smallWolfs
smallWolfs
  22 stycznia 2009 (pierwszy post)

Czy wiecie że móż płodu dziecka do 6-8 tygodnia jest zawsze kobiecy .Dopiero po tym czasie dzięki staraniom męskich chromosomów mogą go popchnąć w stronę drugiej płci.

PoezjaCzarownicy
Posty: 4323 (po ~139 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
PoezjaCzarownicy
  23 stycznia 2009
RexMundi
RexMundi: mózg obumiera i idzie w biust

śmiałe stwierdzenie jak na forum opanowane przez feministki :-)

Nie, nie mamy z sobą nic wspólnego.

margotka
margotka
  23 stycznia 2009
PoezjaCzarownicy
PoezjaCzarownicy: a z tym niestety bywa różnie, nadal ta nauka jest krytykowana, przede wszystkim przez ewolucjonistów i własnie zwolenników "płci mózgu".


hahaha... widze, że nie masz pojęcia o antropologii...ewolucjoniści działali w XIX w. teraz nie ma już myślenia ewolucjonistycznego! nawet nie ma dyfuzjonistów... a szkoła funkcjonalizmów Malinowskiego równiez odchodzi już w przeszłość...w tej chwili panuje strukturalizm Levi-Straussa i semiotka...
margotka
margotka
  23 stycznia 2009

semiotyka*

PoezjaCzarownicy
Posty: 4323 (po ~139 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
PoezjaCzarownicy
  23 stycznia 2009
margotka
margotka: widze, że nie masz pojęcia o antropologii...ewolucjoniści działali w XIX w. teraz nie ma już myślenia ewolucjonistycznego! nawet nie ma dyfuzjonistów... a szkoła funkcjonalizmów Malinowskiego równiez odchodzi już w przeszłość...w tej chwili panuje strukturalizm Levi-Straussa i semiotka...

Nie mam możliwości kształcenia się w tym kierunku,a wszystko co powiedziałam przedstawia mój obecny stan wiedzy:-)

Wspomniałam o ewolucjonistach,bo zawsze na wykładach są oni wspominani jako kontrargument dla teorii gender, a tak naprawdę to chodzi przecież o relację kultura - biologia (tym razem już bez formułek):-)

margotka
margotka: w tej chwili panuje strukturalizm Levi-Straussa i semiotka...


i jeszcze postmodernizm.

Nie, nie mamy z sobą nic wspólnego.

margotka
margotka
  23 stycznia 2009
PoezjaCzarownicy
PoezjaCzarownicy: Nie mam możliwości kształcenia się w tym kierunku,a wszystko co powiedziałam przedstawia mój obecny stan wiedzy:-)


skonczylam studia kierunkowe... także mogę dać kilka cennych wskazówek lub wymienić się wiedzą;)

tylko, ze opozycja kultura natura to najlepiej jest widoczna na Roussau... albo Sade...

teraz to już nie postmodernizm, a ponowoczesność Baumana, Derridy, Vitimo...uwielbiam:]
Unattainable4U
Unattainable4U
  23 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wiecie że móż płodu dziecka do 6-8 tygodnia jest zawsze kobiecy .Dopiero po tym czasie dzięki staraniom męskich chromosomów mogą go popchnąć w stronę drugiej płci.

a wiesz ze rodzisz sie i umierasz jako biseks czy tego chcesz czy nie?:w00t:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.