UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  25 grudnia 2008 (pierwszy post)

Hej.
Spędzam z mamą święta i zamierzamy obejrzeć jakiś ciekawy film. Problem polega na tym, że moja mama jest dosyć wybredna i tradycyjne "sielankowo-świąteczne" filmy, które serwuje nam tv w tym czasie, jej nie zadowalają. Zresztą mnie też takie klimaty obrzydły. :ziew: Poprosiła mnie, żebym na wieczór ściagnęła jakiś dobry film. Nieświąteczny. Najlepiej komedię polską ewentualnie obyczajowy.
Czy moglibyście nam coś polecić? Z góry dzięki za pomoc! :mrgreen:

P.S.:
(tylko nie "Nie kłam kochanie", "Lejdis", "Jeszcze raz" i "Tylko mnie kochaj", bo te już widziałyśmy.) :ninja:

UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  27 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ściagam na jutro "Jasne błękitne okna" i mam mieszane uczucia...oglądał to ktoś? Jeśli tak, to co o tym filmie sądzicie??


Już obejrzałam i jestem pozytywnie zaskoczona. Film ciekawy i naprawdę bardzo wzruszający, płci żeńskiej się spodoba. Polecam.:)

margotka
margotka: wczoraj byłam na koniu trojańskim... hm... sadze, ze twojej mamie by się spodobał:))) całkiem realistycznie przenosi w czasy schyłkowego PRLu...serio serio...

Poluję na ten film. :ninja: Muszę koniecznie obejrzeć, zapowiada się naprawdę nieźle.^^
SpokojnaEdzia
SpokojnaEdzia
  31 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej. Spędzam z mamą święta i zamierzamy obejrzeć jakiś ciekawy film. Problem polega na tym, że moja mama jest dosyć wybredna i tradycyjne "sielankowo-świąteczne" filmy, które serwuje nam tv w tym czasie, jej nie zadowalają. Zresztą mnie też takie klimaty obrzydły. Poprosiła mnie, żebym na wieczór ściagnęła jakiś dobry film. Nieświąteczny. Najlepiej komedię polską ewentualnie obyczajowy. Czy moglibyście nam coś polecić? Z góry dzięki za pomoc! P.S.: (tylko nie "Nie kłam kochanie", "Lejdis", "Jeszcze raz" i "Tylko mnie kochaj", bo te już widziałyśmy.)

"mamma mia"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.