szeldo
szeldo
  12 lutego 2009 (pierwszy post)

Wypuszczam tomik, i znikam na zawsze, żeby nie robić żenady.

"Niesmiałość"

Dobosz
co słucha "Pięć Dwa"
miał na gadu opis
"Ize bd mial"
a Iza była dostępna
i zdębniał.

"Wyryci"

Wyryci
w tysiącach rycin
życia
ingerujemy
w to czym się ryje
w swej niewiedzy.

"Pasja"

Wytworzyć
stworzyć coś jak z przestworzy
i dalej i dalej
i różnorakiej
poza światem
ku wale
i chełpię się
niewcale
By tylko ożyć
ogniem serca
rympalę.

absinthee
absinthee
  12 lutego 2009

Podobaja mi się Twoje wiersze,
te sa OK,lecz juz zupelnie do gustu przypadł mi 'Wierszmój' z innego tematu.

Lubię takie;łamiące wszelkie schematy,kuriozalne i specyficzne trafiające zaledwie do malutkiej czesci odbiorców. Twoje przypominają mi troszkę twórczość 'poetów przeklętych' ,w których lubuje.

I nie zgadzam się z Marcinem.
Wojaczek,Świetlicki,Poświatowska,Hłasko i reszta wielkich kaskaderów literatury też kiedyś zaczynała od 'wierszoklectwa' ;] Zresztą kto nie zaczynał...? Poczatki nie naleza do najprostszych ;] Tak czy siak lubie taki chaos.Jednakze sa gusta i guściki,jedni wola taka poezje inni tę klasyczną,nie wybiegającą 'ponad' utarte schematy.

Swoja drogą już widzę te niepochlebne reakcje gdybym wkleiła swoje 'wypociny'
Na 'luksus bycia mętnym' pozwalam sobie zawsze :ziober2:

dekameron
dekameron
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wojaczek,Świetlicki,Poświatowska,Hłasko i reszta wielkich kaskaderów literatury też kiedyś zaczynała od 'wierszoklectwa' ;]

Ale nie takich, czytałem kiedyś początki Hłaski i kapelusz z głowy a co do Szelda to nawet nie wiem czy na poważnie bo potem wszedł z konta "Siurok" i stworzył takiego grzybka ( a może złamałem go wytykając mu niedouczenie ? ).

Cytując Fredrę "pamiętaj drogi chłopcze nim znowu coś spłodzisz poetą nie zostajesz, poetą się rodzisz" albo się ma iskrę albo się jej nie ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak czy siak lubie taki chaos

Ten chaos nie wynika z tego że on ma taki styl tylko z tego że jest noga z polskiego :)

Skręca mnie jak czytam te nasze kulturalne wiersze bo jeszcze żaden ale to żaden nie był nawet poprawnie napisany a co dopiero dobry a mam cichą nadzieje że ktoś kiedyś wyskoczy jak Filip z konopii i mnie powali czymś świetnym.

Ps. daj mi gygy na pewu.
folkemon
folkemon
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Niesmiałość" Dobosz co słucha "Pięć Dwa" miał na gadu opis "Ize bd mial" a Iza była dostępna i zdębniał.

tylko ten :mrgreen: choć z błędem :woot:
mIIrOOn
mIIrOOn
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobosz co słucha "Pięć Dwa" miał na gadu opis "Ize bd mial" a Iza była dostępna i zdębniał.


Dziwny dobór słów.
Mało ciekawe przesłanie jak dla mnie, ale to nic nie znaczący, czysto subiektywny minus.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyryci w tysiącach rycin życia ingerujemy w to czym się ryje w swej niewiedzy.


Ciekawe, nie powiem...

Konto usunięte
Konto usunięte: Wytworzyć stworzyć coś jak z przestworzy i dalej i dalej i różnorakiej poza światem ku wale i chełpię się niewcale By tylko ożyć ogniem serca rympalę.


Też nie najgorszy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.