forum w odpowiednim miejscu i czasie Bana Jej RexMundi: szczerze to lekko Go nie doceniam Każdy ma swój gust


Ty ! Pustak nie umiesz czytac ? :ban: buhaha
kKinguSss93
kKinguSss93
  14 marca 2009

Gladiatorzy / Held der Gladiatoren


Konto usunięte
Konto usunięte: Starożytny Rzym. Gladiator Germanus dowiaduje się, że jego brat został zamordowany podczas walki na arenie przez podstępnego Lagosa. Postanawia więc pomścić Ceradoca. Obaj gladiatorzy zostają kupieni przez tę samą patrycjuszkę. Albina wysyła ich do odległej prowincji. Tuż przed podróżą do nowego domu Germanus rozpoznaje siostrę na targu niewolników. Udaje mu się nakłonić Palaestriona, trenera gladiatorów, aby wykupił Rhihannę. Walki kobiet stały się bowiem modne. Wkrótce Lagos zakochuje się w Rhihannie, co wywołuje zazdrość u Albiny.


P.S. ja zauwazylam ze tam forum to nic tylko ludzie sobie dogryzajaa :woot: makabraaa co zaburza wszelkie moje spostrzezenia na ten tegoz forum
Stwierdzam iz to COS powinno zmienic nazwe na cos gdzie jest dany temat i tylko na ten konkret według scisle okreslonych zasad (których wiekszosc według Was- Idiotów czyli mi.n ja tego nie czyta) tak wiec moim zdaniem forum to mozliwosc wypowiadania sie na dany temat bez jakis głupich regulaminów... ;))

taa terazzz dostane BANA albo zaczna mnie obrzucac obelgami tak tu jest jak chcesz dodac swe trzy grosze xD :lol: normalkaa
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 marca 2009

Cast Away - Poza światem

Konto usunięte
Konto usunięte: Zdobywca nagrody Akademii Robert Zemeckis oraz dwukrotnie nagrodzony Oskarem Tom Hanks po raz kolejny podejmują współpracę w CAST AWAY Poza światem, aby opowiedzieć historię o błogosławieństwach i okrucieństwach losu oraz możliwościach przetrwania ludzkiego ducha.Tom Hanks wciela się w postać Chucka Nolanda, inżyniera pracującego dla FedEx, którego osobiste i zawodowe życie jest całkowicie podporządkowane regułom czasu. Zawód zmusza go do ciągłych wyjazdów w najdalsze nawet zakątki świata i rozstań z narzeczoną Kelly graną przez Helen Hunt. Pędzące w zawrotnym tempie życie Chucka zmienia się gwałtownie kiedy samolot, którym leciał rozbija się, a on ląduje na odległej wyspie. Pozbawiony podstawowych środków do życia musi walczyć o przetrwanie i stawić czoła emocjonalnym wyzwaniom izolacji.


Lubie ten film juz za fakt ze gra tu Tom Hanks, ale też za pokazanie że nadal można w tych czasach być Robinsonem Crusoe a może nawet trudniej niż dawniej

no i za scenę z wielorybem ( jedno z moich marzeń - choć też przerażająca wizja spotkania )


Krystian
Krystian: Włoska Robota / Italian Job

dzisiaj leci na TVN 7

Konto usunięte
Konto usunięte: Waleczne Serce

w tym filmie jest wszystko :tak:

uotr
uotr: Niestety nie mogę dodawać dłuższego opisu...

dlaczemu ?

uotr
uotr: Indiana Jones i Krolestwo Krysztalowej Czaszki

za dużo efektów specjalnych :and: film traciu urok poprzednich cześci

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty ! Pustak nie umiesz czytac ? buhaha

czekałas tydzień by to napisac :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: P.S. ja zauwazylam ze tam forum to nic tylko ludzie sobie dogryzajaa

zauważyłem że tylko Tobie

Konto usunięte
Konto usunięte: Stwierdzam iz to COS powinno zmienic nazwe na cos gdzie jest dany temat i tylko na ten konkret według scisle okreslonych zasad (których wiekszosc według Was- Idiotów czyli mi.n ja tego nie czyta) tak wiec moim zdaniem forum to mozliwosc wypowiadania sie na dany temat bez jakis głupich regulaminów... ;))

chcesz sobie porozmawiać o byle czym to idź na Hyde
chcesz porozmawiać na jakiś temat idź na każdy dział i do każdego tematu
nikt Ci nie broni wypowiadania sie ale jak widzisz
akurat te 3 tematy są PODKLEJONE co oznacza że są w jakiś sposób ważne

- możesz komentować filmy , ale zrozum że przy dodaniu innego filmu
(inaczej ten temat zamieni sie w zwykły i pełen "nabitych" postów a jakiś film będzie co 4 stronę, a tu chodzi o ciągłość polecania filmów a nie wyszukiwania ich pośród stron z "rozmówkami"

Konto usunięte
Konto usunięte: terazzz dostane BANA

dostaniesz za poprzedni post :tak:
w ramach drugiej szansy na krótszy okres :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: zaczna mnie obrzucac obelgami tak tu jest jak chcesz dodac swe trzy grosze xD

bo trudno jest kogoś nie zbluzgać gdy mimo próśb nadal robi swoje
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.