funnycat
funnycat
  8 grudnia 2008 (pierwszy post)
Hej wszystkim !! Jestem najprawdziwszym molem ksiazkowym, i nie zlicze juz ksiazek , ktore przeczytalam... a sa ta dobre ksiazki.. Mam ulubione gatunki i trzymam sie ich.. sa to thrillery medyczne, ksiazki historyczne, literatura o tematyce religijnej, biografie...Jednak ksiazka ,ktora wciagnela mnie jak zadna inna to wlasnie Harry Potter...
Nie zgadzam sie z powrzechna opinia ,ze to marnowanie czasu i bzdury dla dzieci.. uwazam ze dobra lektura to taka , ktora wciaga i sprawia ,ze chce sie przerzucic strone jak najszybciej ... Co wy o tym myslicie??
Ghost
Ghost
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy o tym myslicie??

nie sadze, bay HP byl dobra lektura...
nie zgadzam siez Toba:]
paweldst9090
paweldst9090
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy o tym myslicie??


lubie to dziadostwo.
przeczytalem wszystkie tomy i nie raz powiem szczerze autorka mnie zaskoczyla.
podobaja mi sie tez ekranizacje. dobrze zrobione.
pauline321
pauline321
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy o tym myslicie??


Uwielbiam Harrego Pottera. Zreszta od zawsze lubilam ksiązki o magii, do tego stopnia ze gdy przyszly moje 11 urodziny (wtedy chyba byłam poo 2 książkach Harrego), mialam nadzieje ze przyjdzie do mnie Hagrid i zabierze mnie do Hogwartu xD Kilka razy czytalam wszytskie tomy i mam zamiar od niwa wziac sie za ostatnią ;) Po raz trzeci. Ksiazka zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Chociaz chyba wsród czytelników przewazaja dzieci :>
dopcia19
Posty: 2 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
dopcia19
  10 grudnia 2008

Muszę przyznać, że Harrym interesuję się już od 11 roku życia -a teraz stara baba ze mnie jest(19 lat) i nadal.....uwielbiam czytać książki J.K.Rowling.:D Wciągają cudownie w ten magiczny świat i pomagają zapomnieć o troskach.

dagmara666666
dagmara666666
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem najprawdziwszym molem ksiazkowym, i nie zlicze juz ksiazek , ktore przeczytalam... a sa ta dobre ksiazki.. Mam ulubione gatunki i trzymam sie ich.. sa to thrillery medyczne, ksiazki historyczne, literatura o tematyce religijnej, biografie...

To zupelnie jak ja...:mrgreen:
Na mojej półce ( a uwierzcie ta półka jest duuuza) można znaleźc książki o najprzeróżniejszej treści...:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy o tym myslicie??

Ohh Ahh...:mrgreen: uwielbiam Harrego a już najbardziej 3 ostatnie części ..:zakochany: przeczytalam kazdą po 4 razy...^^ nie wiem po co alew przeczytałam...
lulumk
lulumk
  10 grudnia 2008
Ghost
Ghost: nie sadze, bay HP byl dobra lektura... nie zgadzam siez Toba:]

hmm... a uzasadnienie?
Czytałaś w ogóle serię czy to opinia taka sobie - z powietrza?
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy o tym myslicie??

Moim zdaniem wszystko jest kwestia gustu, jedni uznaja ta ksiazke za warta uwagi inny za dziecinna opowiastke...

Osobiscie mialam okazje czytac HP... Przyznam sie, ze zabralam sie za to wlasnie z nastawieniem, ze bedzie to dobra opowiastka, dla dzieci, ale juz po pierwszych stronach sama dalam sie wciagnac w wir magicznego swiata w niej opisywanego... Wbrew pozorom ksiazka ma w sobie jakis wiekszy przekaz, pomiedzy fantastycznymi wydarzeniami widac tu np prawdziwa przyjazn i inne wartosci, ktore sprawiaja, ze jest czyms wiecej niz tylko bajeczka...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
funnycat
funnycat
  10 grudnia 2008
dopcia19
dopcia19: Muszę przyznać, że Harrym interesuję się już od 11 roku życia

Hmm..no ja czasami wpadam nawet w jakas obsesje hehe...lubie sobie nawijac o HP bez konca..tylko problem w tym ze w moim otoczeniu jest niewielu prawdziwych pasjonatow...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ohh Ahh... uwielbiam Harrego a już najbardziej 3 ostatnie części .. przeczytalam kazdą po 4 razy


No to jak ja zupelnie ;) Chyba klan HP otworze ;DDD
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Wlasnie w tym caly urok ;) Nieczesto sie zdarza , zeby cala seria ciekawa... zazwycza fajnie jest max do trzeciej czesci , a potem juz nudy. W przypadku Pottera cala seria jest fascynujaca ;)

Dokładnie, :mrgreen:
Rowling mogłaby napisać kolejną jakąś serię książek dla młodzieży i nie tylko. ;) Równie ciekawe jak Potter.
funnycat
funnycat
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Równie ciekawe jak Potter


No moglaby..on przyniosl jej potezna popularnosc..mysle tez ze kazda kolejna powiec moglaby byc brutalnie porownywana do HP ;)

http://www.fotka.pl/klan/737277/KOCHAM_FILM_/
egzekutor90goal
egzekutor90goal
  11 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy o tym myslicie??


pierwszy tom przeczytałem jeszcze przed tą całą potteromanią w Polsce i byłem pod dużym wrażeniem, kilka miesięcy później wszyscy to czytali, a ja się jakoś głupio czułem, do tej pory była to książka którą uważałem za swój skarb, a teraz wszyscy zaczęli o niej gadać. Z biegiem lat książki o młodym czarodzieju zaczęły mnie nudzić, przeczytałem chyba z 5 tomów i dałem sobie spokój, chyba na serio z tego wyrosłem.
agyness90210
agyness90210
  11 grudnia 2008

film dla dzieci, książka dla wszystkich. :D

andzey
andzey
  11 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak ksiazka ,ktora wciagnela mnie jak zadna inna to wlasnie Harry Potter... Nie zgadzam sie z powrzechna opinia ,ze to marnowanie czasu i bzdury dla dzieci.. uwazam ze dobra lektura to taka , ktora wciaga i sprawia ,ze chce sie przerzucic strone jak najszybciej ... Co wy o tym myslicie??


mysle ze jak na moje 27 lat piszesz szczera prawde
mam orginaly i polskie tlumaczenia HP
jedyne czego nie trawie do ekranizacji filmowych sa do d..py
izkas1
izkas1
  11 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: juz po pierwszych stronach sama dalam sie wciagnac w wir magicznego swiata w niej opisywanego... Wbrew pozorom ksiazka ma w sobie jakis wiekszy przekaz, pomiedzy fantastycznymi wydarzeniami widac tu np prawdziwa przyjazn i inne wartosci, ktore sprawiaja, ze jest czyms wiecej niz tylko bajeczka...


dokładnie :tak:
funnycat
funnycat
  11 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jedyne czego nie trawie do ekranizacji filmowych sa do d..py


Hmm..byc moze..jednak dzieki ekranizacji..czytajac ksiazke,wszystko jakos mi sie obrazowalo..widze piekny zamek, postacie..i jakos nie wyobrazam sobie zeby mialoby to wygladac inaczej. A jesli chodzi o film jako o film..hmm ..nie jest to cos na miare Oscara..to fakt ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.