szeldo
szeldo
  12 lutego 2009 (pierwszy post)

Wypuszczam tomik, i znikam na zawsze, żeby nie robić żenady.

"Niesmiałość"

Dobosz
co słucha "Pięć Dwa"
miał na gadu opis
"Ize bd mial"
a Iza była dostępna
i zdębniał.

"Wyryci"

Wyryci
w tysiącach rycin
życia
ingerujemy
w to czym się ryje
w swej niewiedzy.

"Pasja"

Wytworzyć
stworzyć coś jak z przestworzy
i dalej i dalej
i różnorakiej
poza światem
ku wale
i chełpię się
niewcale
By tylko ożyć
ogniem serca
rympalę.

dekameron
dekameron
  12 lutego 2009

Przyznaj się, robisz sobie jaja.

szeldo
szeldo
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyznaj się, robisz sobie jaja.

Dlaczego tak myślisz?:mrgreen:
dekameron
dekameron
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tak myślisz?

Bo to z lekka niepoważny temat.
szeldo
szeldo
  12 lutego 2009

Jakieś argumenty?

Monsun63
Monsun63
  12 lutego 2009

No rzeczywiście tomik poezji,nagroda Jobla się należy jak nic :mrgreen:

dekameron
dekameron
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakieś argumenty?

23 linijki bełkotu opatrzone tekstem "wypuszczam tomik", nawet się nie będe zniżał do mówienia ci dlaczego to bełkot poczytaj sobie moje komentarze w innych tematach z rymowankami.
szeldo
szeldo
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 23 linijki bełkotu opatrzone tekstem "wypuszczam tomik",

Dla Ciebie to bełkot, dla innych nie.
Rozumiem, że ma prawo Ci się nie podobać, ale nazywanie przemyślanych wierszy bełkotem jest co najmniej... bełkotliwe.

Konto usunięte
Konto usunięte: nawet się nie będe zniżał

Typowy tekst ludzi, którzy nie mają argumentów :)

Konto usunięte
Konto usunięte: poczytaj sobie moje komentarze w innych tematach z rymowankami.

Jakoś nieszczególnie mam chęć...

Nie przekonałeś mnie :)
szeldo
szeldo
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w tej samej linijce przechodzisz od patetyzmu do młodzieżowego slangu co sprawia groteskowe wrażenie.

No i co z tego? Może to zamierzony efekt?
Udajesz wielkiego znawcę, a kompletnie nic nie wiesz :)
dekameron
dekameron
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Ciebie to bełkot, dla innych nie. Rozumiem, że ma prawo Ci się nie podobać, ale nazywanie przemyślanych wierszy bełkotem jest co najmniej... bełkotliwe.

Niech ci będzie, twoje wiersze zgwałciły wszystkie możliwe zasady pisowni języka polskiego, stylistycznie leżą, nie ma motywu przewodniego, ekspresywność zerowa bo tak naprawde nie wiadomo do czego pijesz, wierszyki są praktycznie o niczym z wyjątkiem pasji gdzie jest jakaś relacja między tytułem i treścią co zupełnie nie zmienia faktu że kompozycja, dobór słów i forma przekazu robią z tego pisaną na kolanie rymowankę.

Nieważne co ty miałeś na mysli, pod względem formy i treści to nieskładny pisany na kolanie i niepoprawny pod względem zasad polszczyzny bełkot, ta pasja mogłaby teoretycznie podejść pod sylabiczny a nieśmiałość pod nieregularny ale nawet jeśli będziemy naciągać to pozostaje fakt że to bełkotliwa pisana na kolanie miernota bez przyzwoitej formy i przekazu.
dekameron
dekameron
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No i co z tego? Może to zamierzony efekt?

No jak zesram się na maske radiowozu to zostane aresztowany i to też będzie jakiś zamierzony efekt ale to że zesrałem się na maske radiowozu nie zrobi ze mnie poety.
Konto usunięte
Konto usunięte: Udajesz wielkiego znawcę, a kompletnie nic nie wiesz :)

Pomijając fakt że jestem między innymi dziennikarzem do oceny twojej "twórczości" wystarczy podstawowa wiedza na temat języka polskiego nabyta w szkole.
szeldo
szeldo
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech ci będzie, twoje wiersze zgwałciły wszystkie możliwe zasady pisowni języka polskiego, stylistycznie leżą, nie ma motywu przewodniego, ekspresywność zerowa bo tak naprawde nie wiadomo do czego pijesz, wierszyki są praktycznie o niczym z wyjątkiem pasji gdzie jest jakaś relacja między tytułem i treścią co zupełnie nie zmienia faktu że kompozycja, dobór słów i forma przekazu robią z tego pisaną na kolanie rymowankę. Nieważne co ty miałeś na mysli, pod względem formy i treści to nieskładny pisany na kolanie i niepoprawny pod względem zasad polszczyzny bełkot, ta pasja mogłaby teoretycznie podejść pod sylabiczny a nieśmiałość pod nieregularny ale nawet jeśli będziemy naciągać to pozostaje fakt że to bełkotliwa pisana na kolanie miernota bez przyzwoitej formy i przekazu.

Takie argumenty do mnie trafiają :)
dekameron
dekameron
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie argumenty do mnie trafiają :)

To nie są argumenty, to podręcznikowa wiedza na temat języka, zanim zabierzesz się za wiersze najpierw naucz się pisać poprawnie w ojczystym języku, potem wzbogać zasób słownictwa i pisz mając koncepcje a nie nudząć się bazgrolisz na kolanie.
szeldo
szeldo
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: naucz się pisać poprawnie w ojczystym języku, potem wzbogać zasób słownictwa i pisz mając koncepcje

Z jednym się nie zgodzę.
Wyrazy, tudzież stylistyka, którą określasz jako "nie po polsku", zostały/została użyta celowo.
dekameron
dekameron
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z jednym się nie zgodzę. Wyrazy, tudzież stylistyka, którą określasz jako "nie po polsku", zostały/została użyta celowo.

Niech ci będzie że zostały użyte celowo ale rezultat jest taki że ( pomijając znikomy walor merytoryczny ) to te twoje stworki przez ten chaos sprawiły że forma ekspresji jest chaotyczna i całkowicie niezrozumiała dla odbiorcy, skoro wystawiasz jakąś twórczość dla ludzi pod ocene to musi ona być czytelna i przejrzysta, na luksus bycia mętnym mogą sobie pozwolić wielcy mistrzowie nie domorośli wierszokleci.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.